Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#201
1. Nick: StrojarMates

2. RPG Level: 22

3. EPMMO: Hlavně používám sekery lvl 22

4. VIP: Nemám, koupím :D

5.Gear: Používám klasik Arth. zbroj -> šetřím na dvojkovou

6. Aktivita: Teďka mam tunu času budu aktivní takřka furt, problém mi začíná se zkouškovým, které začíná v prosinci - začátek ledna,

7. Frakční historie: Nikdy jsem nebyl v žádné frakci, co by stála za zmínku, max. s kamarády a to je hodně dávno

8. Discord: Nemám problém stáhnout, používám sice teamspeak, ale nevidím v tom problém

9. Něco navíc: Moc nevím co bych víc napsal, no asi bude nejlepší když časem dojdu na discord a pokecáme :D, tedka mě bolí zub tak to vidím až tak za týden s tím discordem :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#203
Dobrý den tohle je přihláška pro tři hráče zároveň pokud nevezmete všechny tři nevezmete nikoho

1.Robbob,matej4444,mikin4

2.Level Robbob- 26, matej4444- 25, mikin4- 23

3. epmmo Robbob sekery-39 rybařeni-33,plánuju dál expit kosy a kuš , vampír level 10
matej4444-sekery-44,bude expit luky momentálně jen level 8, vampír level 10
mikin4 kladiva-32,rybaření-24, lykantrop level 2

4. vipko nemáme jsme poor noobs :( ale kdyby to bylo nutné tak si to možná koupíme (spíš ne eks dý)

5. Gear Robbob-silverie,míchanina všelijakého armoru s prot 4 piratská kuš epická
matej4444-full temná zbroj ,sirenina litost, ohnivý luk
mikin4-arthur chestplate a gaťky, ohnivé boty a helma, stříbrný zarážeč (silvirg ready hehe)

6. Aktivita Robbob-5-6h denně,
matej4444-5-6h denně
mikin4-nemá život takže furt (krom rána to nevstane ani kdybych ho zavolal na řízek eks dý)

7. Frakce nic co by stálo za zmínku

8. Discord Robbob- oink yoink#2043
matej4444-oink boink#0068
mikin4-oink oink oink#4206

9.něco navíc nemáme rádi manuální práce jsme nerdi je nam všem přes 15 takže feel free to send nudes
neumim gramatyku Robbob je na půl ukrajinec a každý z nás má na minimálně na třech hrách v robloxu level 1000
milujeme kreslené postavičky(pro méně chápavé jedince jako karelzabijak321 anime) doufáme že přijmete do vaší frakce takové tři autisty jako jsme my
ale jelikož je ve vaší frakci Rody_CZ tak máme pocit že vám to vadit nebude zdárek párek.

Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#207
Nick: Captain_M0rgan
RPG level: 17 ale rychle to vytáhnu výš.
EPMMO: Sekery 7,meče 4,kladiva 3 do budoucna chci vytáhnout hlavně kladiva a sekery.
VIP: Zatím obyčejné ale plánuji sponzora
Gear: Ohnivá zbroj + mám celou arthur zbroj,kladivo orčí nenávist,černá orčí sekera + porcovačka vampírů,meč - lesní mstitel křídla +1 speed
Aktivita: Aktivita se mění podle mojí pracovní doby ale jsem tu schopný být každý den na WB
Frakční: historie: Žádná,toto je moje první přihláška
Discord: Mám a jsem schopen ho používat
Něco navíc: No vezmu to stručně,je mi 19 mám vystudovanou střední školu obor opravář zemědělských strojů v současné době studuji druhý obor automechanik,chodím na noční/ranní čímž si přivydělávám,jsem celkem klidný a pohodový hráč.Na Epesu jsem se poznal s Thanosem a Pelleasem kteří mi tuto frakci doporučili. Doufám že je tato žádost srozumitelná a těším se na případnou spolupráci.
S pozdravem Captain_M0rgan ,,Aaaargh!,,

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#209
Nick: BlackDragon09
RPG Level: 40
EPMMO: Sekery 43, meče 59, kladiva 42
VIP: Sponzor
Gear: Full set temná zbroj + přilba ptV, sekera Silveria, meč Kapitánova Zhouba, kladivo Ohnivý Zvěstovatel
Aktivita: Jsem aktivní skoro každý den
Frakční historie: Byl jsem v mistborns ale jelikož jsou ally s dgčkama tak bych chtěl k vám
Discord: Mám a používám ho každý den
Něco navíc: Nemám nic navíc co bych o sobě chtěl sdělit
cron