Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#11
granula píše:
17 led 2019 20:08
když mne necháte mluvit tak jsem jak Palacký 😀
Trošku jsem se zarazil a až pak mi došlo, že píšeš Palacký, ne Palach :D

granula: Chce si to určitě zvednout epmmo na zbraních, pokud levelíš kladiva, bude se to hodit, kladivářů tu zas tolik nemáme. Discord je normálně zdarma ke stažení na internetu: https://discordapp.com a určitě se bude hodit, když si ho stáhneš. Řešíme tam každý den kam se půjde na WB, skupinový dungeon nebo jen tak kecáme a pokud se budeš chtít začlenit, nejlépe chodit na Discord. Přijat

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#12
1. Nick na serveru : Aziren

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!) : 15

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Full Dia s Prot. IV a Unbr. III, meč Pekelný plamen a Luk s vlastnými enchantmi

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Momentálne lvlím meče a luky, ale v budúcnosti mám v pláne aj sekery + lvlovanie alchymie. Moje lvly - Meče : 10, Luky : 3 (viem že je to málo, ale pracujem na tom)

5. Co nabízíš frakci: Ak by som mal "dostatočne" naexpené zbrane tak bysom vedel pomáhať na dobývaní + pomoc na WB. Som schopný variť elíky (ak by bolo treba)

6. Co od frakce očekáváš: Priateľský prístup (ochota pomôcť)

7. Jak dlouho hraješ na serveru: zhruba 3 mesiace (s pauzami kvôli škole)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Bol som v ACL

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Ako kedy, keďže sa mi blíži maturitná skúška tak hrávam pomenej, ale vždy sa nájde 1 až 2 hodinky denne (po maturite samozrejme bude času viac)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Mám Discord/Skype/Tsko (môžete si vybrať)

11. Tvůj věk: 18

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:Aj keď nie som moc komunikatívny, ale ak je niečo treba spraviť tak to spravím. Mimo Minecraft hrám LoLko a pár singleplayeroviek (zaklínač) Samozrejme nepohrdnem dobrou knihou. Niečo o škole - študujem maturitný odbor mechanik nastavovač (počítačom riadené stroje - frézy/sústruhy + tento rok je mojím posledným na škole, keďže zanedlho maturujem)

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#14
1. Nick na serveru: pipin007

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): RPG Level 15

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Full Orčí Válečná Zbroj epická kromě helmy helma protection III, Orčí Tesák

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Meč 11 Luk 7 Rybolov 15

5. Co nabízíš frakci: Pomoc v dungeonech, pomoc s worldbossem

6. Co od frakce očekáváš: Dobrý, hodný lidi , pomoc v dungeonech

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 3 měsíce

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Dříve jsem byl v náhodných frakcích pro pocit abych někde byl :D

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Na Epesu hraju minimálně hodinu denně někdy i 3 hodiny občas jsem na dovolené takže nehraju

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano

11. Tvůj věk: 12

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Hraji také jiné hry například Fortnite, CS:GO, občas i Roblox a hlavně minecraft

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#16
1. Nick na serveru:

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): muj level na serveru je 10

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Vlastním skoro celej set utopené zbroje kromně bot ty mám orci zbroj silnejší. Teď ke zbraním: Vlastním Orčí tesák starou vylepšenou kuš a orčí kladnivo.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Leveluju vetšinou meče,sekery ale teď hodne expím sekery protože do teďka sem se hodně věnoval expení meče. meče 10 sekery 6 luky mám bohužel jenom na 2 ale určite na tom zapracuju abych mněl lepší epmmo skills. ješte mimotoho rybařím, rybarení mám na 3.

5. Co nabízíš frakci:Chtel bych frakci hodně pomáhat při bojích, a obsazování pevností.Chtel bych taky pomáhat při worldbossech umim celkem hezky stavět tak bych mohl frakci postavit nijakej hrad :D

6. Co od frakce očekáváš: od frakce bych očekával dobrou komunitu aby se všichni nehejtovali a pomáhat při worldbossech atd.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Na serveru hraju jenom 2 týdny ale sem na serveru vetšinou každej den jestli nemám trening.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Zatím sem v žádne nebyl ale doufám že se mi u vás bude líbit. Pokud mne přímete.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:Sem na tom dobře sem na serveru skoro celej den ale občas du ven se projít se psem abych nebyl stále doma.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:Vlastním ho sem schopnej na nej chodit, ale ne furt. Tak trošku s ním neumim ale věřím že se to naučim :D

11. Tvůj věk:muj vek je 13-14

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: chodím do 7 zakladní školy. Mám rad zvířata rád hrávam florball. Hrávám i jinné hry než jenom minecraft hrával sem gta san adreass, csko, gta v a plno dalších jinných her.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#17
1. Nick na serveru: Ssoryk

2. Tvůj RPG level: 24

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Jako zbroj používám Orčí válečnou (Helma a chestplate) a Rytířskou zbroj (Gatě a botky). Sekeru používám stříbrnou sršeň, luk mám vlastní (Power 4, Punch 2, Flame a Infinity) a meč také vlastní (Sharp 4, Sweeping Edge 3, Unb 3, Knockback 2 a Fire aspect 2)

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Zaměřuji se hlavně na levelování seker (level 34) a začal jsem i často rybařit (21). Do budoucna bych si chtěl nalevelit také meče abych mohl využívat schopnost regenerace při bojích. Také bych zkusil kladiva jelikož mě zaujala jejich schopnost znehybnění a slepoty, která by se mohla využít v PVP. Luky moc neexpím jelikož jejich schopnost nijak nevyužívám.

5. Co nabízíš frakci: Rozhodně bych chtěl chodit dobývat pevnosti a zabíjet WB. Později až bych si sehnal level a lepší zbroj a zbraně bych chtěl zkusit skupinový dungeon.

6. Co od frakce očekáváš: Tak jediné co očekávám je fajn kolektiv který by si navzájem pomáhal. :)

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Upřímně... nejsem si úplně jistý ale určitě to nebude víc jak 5 měsíců.

8. Hlasíš se k nám z jiné frakce nebo si nikde nebyl: Nikde jsem nebyl.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Jsem aktivní spíše přes den, protože se po večerech připravuji do školy a hlavně na příjmací zkoušky na školu, kažodpádně jsem schopen si občas udělat nějakou tu vyjímku a zajít na server.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Discord vlastním a nevidím problém v tom na něj dorazit.

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Věnuji se sportu, především požárnímu sportu a basketbalu. Také si rád vlezu do kuchyně kde se ze mě stane gurmán. Hodně často si taky rád zahraju nějaké ty PC hry.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#18
richardik12 - Zezačátku to vypadalo, že do frakce nepůjdeš, ale hodně lidí změnilo názor po tom, co dneska viděli Tvůj výkon v boji. Doexpi si level 15, ať Tě můžeme vybavit lepší zbrojí a naexpi si vyšší epmmo. Netuším, jestli jsi skill nebo lucker, ale oboje ve frakci potřebujeme. Přijat

Ssoryk - Vypadáš jako rozumný člověk. Sekery máš na celkem slušné úrovni a mohl by ses určitě hodit. Snad budeš co nejaktivnější a s levelením epmmo nepřestaneš. Žádné problémy nikdo neměl. Přijat

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#19
1. Nick na serveru: Rody_cz

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 33

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Moje výbava je nic moc :/ Vlastním silverii ,téměř silverii II , full set vodniho živlu,protection V helmu,chimer chest. Nedávno jsem vyhodil na zem uchvatitele.
4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Levelím sekery mám je cca na 104 budu se je snažit ještě zvednou,věnuji se také rybářství můj lvl je 96, meče kašlu moc to trvá plz.
5. Co nabízíš frakci: Slyšel jsem ,že nedokážete dát top dmg na wb tak bych vám chtěl pomoct s zabíjením těchto mocných stvoření a zabírat si všecehen loot.
6. Co od frakce očekáváš: Věci plz

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 4 roky

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem v warchiefs

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Jelikož jsem prodal svůj život abych měl na skiny do cs:go můžu být na epesu každá den od 16:00 do 22:00

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Discord vlastním,ale s retardama nevolám sry.

11. Tvůj věk: 48

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Hraju fortnajt plz,majnkraft plz a kantr strike plz. Nemám rád lidi ,kteří se často hádají takže sverrira. Mám přístup do resek vaší frakce takže mě vemte nebo vezmu wb pečetě plz děkuji. Michalv2 je L . Jsem nejlepší hráč na světě ,zabiju i spartakuse.

Tak koukejte mě příjmout plz nebo vam hacknu počitač plz.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#20
1. Nick na serveru: OniWolf

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 21

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: zbraně: Kapitanova zhouba a Ohnivy luk (to je mé vybavení co mívám většinou u sebe) Zbroj: rytirsky chestplate to same kalhoty helma je orci silnejsi a boty orci valecne

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: používám hlavně meč a i luk

5. Co nabízíš frakci: nabízím frakci že budu chodit na WB a pevnosti

6. Co od frakce očekáváš: hráče kteří by mi pomohli,hráče kteří budou slušní a aktivní frakci

7. Jak dlouho hraješ na serveru: tak to nevím no je to někdy kolem léta minulého roku

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: byl jsem už v nějakých frakcích

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: já mám někdy své období že na epesu nehraju ale jinak hraju tak nevím 4 3 nevím kolik hodin

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano mám discort a jsem schopen na něj chodit ale musím potvrdit nějaké verification

11. Tvůj věk: 10 ale zanedlouho 11

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: OMLOUVÁM SE ALE TADY NIC NENAPÍŠU JESTLI NEVADÍ
cron