Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#22
1. Nick na serveru: TheDarkLord173

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):15, zachvilku 16

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Full ohnivou, připravenou ohnivou očistu na lvl 20

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: leveluji hlavně meče 21, sekery a kladiva 0 protože mě s nimi nebaví
hrát, rybář 18

5. Co nabízíš frakci:Další posilu do teamu, účast v bojích, pomoc při WB

6. Co od frakce očekáváš: Hlavně pomoc v dungeonech.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Hraju aktivně 2 týdny, předtím level 9 po letních prázdninách, Epes 2 jsem hrával aktivně.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde jsem ještě na Epes 3 nebyl.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Denně minimálně 1-8 hodin. Edit: 1-24 hodin xD

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano Discord vlastním, chodit na něj budu.

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Jsem žák základní školy, hraju převážně Lolko,SoT,Mc a R6. Doufám, že budu přijat protože se mi nechcou tyhle přihlášky psát, je to namáhavé pro můj mozek. :)
S pozdravem TheDarkLord173!
Naposledy upravil(a) TheDarkLord173 dne 11 srp 2019 17:06, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#24
1. Nick na serveru: pokoslav
2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):13, ale od pondělka chci zase aktivně expit.

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Orčí válečnou zbroj, meč klanu Rebel, orčí tesák a orčí kamenobijec, popřípadě nemám problém s investicemi do lepšího vybavení.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: leveluji meče: 20, rybareni: 8, další mám nižší, ale do budoucna bych chtěl expit alchymii, vylepšovat ještě více meče a kladiva...
5. Co nabízíš frakci: Nabízím pomoc v dungeonech u WB a samozřejmě v Chimeře. V podstatě ve všem v čem budu jen trochu moci.

6. Co od frakce očekáváš: Fajn komunitu a aktivitu.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Začal jsem na Epesu 2 (chvilku na E1, ale to nestojí za řeč), tam jsem hrál velice aktivně. Na Epesu 3 jsem začal už na jeho počátku, ale pak jsem si dal delší pauzu a vrátil se chvilku před TheDarkLord173

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: V jedné jsem byl, ale to bylo asi na pár hodin, pak mě naštvala tamní komunita.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Denně, alespoň 2 hodiny.
10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Mám discord a nemám problém na něj chodit.
11. Tvůj věk: Za chvíli 15.

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Chodím na jednu základní školu, snažím se připravovat na přijímačky na SŠ. Minecraft hraji asi 7 let. Hraji několik prohlížečových strategií. Jsem týmový hráč. Kdysi jsem rybařil, ale na to už není čas. A teď mě víc nenapadá. :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#26
1. cikulinsvk

2. RPG lvl 22

3. snažím sa dokončiť celý arthurijsky set (brnko) meč mam vlastny a orčiu sekeru a custom luk keď tak viem si zohnať lepší gear penazí mám dosť :)

4. sekery, mece, ochocovani a rybolov

5. Rád ťažím a chitám ryby

6. vela srandy a spoluprácu pri questoch dungeonoch frakčných bitkach a pomoc

7. asi tak pol roka

8. nebol som

9. momentálne každý deň

10. áno

11. 18

12. veľmi ma baví pve kontent servera a chcem ho celý preskumať na samozrejme ma baví aj pvp ale chcelo by to o niečo lepší gear

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#27
1. Nick na serveru:
DroneSpencer

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):
15

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:
lovkyně lebek vám bude stačit ne?

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:
meče (22)
sekery (4) ty teď zvyšuju pro lovkyni

5. Co nabízíš frakci:
aktivitu, chuť vraždit enemáky, kort v modu bojový dron :D

6. Co od frakce očekáváš:
pozitivní a kldiné hráče

7. Jak dlouho hraješ na serveru:
hrál sem na E2, na E3 asi 14 dní

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:
První frakce

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:
denní prozatím

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:
ano, ano, ano konečně někdo kdo chce discord a ne TS3

11. Tvůj věk:
21

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:
nerad se rozepisuju ale ve stručnosti: nesnáším hokej a fotbal, miluju motocross, hraní her a potápění.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#28
Přihláška:
--------------------------------------------------------------------------

1. Nick na serveru: hohoho11

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):20

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:Vlastním démonův uchvatitel a slátaninu zbroje 😅 rytířské kalhoty a chestplate, Arthur. Boty a helmu mám každý den jinou 😂 protože mi 24/7 praská ale nemám problém investovat do vybavení

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Aktuálně se věnuji mečům a sem tam kladivům

5. Co nabízíš frakci:Nabízím pomoc jakoukoliv od pomáhání nováčkům, ničení WB a DG 😂 až po samotné boje o pevnosti 🤗 nabízím svou duši a čest

6. Co od frakce očekáváš:Očekávám menší pomoc při levlení popřípadě s questy a nějaký ten loot z WB nebo skupinového dungeonu

7. Jak dlouho hraješ na serveru: cca asi měsíc přišla jsem s DeadBow která mě sem přivedla 🤗

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:Ano hlásím se k vám z frakce Demongirls která se ovšem po odchodu majitelky rozpadla

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:aktivní jsem prakticky kdykoliv 🤗 pokud někde nelítám (vysvětlím později)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:ano vlastním DC ovšem bohužel se mi porouchal mikrofon a aktuálně nový nemám...

11. Tvůj věk:je mi 19 let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:Ahoj jmenuji se Jana ale na serveru vystupuji jako Hohoho11 (zkráceně hoha)..mezi mé koníčky patří běhání, hraní mc občas i lolka.Aktuálně jsem ve 3. Ročníku střední školy v oboru elektrikář 🤗,což je důvod proč většinou někde lítám 😅(přivydělávám si jak to jen jde) na sever mě přivedla DeadBow a Soul,server mě velice chytl svou originalitou a nápadem tak jsem se rozhodla tady zůstat 😅 jen bych se ráda dostala někam 🤗 kde to žije,protože hrát sama není to pravé ořechové...no to by bylo asi vše děkuju za pozornost a popřípadě za odpovědi s pozdravem Hoha 😍🤗

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#29
1. skvirtl
2. lvl:21
3. ful arthurianskou zbroj meč : ohniva ocista luk : deonycky luk
4. levelim meče aktualní level : 29 a do budoucna planuju levelovat luky
5. velkou aktyvitu zdroje jídlo atd. nebo nakup vip,PP a sponzora saozřejmě ne uplně zadarmo ale se slevou.
6. že měpomužou kdyš něco nebudu vjedět a podobně
7.asi 4 nebo 5 měsícu
8. dřiv jsem uš ve frakci bil ale tet žadnou nemam
9. velmi dobře sem aktivní někdy od 14:00 do 22:00
10. ano mam discord ale nemam mikrák
11. je mi 15 let
12. hrál jsem uuž na epesu 2 obecně me hodně baví MMO hry hral sem WOW a podobné když se do něčeho dám vždy to dokončím. sem ferovej, společenske a už nevim co bich napasal takže toto je asi vše .

děkuji za odpovjěd hrač: skvirtl
cron