Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#172
1. Nick na serveru: TroOoky

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): maximalní

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: jakoze flexím si to s 24 hp + klanove srdícko. Taky prot V ta nesmí chybet. Pak mam krutovladu a silv II na vlkodlaky je mlatím tim no.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: vsechny expím, chci být top 1 v epmmo ale ted hlavne rybareni a jezdectví

5. Co nabízíš frakci: chuť se zabít

6. Co od frakce očekáváš: chuť se zabít

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 4minuty

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: z darkgods, tam jsem odešel bo marek mě šikanuje

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: hraju kazdou minutu kazdej tyden si to jedu

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: mam discord a chodím tam no

11. Tvůj věk: 17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: ČAU

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#175
1. Nick na serveru: Toustik

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): - 35 skoro 36

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Vlastním lovkyni lebek, ale používám Malachitovou sekeru, a silverion, Zbroj mám Mix arthurianská a temná, a ješte pp prilbu prot 4, a +1dmg kridla

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Nejvíce sekery a meče doexpím si 100 a pujdu na rybarení.

5. Co nabízíš frakci: Aktivního hráče, kterej bude pomáhat na WB,skupinaku,pevností.

6. Co od frakce očekáváš: Dobrého velitele kterej to umí, a pomoc pri soloWB :D, a nejaký ten loot.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: od E2 aktivne jsem začal hrát cca pred 2mesicmi

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: anocralsd

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: no jak je ta karanténa. Trávím na serveru cca 3-7 hodin denne.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Jasne že jo

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Mám rád bojové sporty, bohužel ted je ta posraná karantena takže se tomu nemužu venovat. Mám rád pizzu a kebab. :D <3

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#176
1. Nick na serveru: Toustik

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 35 skoro 36

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Lovkyni lebek, ale používám malachitovou sekeru. silverion, demon luk mix arthur brnko, a temna zbroj. pp prilbu pt4 a +1dmg nemrtva kridla.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Expím prevážne meče, ale i sekery meče 50 sekery 53. Když si doexpím lvl 100 budu expit rybarení.

5. Co nabízíš frakci: Aktivního hráče kterej bude pomáhat pri pevnostích,Worldbossech,skupinaku.

6. Co od frakce očekáváš: Dobrého velitele kterej to umí :D, nejakej ten loot, a pomoc pri polowb nebo solowb.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: od E2 aktivne jsem začal hrát pred 2mesicmi.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: anocralsd

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: denne 4 - 7h

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Jasne

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Jakoby mám rád pizu a kebab. Miluju bojove sporty a kulturistiku. ale karantena je. mimo mc hraju lolko thats all. <3 :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#178
1. Nick na serveru: W4rCookie

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 19 ochvilu 20

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Zbran: Lovkyna Lebek, Stribrna Srsen, Postrach Vampiru, Ohnivy luk, Demonický luk Zbroj: podvodní helma, orci válečná zbroj, rytirska zbroj leggins aj boty

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: asi sekery lvl 20 neleveloval som ale som ochotný začať

5. Co nabízíš frakci: Cookies :D

6. Co od frakce očekáváš: Pohodovú hru

7. Jak dlouho hraješ na serveru: asi 2 mesiace

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: z AnocryLSD nechodievali sem na WB-cka okrem omg14 ale on isiel solo

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: snazim sa kazdy den aspon na chvilku prist

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: vlastnim a som

11. Tvůj věk: x

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: I <3 Cookies

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#179
W4rCookie píše:
20 kvě 2020 11:37
1. Nick na serveru: W4rCookie

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 19 ochvilu 20

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Zbran: Lovkyna Lebek, Stribrna Srsen, Postrach Vampiru, Ohnivy luk, Demonický luk Zbroj: podvodní helma, orci válečná zbroj, rytirska zbroj leggins aj boty

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: asi sekery lvl 20 neleveloval som ale som ochotný začať

5. Co nabízíš frakci: Cookies :D

6. Co od frakce očekáváš: Pohodovú hru

7. Jak dlouho hraješ na serveru: asi 2 mesiace

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: z AnocryLSD nechodievali sem na WB-cka okrem omg14 ale on isiel solo

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: snazim sa kazdy den aspon na chvilku prist

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: vlastnim a som

11. Tvůj věk: x

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: I <3 Cookies
Hráče jsme vyhodili z frakce. Naprosto k ničemu, neumí se chovat.
cron