Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarWolves

#51
1. Nick na serveru: OnIWolf

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 26

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Stribrna srsen,demon luk očista (nic moc že ta očista?) Podvodni helma, art chest a gatě a moje botk prot 4 umb 3 a depthstrider III, teď druhý set (slabší) orci silnejsi helma,rytir chest, orci valecne kalhoty a moje botky prot 4 umb 3 a depth strider III

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: skilluju sekery (41) a udělal jsem blbej obchod tak ale k tomu se nebudu vyjadřovat

5. Co nabízíš frakci: noo mohl bych chodit na pevnosti (na ty první v pondělí určitě ne) ale né každý den na ty první mohl bych chodit WBčka a Ethana

6. Co od frakce očekáváš: normální lidi, pomoc při něčem co nebudu vědět, skupinák, a nějaké WB dropy

7. Jak dlouho hraješ na serveru: jžš nevím ale někdy od léta 2018? nevím :D

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: byl už jsem v tolika frakcích tak např Gentlemani, ACL ( ale to si asi nikdo moc nepamatuje)

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: teď celkem dobré několik hodin denně

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano vlastním discord

11. Tvůj věk: 11 let měl jsem narozeniny

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Tak tady nic psát nebudu snad to není povinné

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords

#55
Zdravím, dostal jsem návrh od hráče ArkenThas jestli bych neměl zájem se aspoň zkusit vyplnit přihlášku, že se vám prý každý hráč hodí, jen dopředu chci upozornit že jsem poměrně nový hráč a moc toho ještě nevím :3.
1. Nick na serveru: ___Dawe___ (Dawe bylo obsazený tak jsem tam zajebal podtržítka xd)

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 10 :D

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Ehm...Tak zbroj mám svou s Prot. III X) a meč používám vždy nějaký random co můžu do**bat (aktuálně orčí)

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Meče mám na 5. , luk zatím na 1. a rybaření na 16. :D

5. Co nabízíš frakci: Jediné co snad mohu nabídnout je můj čas...možná ještě přátelský přístup a nějaké ty suroviny a meteriály jelikož jsem asi prvních 5h na epesu jen těžil :)

6. Co od frakce očekáváš: Rozhodně nějaký nový kontent, pak nějaký ten loot :P a hlavně spoustu zábavy

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Asi 2 týdny ale na Epes 2 jsem hrál asi měsíc...

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Zatím jsem nikde nebyl :)

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Aktivní jsem hlavně v Pátek, Sobotu a Neděli , jelikož chodím na střední ( druhý ročník ) a v týdnu toho moc nestíhám, né že bych se tak pilně učil, ale jelikož mám každé pondělí ,úterý ,čtvrtek a pátek trénink musím si taky sám vařit jelikož jsem na intru , tak mi toho volného času moc nezbývá a chci ho trávit se svojí přítelkyní <3 . Shrnuli to tak Sobotu a Něděli tu mohu být celý den a všední dny jen asi od 6-10 hodiny večerní.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano vlastním ho již 3 roky a umím spoustu pluginů :) , rád jsi přijdu popovídat do komunikativního a intelektuálně vyspělého kolektivu

11. Tvůj věk: 16 let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Vše co potřebujete o mě vědět jsem vám řekl v pár bodech nahoře.
[textalign=]Děkuji za přečtení a za případnou odpověď :)[/textalign]
___Dawe___

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords

#56
1. Nick na serveru:Rebelka

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):10

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: helmu a chestplate mam orčí valečnou, legi mam utopenou zbroj a boty mam orčí zbroj silnější a zbran je orčí tesák

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: meče lvl 6

5. Co nabízíš frakci: různé věci na elíky

6. Co od frakce očekáváš: pomoc s questama a expenim

7. Jak dlouho hraješ na serveru: cca 1 týden

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: ještě nikdy sem nebyla ve f

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: pokusím se hrát každý den

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: mam DC jmenuju se tam rebelka a nemam problém na něj chodit

11. Tvůj věk: 14

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: dříve tento účet vlastnila klarys aby mi udělala lvl 10 ale

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords

#58
1. Nick na serveru: Gorvello

2. Tvůj RPG Level : 21 (velmi brzy 22)

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Mec: Ohniva ocista, sekyra: stribrna sekyra, kuše: piratska jinak kalhoty+boty urthurianske, helma+chestplate rytirska zbroj

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Snažím se levelovat meče, kuše a sekyry. mec 13 , kuše 10, sekyry 24 , ochočování 3. Do bunoucna chci více levelovat meče a kuše

5. Co nabízíš frakci: Ochotu spolupracovat, aktivitu, mohu chodit pevnosti , pomoc při wb a skupinových dungeonech

6. Co od frakce očekáváš: Spolupráci, normální lidi, časem i dropy z wb

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Okolo měsíce (přesně to nevím)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Hlásím se z AnocraLSD

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Snažím se hrát každé odpoledne po škole (minimálně 4 hodiny denně)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Vlastním discord a pravidelně na něj chodím

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Tak asi vše důležité je uvedeno nahoře :D Bývá semnou velká zábava.. :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords

#60
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Přihláška:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Nick na serveru: footprirter

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 11

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: vlastním vlastní pt.3 helmu, vycvikovou zbroj, utopenou zbroj (kalhoty i boty), Zbraň je cerna orci sekera- pouzivam porad, lovecky luk (setrim na jiny) , orci tesak-nepouzivam

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Levluji sekeru (11) , luk (zatím jen 3)- budu skillovat, rybareni (10)
zatí nic jineho ale budu pokracovat

5. Co nabízíš frakci: Výpomoc při WB (jsem hodně aktivní),celková výpomoc (darování nižším členům brnko,zbraně)

6. Co od frakce očekáváš:Přátelství a vzájemnou spolupráci

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 1 měsíc (epes2- 2 roky)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Na epes3 jsem zatím nebyl v žádné frakci

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: (ráno) 10- 12. (odpoledne) různě 14-20

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Discord vlastním a jsem na něj schopen chodit

11. Tvůj věk: 13 let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Plně se věnuji epesu snažím se na něm hrát co nejdele to jde. Jsem kamarádský (věčně někomu pomáhám)
cron