Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarClicks

#42
1-Nick na serveru: Dajrim

2- Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 21

3- Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Mám vlastní full prot 4 a unb 3 zbroj jako PvP na Pve poté mám rytířskou zbroj a arthurianské legy. Jako zbraň používám vlastní sharp 4 knockback 2 fire aspect 2 a looting 3. A nebo Stříbrnou sršeň.

4- Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Mé levly jsou: meče 11, sekery 6,,luk 5,prut 17. vím není to moc ale přišel jsem na server po mírně delší pauze a snažím se to veš teď dolevelit. Do budoucna chci levelit sekery a luk.

5- Co nabízíš frakci: Jsem vcelku aktivní hráč co by se účastnil bojů jak v PvP, tak také v PvE. Přátelský přístup mi není cizí takže je na mne často spoleh.

6- Co od frakce očekáváš: Očekával bych přátelskou skupinu lidí s kterou si člověk muže dobře pokecat. Poté kdybychom byli na nějakém PvE eventu či bossovy tak nějaký ten menší loot.

7- Jak dlouho hraješ na serveru: V podstatě od založení Epes 3, avšak jsem měl asi roční pauzu od Epesu a teď jsem se zpátky vrátil.

8- Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: V poslední době jsem byl jen v jedné frakci a do byla frakce Gentelmani ale tam jsem nebyl pořádně ani 3 hodiny.

9- Jak jsi na tom se svou aktivitou: Jsem aktivní hráč co dokáže být online asi od 16:00 do 22:00. Je to kvůli mé škole a dojíždění a pokuď mi tam něco nevleze.

10- Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano, jsem schopen tam chodit a volat na něm.

11- Tvůj věk: 17-18

12- Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Jsem hráč zaujat do PvE díky mým dobám kde jsem raidoval ve Wowku. Avšak se nebojím ani chodit do PvP a bojovat tam. Mám také zkušenosti se stavěním a velice mne to baví.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarClicks

#43
1. Nick na serveru: bobcem (říkejte mi bobík)

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 20

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:
Arthuriánská zbroj (helma)
Rytířskou zbroj (chest)
Arthuriánská zbroj (leggy)
Rytířská zbroj (botičky)
Jako moje main weapon isssssss: Stříbrná sršeň thadáá

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Určitě chci zvyšovat můj hlavní skill, což je sekera
(meče=12, sekera=6, luky=6, rybaření=16)

5. Co nabízíš frakci: Frakci nabízím....hmm.... sebe? <3 (Určitě dobrý zážitek a snad i můj "skill" z wars apod. )

6. Co od frakce očekáváš: Team building a podobně :) hlavně normální lidi

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Celkově epes jsem začal hrát na Epesu II, každopádně na III hraju již od začátku, ale měl jsem menší přestávku a nyní zas a opět začínám (Proto mám tak "malý" skill lvl, všichní víme, že na začátku III skills nebyly dostupné)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Na začátku Epesu III jsem svou poslední dobu (před mou přestávkou) působil ve frakci Darkgods

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: s aktivitou jsem na tom poměrně dobře, nemám problém se kdykoli dostavit na server (pokud nejsem opravdu zaneprázdněn)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Určitě, frakce bez discodu není frakce <3

11. Tvůj věk: sweet-seventeeeen (17, pro ty co neumí anglicky)

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Well, jsem velice family friendly člověk, snad i vtipný. Určitě budu rád, kdybych ve Vaší frakci působil. Pevně věřím, že Vaší členové nejsou toxic jako v ostatních frakcích (Všichni víme koho mám na mysli)

Děkuji za Váš čas a zase příště <3

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarClicks

#44
1. můj nick na serveru je filicz2
2. můj RPG level je 10
3. používám meč cechu dobrodruhů, lovecký luk zbroj mám vlastní helmu a kalhoty pt 3 vlastní boty pt2 chestplate je orčí silnější zbroj
4. levelím meče a luky moje současné levely jsou meče:11 luky:4 do budoucna plánuji začít pořádně levelovat luky a meče
5.pomoc v dungech při wordlbossech a až se zlepším v pvp i při dobýváni pevností
6. od frakce očekávám menší pomoc v dungech dobrou komunitu a pomoc při zlepšování v pvp
7. na serveru hraji asi týden
8.nikde jsem nebyl
9.jsem schopný být na serveru 17:00 do 20:00 někdy 21:00 káždej 2. víkend nemůžu hrát
10.nevlastním ho ale stáhnu si ho
11.14
12.jsem skoro průměrným hráčem co se týče pvp. Chvíli jsem hrál na epes2 . chodím do 7.třídy měl jsem odklad

PS:omlouvám se za gramatické chyby

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarClicks

#46
1. Nick na serveru: Tomura

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 15

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Meč ztracených rytířů a pirátská kuše. Aror: full Ohnivá zbroj a Orci zbroj silnější.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Právě leveluji meče na level 20, a pote budu levelovat sekery a kuše lvl meče: 15.
5. Co nabízíš frakci: Aktivitu, a později výpomoc na frakčních eventech

6. Co od frakce očekáváš: Pomoc při expeni, nějaká ta odměna z frakčních eventu a hlavně dobrou komunitu.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Hraju sice jen 3 dny,ale kamarád který hrál na serveru dřív mi vysvětlil jak to tu chodí.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: V žádné jsem zatím nebyl.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Hraju tak několik hodin denně

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano vlastním. Můj discord: Tomura#8738

11. Tvůj věk: 16 let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Nechci asi sdělovat nic takto veřejně, ale časem mě poznáte

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarClicks

#48
1) Nick : TheRobas
2) RPG level : momentálně 12
3) Zbraň : černá orčí sekera / orčí tesák (zatím nic moc no) / brnění basic co kde seženu (v orčim dungu hodně praskalo, takže sem to nějak neřešil)
4) Epmmo : meče/sekery - 6/8
5) Co přinesu vaší komunitě : Budu se účastnit co nejvíce frakčních eventů a snažit se pomáhat a radit členům. ( když budu vědět co a jak)
6) Co očekávám? : Pomoc v případě nouze, dobrou partu a komunitu lidí
7) Jak dlouho hraju? : momentálně 3. den, ale hrál sem na předešlých verzích serveru
8) V žádné frakci sem ještě nebyl
9) aktivita : zatím každý den min. 3 hodinky
10) používám discord? : Ano discord je pro mě nutností už jen kvuli guildě ve wowku / ano sem ochotný chodit na discord
11) věk : 17 let
12) Něco o mně : Poměrně introvertní typ člověka, studuju IT, rád hraju hry, chodím do posilovny, běhat a obecně sportovat. Jsem pro každou srandu (do jistých mezí samozřejmě)
Ps: přihlášku podávám na doporučení hráče jménem "Arkenthas".

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarWolves

#50
Nick na serveru: BacharX

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): levl mám 14 :)

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: )Černá orci Sekera a Zbroj mám Orci Válečná Zbroj bohužel mám jen kalhoty a zbroj A přilba normál Železná a tak i boty o full orci zbroj sem přišel při obraně F homu Samoty

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Sekery

5. Co nabízíš frakci: znalost Serveru ve stavení v obrané F houmu a Frakce :)

6. Co od frakce očekáváš: on nováčku který prošlí na server a neznají mě tak respekt ale hlavně ferove chovaní

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Na Serveru Hrají od Roku 2013 :)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: ano byl sem v samote a Hodně Frakci ještě na Epesu 2 :)

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: budu aktivní Každý den :)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano mám dis a sem schopen tam dojít :)
cron