Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce Rogue

#62
1. Nick na serveru: Parek

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 12

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Helma vlastní, brnko - výcviková zbroj, gatě - orčí silnější zbroj, botky vlastní

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: meč 7, sekera 0, luk 0, rybář 22.. Do budoucna vše vylepším, hlavně se teď zaměřuji na boj s mečem

5. Co nabízíš frakci: Nabízím další meč ve válkách.. a také nabízím dobrý pokec :D

6. Co od frakce očekáváš: Skvělou partu lidí a srandu ;)

7. Jak dlouho hraješ na serveru: fuuha, asi tři týdny..

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: v mé historii není žádný zápis

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: ze začátku jsem tam chodil málo, ale tento server je tak návykový, že mě to nutí hrát a hrát.. jsem tu skoro každý den..

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Vlastním discord a jsem schopen na něj chodit.

11. Tvůj věk: kolem 18

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Mám rád párky. Studuji střední školu v oboru informační technologie. Ve volném čase chodím do posilovny nebo rád trávím čas s přáteli. Když se najde volno, tak si občas zapařím v nějakém klubu plný holek :D

Re: Nábor do Frakce Rogue

#64
1. Nick na serveru : Môj nick je Viruoso, ale dávnejšie som hrával pod iným nickom

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!) : 31

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Full Dia s Prot. IV a Unbr. III, meč Stribrny Vlkobijec. sekera Stribrna Sršen, kladivo Chladnokrvnosti

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Momentálne lvlím kladivá, ale v budúcnosti mám v pláne aj sekery + lvlovanie alchymie. Moje lvly - Meče : 36, Sekery : 35, Kladivá : 28, Luky : 29

5. Co nabízíš frakci: Pomáhať v zaberaní pevností + pomáhanie na WBčkách

6. Co od frakce očekáváš: Priateľský prístup (ochota pomôcť)

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Zhruba 1 rok

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Bol som v mojej frakcii, ale keďže sme tam boli dvaja tak sa to neoplatilo

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Ako kedy, keďže sa mi blíži maturitná skúška tak hrávam pomenej, ale vždy sa nájde 2 až 3 hodinky denne (po maturite samozrejme bude času viac)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Mám Discord/Skype/Tsko (môžete si vybrať)

11. Tvůj věk: 18

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:Aj keď nie som moc komunikatívny, ale ak je niečo treba spraviť tak to spravím. Mimo Minecraft hrám LoLko, overwatch a pár singleplayeroviek (zaklínač, metro, forest) Samozrejme nepohrdnem dobrou knihou/mangou (alebo pozrením anime).

Re: Nábor do Frakce Rogue

#65
1. Nick na serveru: Bionicsabre

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): fuha asi 33 zaraz 34

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: PT.V, +2 dmg kridla, Silveria, Art.mec, full zivel/art

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: 25 mece/56 sekery/14 kladiva -> urcite sekera than mec

5. Co nabízíš frakci: svoje E2 skillz a samozrejme moju malu osobnost :D

6. Co od frakce očekáváš: ocakavam material na moju resku

7. Jak dlouho hraješ na serveru: fuha E2 asi 4-5 rokov a E3 mesiac (BL)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: DarkGods a teraz som vo svojej

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: kazdy den

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: mam vsetko -> dc,ts

11. Tvůj věk: 20

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: mam rad Niana

Re: Nábor do Frakce Rogue

#68
1. Nick na serveru: Tomura

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 23

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: stříbrná sršen a demonický luk

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: 32sekery 26 meče do budoucna plánuji levelovat sekery.

5. Co nabízíš frakci:Alespoň 3dny aktivity na pevnostech snad každý den na wb pomoc na fragách atd.. :D

6. Co od frakce očekáváš: Nějakou základní pomoc když mě třeba někdo bude zabíjet v pekle občas třeba pujčení nějaké zbraně na farmení a nějaký slabší dropy z WB.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: odhadem tak 1 a půl měsíce nahraný čas mám 6dní.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem v DarkGods ale asi 2 týdny sem nehrál a nějak se to rozpadlo

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Rád přijdu ale bohužel poslední 2týdny jsem měl spoutu testů, referátů a musel jsem opravovat některé známky ale teď už je vše v pohodě a můžu opět hrát.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Discord vlastním Tomura #6216 a jsem schopnej chodit

11. Tvůj věk: 16 let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Nevim co tu napsat tak asi že děkuju za přečtení případně za odpověď.

Re: Nábor do Frakce Rogue

#69
Tomura1 píše:
06 kvě 2019 18:42
1. Nick na serveru: Tomura

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 23

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: stříbrná sršen a demonický luk

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: 32sekery 26 meče do budoucna plánuji levelovat sekery.

5. Co nabízíš frakci:Alespoň 3dny aktivity na pevnostech snad každý den na wb pomoc na fragách atd.. :D

6. Co od frakce očekáváš: Nějakou základní pomoc když mě třeba někdo bude zabíjet v pekle občas třeba pujčení nějaké zbraně na farmení a nějaký slabší dropy z WB.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: odhadem tak 1 a půl měsíce nahraný čas mám 6dní.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem v DarkGods ale asi 2 týdny sem nehrál a nějak se to rozpadlo

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Rád přijdu ale bohužel poslední 2týdny jsem měl spoutu testů, referátů a musel jsem opravovat některé známky ale teď už je vše v pohodě a můžu opět hrát.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Discord vlastním Tomura #6216 a jsem schopnej chodit

11. Tvůj věk: 16 let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Nevim co tu napsat tak asi že děkuju za přečtení případně za odpověď.
YouAreDead - Nepřijat

Re: Nábor do Frakce Rogue

#70
1. Nick na serveru: Yummeh_

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 19

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Momentálně vlastním full pt IV, unb III zbroj, sekeru - Lovkyně lebek, meč - Orčí pomsta, luk - Ohnivý.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Snažím se tedka nejvíce levelovat sekery a luky, level zatím není největší, ale pracuji na tom).
Sekery - 18
Luky - 19
5. Co nabízíš frakci: Pomoc ohledně pevností (obsazování, bránění), zúčastnění se na WB. Jsem schopen frakci obstarat nějaké suroviny, které by byly potřeba a jsem týmový hráč), nakonec ještě můžu nabídnout psychickou podporu).

6. Co od frakce očekáváš: Přátelský a netoxický kolektiv, pomoc při mém progresu a vzájemnou podporu.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Od listopadu, ale měl jsem 2 měsíční pauzu.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Dříve jsem působil ve frakci Khazad.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Rozhodně záleží jak kdy, průměrně alespoň 2 hodiny denně.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano vlastním a byl bych schopen chodit.

11. Tvůj věk: 17 let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Minecraft hraju od verze 1.4.7, takže to už nějaký ten rok bude. Byl jsem helperem na "Sgčkách", takže si myslím, že se umím chovat v kolektivu, komunikovat, a plnit své povinnosti.
cron