Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#121
1. Nick na serveru: SpreyYYCZ

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 14

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: HELMA- Orčí válečná zbroj --- CHESTPLATE- Utopená zbroj --- KALHOTY- Utopená zbroj --- BOTY- Orčí zbroj silnější --- ZBRAŇ SEKERA- Černá orčí sekera
4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Skilluju sekeru, současný level 16. Určitě plánuju expit luk (lvl 0)

5. Co nabízíš frakci: Pomoc v dungeonech, při WB a dobýváni pevností.

6. Co od frakce očekáváš: Pomáhání, přátelství a hodně zábavy při hraní.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Na Epes 3.0 hraju týden, ale dříve jsem hrál na Epes 1.0, takže vím co a jak.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde jsem nebyl a ani nejsem.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Hraju každý den min. 3 hodiny.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Discord vlastním a ano jsem na něj chodit.

11. Tvůj věk: Je mi 15 let.

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Ve svém volném čase dělám fotografování a editování fotek, ale na MC si prostor najít dokážu. Epes je pro mě srdcovka, dokonce si ještě pamatuji na můj fight proti ČernéMambě o postup do jeho frakce. Starý spawn (větrov) a nějakou obrovskou base z obsidianu co měla postavená nějaká frakce. To je o mě zatím vše. Další osobní informace popřípadě dodám.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#122
SpreyYYCZ píše:
28 zář 2019 19:13
1. Nick na serveru: SpreyYYCZ

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 14

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: HELMA- Orčí válečná zbroj --- CHESTPLATE- Utopená zbroj --- KALHOTY- Utopená zbroj --- BOTY- Orčí zbroj silnější --- ZBRAŇ SEKERA- Černá orčí sekera
4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Skilluju sekeru, současný level 16. Určitě plánuju expit luk (lvl 0)

5. Co nabízíš frakci: Pomoc v dungeonech, při WB a dobýváni pevností.

6. Co od frakce očekáváš: Pomáhání, přátelství a hodně zábavy při hraní.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Na Epes 3.0 hraju týden, ale dříve jsem hrál na Epes 1.0, takže vím co a jak.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde jsem nebyl a ani nejsem.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Hraju každý den min. 3 hodiny.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Discord vlastním a ano jsem na něj chodit.

11. Tvůj věk: Je mi 15 let.

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Ve svém volném čase dělám fotografování a editování fotek, ale na MC si prostor najít dokážu. Epes je pro mě srdcovka, dokonce si ještě pamatuji na můj fight proti ČernéMambě o postup do jeho frakce. Starý spawn (větrov) a nějakou obrovskou base z obsidianu co měla postavená nějaká frakce. To je o mě zatím vše. Další osobní informace popřípadě dodám.
PRO

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#124
1. Nick na serveru: dragonponorka

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 15

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Orci Zbroje,Mořský vlk,Orčí Kamenobiječ,Černá Orčí Sekera

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Levluji Meče a Kladiva do budoucna budu levlovat sekery

5. Co nabízíš frakci: Přítomnost na WB,Pomáhání ve Frakci

6. Co od frakce očekáváš: Případne pomáhání

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Týden

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde jsem nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Přes týden 4-5H, přes víkend 6-7H

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano,SDragon#8176

11. Tvůj věk: 13

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Hral jsem mnoho RPG servru mezi nimi i WoWko,Trove

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#125
1. Nick na serveru: Bitminer

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 36

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Demonuv uchvatitel a armor Pt 4 (mix temne podvodni atd) artur / chimer zbroj ani nechci

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: meče 63 luky 24, meče a luky pak možná kladiva a kuše

5. Co nabízíš frakci: pomoc při WB a dokážu být enemy otravnej

6. Co od frakce očekáváš: Chození na WB a drobný na BTC těžičku

7. Jak dlouho hraješ na serveru: od začátku E3

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: The Ladies ale chci si trochu zabojovat

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: jak kdy a podle toho co mám ale průměr tak 2h denně (jak dlouho to vydrží ukáže čas)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: mám a jsem schopen na něj chodit

11. Tvůj věk: do tolika ještě nenapočítám

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: už netěžim BTC , kdo se zeptá víc ví

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#127
1. Nick na serveru:Hydraulik

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):22

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:helma,chest,boty rytírska zbroj legy ohnivá zbroj

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:sekery,meče a vo višom levelu chcem začať kladivá

5. Co nabízíš frakci:budem poskytovaťsuroviny, pomáhať vo frakčných bitvách,na wb a pomáhať členov v štichu

6. Co od frakce očekáváš:slušnosť a pomáhanie druhým

7. Jak dlouho hraješ na serveru:4 mesiace ale 1 mesiac som nehral

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:hlásim sa vám z inej frakcie z Jackovho Gangu pretože sa mi tam moc nepáči komunita pár ludí je tam fajn ale ostatný nie.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:každý den 2 hod. min pokial neni kriza

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: zakladám si ho

11. Tvůj věk:13

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Chcem byť užitočny pre frakciu .Myslím že by som mohol pomôcť. Hral som ešte epes1 ale epes2 nie. Vo volných chvílkach hrám hokejbal alebo epes.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#128
1. Nick na serveru: Hydraulik

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):22

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:zbraň sršen. helma,boty,chest rytierska.legy ohnivá

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: sekery 25 a luk 15 a do budúcna kladivá

5. Co nabízíš frakci: pomáhať na wb ,frakčné bitvy. A pomáhať členom,poskytovať surky,bojovať v pvp.

6. Co od frakce očekáváš: Aby sme sa rešpektovali a pomáhali si navzájom.

7. Jak dlouho hraješ na serveru:4 mesiace z toho 1mesiac som to nehral

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:Hlásim sa vám z JackovhoGangu ale nebola tam tak príjemná komunita.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: záleží jaké sú dni ale je to okolo 2 hodín

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:Áno vlastním a som schopný naňho chodiť ale mikrofón mi niekedy blbne.

11. Tvůj věk:13

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:Vo voľnom čase hrám hokejbal alebo epes alebo pozerám youtube.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#130
1. Nick na serveru: TheDarkLord173

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 41, skoro 42

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Vlastním PT5 helmu, Arthur 2 chestplate, malachit kalhoty 2, chimer botky 2. Kralovna temnoty 2 (tato zbroj platí i pro pvp i pve)

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Moje současné levely Meče 112, Sekery 96, Luky 45

5. Co nabízíš frakci: Silného aktivního člověka.

6. Co od frakce očekáváš: ODPUŠTĚNÍ

7. Jak dlouho hraješ na serveru: asi 8 měsíců

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem kdysi dávno WarChiefs, poté jsem se naštval na to co mi tahle frakce udělala, odešel jsem a chvíli jsem byl v Anocře, kde se mi po chvíli přestalo líbit.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Asi 24/7?

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano, samozřejmě

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Moc bych se chtěl omluvit hráči sedr, ArkenThas a BorikoGamingCZ a všem kterým jsem mým chováním zkazil den nebo pokazil večer. Chtěl bych se přidat k té komunitě se kterou jsem těch 8 měsíců byl každý den a užíval jsem si to, možná až moc prožíval WB a CW, byl jsem moc ukvapený a to když mě někteří trashtalkovali a dělali cokoliv co se mi nelíbilo, mě naštvalo tak že jsem přetekl jak pohár vína když do něj stále přilíváš a hraješ si na bezedný kelímek. Asi se budu opakovat, ale doufám že minimálně přijmete mou omluvu, a v nejlepším případě mě vezmete zpět.