Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Nábor do Frakce WarChiefs

#1
Vítej u náboru do frakce WarChiefs


Základní informace

- WCH patří mezi tři největší frakční celky na serveru, pod kterou spadají frakce WarChiefs, Ravenholdt a Vyletnici.
- Frakce funguje na Epesu 3 již něco přes 3,5 roku. Máme velmi bohatou historii a mnoho zkušeností, díky kterým se držíme velmi dlouho na vysoké pozici.
- Nemáme zapotřebí se zde přetvařovat, že jsme Top 1, neporazitelní králové světa a kdoví co dalšího. Aktuálně serveru nikdo nedominuje, frakce se rychle obměňují a každý měsíc je úplně jiný, než ten předchozí.
- Nabízíme kvalitu nad kvantitou. Nováčky ve frakci jsme schopni naučit vše od naprostých základů serveru, přes obstarávání dropů, vyrábění zbrojí a zbraní až po vyhrávání proti několikanásobné převaze.
- Dále jsme také komunita, která není zaseklá pouze na Epesu. Jelikož spolu vycházíme a jsme schopní si denně normálně povídat, máme zde i menší skupinky, které spolu denně hrají jak jiné servery, tak i jiné hry.

Pravidla

1. Přidáváš se k nějakému celku, který dokud je otevřený nábor, tak funguje. Je nutné respektovat ostatní členy frakce i subfrakce, zbytečně se neznepřátelit a poslouchat vedení frakce.
Zároveň také respektuj, že máme nějaké ally a pokud platí nějaká dohoda, budeš jí dodržovat.

2. Všechny ihned varujeme před porušováním pravidel serveru. Jakožto frakce můžeme v jistých situacích za své členy nést zodpovědnost a v případě prohřešku to může postihnout nás všechny. Hráče, kteří porušují pravidla serveru tedy můžeme ze dne na den vyhodit za účelem zabezpečení proti sankcím, apod.

3. Hledáme ambiciózní hráče s cílem někam se posunout. Pokud tedy zapneš server jednou týdně, ani se nehlaš. Hledáme aktivitu a snahu. PvP se lze naučit, level lze nafarmit, gear jde vylepšit, ale na frakci je vám pomoct tyto věci získat, ne je obstarat. V první řadě se tedy snažte vy.

Přihláška

- Nábor do frakce probíhá hlasováním frakčních členů. Vedení má však právo verdikt frakce změnit i v případě odhlasování. Žádosti do frakce se řeší do 7 dnů od jejího zobrazení na fórum.
- V případě přijetí do frakce budete zařazeni do chodu ve frakci na dobu 2 týdnů. Během těchto 2 týdnů jste v tzv. zkušební době, nevidíte všechny roomky, neplatí pro vás všechny povinnosti a nedostanete se ke všemu lootu. Po 14 dnech budete buď přijati jako právoplatní členové WarChiefs nebo z frakce vyhozeni. V krajních případech je možné, že vám vedení zkušební dobu prodlouží či jí předčasně ukončí.
- Body jsou vypsány stručně, doplňte zde co uznáte za vhodné, že bychom měli vědět

- 1. Nick:
- 2. RPG Level:
- 3. EPMMO:
- 4. VIP:
- 5.Gear:
- 6. Aktivita:
- 7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám:
- 8. Discord:
- 9. Něco navíc:

Zájemcům přejeme hodně štěstí
Naposledy upravil(a) ArkenThas dne 14 led 2022 01:29, celkem upraveno 27 x.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#2
1. Nick na serveru: killerdaniel

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 24

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: lovkyni lebek.stříbrný zarážeč,arturianskou zbroj,ohnivá očista,ostrý zub

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: sekera level 15,mec 28,luk 24,rybolov 10.

5. Co nabízíš frakci: pomoc v dungeonu a dobívání pevností

6. Co od frakce očekáváš: pomoc při útočení na world bosse

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 1rok

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: z jiné frakce

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: 16-19

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ne nevlastním ale můžu si ho stáhnout

11. Tvůj věk: 15-18

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:
jsem dobrý v pvp


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#3
killerdaniel - malé PRO
-Malé epmmo levly zkus to zlepšit.
-Žádost krátká, ale stručná. Mohl sis dát více práce..
+Bez problémový hráč (myslím)
-----
killerdaniel píše: 8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: z jiné frakce
*Rád bych se tě zeptal z jaké frakce k nám přestupuješ a proč?


S pozdravem PAVLiTKO.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#4
Pavlitko píše:
12 led 2019 14:54
killerdaniel - malé PRO
-Malé epmmo levly zkus to zlepšit.
-Žádost krátká, ale stručná. Mohl sis dát více práce..
+Bez problémový hráč (myslím)
-----
killerdaniel píše: 8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: z jiné frakce
*Rád bych se tě zeptal z jaké frakce k nám přestupuješ a proč?


S pozdravem PAVLiTKO.
mám pocit že tento hráč už je v naší frakci :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#5
1. Můj nick : spesny_cz
2. RPG levl : 15
3. Moje sekera na bojování Cerná orčí sekera, Helma Aragonská zbroj, Chesplate Orčí zbroj silnější, Kalhoty také Aragonská zbroj a boty to samí.
4. Levelím sekery , Okrajově i rybaření. Do budoucna ještě nevím. Mé levly : Sekery 7 lvl , Rybaření 4 lvl.
5. Pomoc při obsazování pevností, v dungeonech a i při bossech.
6. Přátelský přístup, pomoc v dungeonech a i při bossech, Nějaký ten loot.
7. Nevím jak dlouho to hraju asi nějakých 2 měsíce.
8. Mám takovej dojem že asi nikde ale nejsem si jistý já jsem to dlouho nehrál ale ted mě to začalo zase bavit.
9. Většinou tu jsem tu každý den cca od 14:00-22:00.Ale v pátek možná i méně podle toho jestli nemáme nějaký trénink.
10. Ano ale moc na něj nechodím ale můžu tam chodit.
11. Můj věk: 12
12. Chodím na kroužek pinčesu chodím do 6. třídy ale měl jsem odklad. Mimo minecraftu hraju Fortnite, Nhl 18, GTA 5 a Overwatch na ps4.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#6
Omlouvám se že jsem předchozí správu odflákl.
1. Můj nick na Serveru je : spesny_cz
2. Mám 15 levl.
3. Vlastním Aragonskej armor kromě Chestplatu to je Orčí silnější zbroj.
4. Levlím jenom Sekery a Rybaření, ale ted budu levlyt i Meče. do budoucna chci i Meče a Luky. Levly : Sekery 7 levl, Rybaření 4 levl.
5. Nabízím frakci pomoct u bossů a dungeonech a také bojovat o pevnost.
6. Přátelské chování a že si budeme vzájemně pomáhat.
7. Dlouho jsem nehrál na serveru ale ted mě to zase baví a hraju to asi 2 měsíce.
8. Mám takový dojem že jsem nikde nebyl ale nejsem si jist jak už jsem psal tak jsem tady na serveru dlouho nehrál.
9. Většinou jsme tu každý den od 14:00 do 22:00 jenom v pátek mám od 5 do 7 tréninky.
10. Ano jsem na discordu schopnej chodit.
11. Je mi 12 let.
12. Jmenuji se David a chodím do 6.třídy ale měl jsem jít do 7 akorát jsem měl odklad mimo Minecraftu hraju Gta5, Fortnite, NHL18 a také Overwatch. Můj kroužek je pinčes.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#7
Po hlasování ve frakci přicházím s verdiktem.


killerdaniel - Většina členů byla Pro, nijaké problémy s Tebou nikdo nemá, na serveru Tě vídáme celkem často. Naskilluj si jen trochu vyšší levely na zbraních, ať pomůžeš co nejvíce. Přijat


spesny_cz - U Tebe to bylo velmi těsné ohledně hlasování, tudíž doporučím hodně hrát, 100% si zvýšit Epmmo na zbraních. Dále si také sežeň lepší zbroj. Něco Ti dát můžeme, ale věci budeš také dostávat, až ve frakci strávíš nějakou dobu a pokud budeš pomáhat. Přijat

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#8
1. Nick na serveru: Knedlik2005

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 22

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: používám rytířskou zbroj, ale mám vícero typů... mám celkem prosperující shop /res tp futurum, jako zbraň používám lovkyni lebek a expím sekeru pouze lvl 20.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: zatím nemám přímé zaměření levlím sekery 20, rybaření 25lvl , začínám alchymii 7 lvl

5. Co nabízíš frakci: vzhledem k tomu že s frakcemi nemám žádnou zkušenost rád se nechám poučit co je třeba. jediná věc o které vím že mi jde je obchod.

6. Co od frakce očekáváš: pomoc při questech , a trochu oživit hru

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 3 měsíce

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde jsem nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Většinou tu jsem schopný být každý den cca od 16:00-20:00. Občas méně, občas déle Dle práce

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ne
11. Tvůj věk: 27 :D

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: člověk prací povinný :D k epesu mě dovedl kamarád... že budeme z nudy budovat :D :D :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#10
1.Nick na serveru: granula

2.Tvůj RPG level : 13

3.Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: utopené boty a chestplate,zbytek orči valecna zbroj,dále pak černou orči sekeru a starou vylepšenou kus i na PVP a PVE

4.Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: převážně sekeru a někdy do zálohy i kladivo level sekery 10,level kladiva 6 dále take levluju kuš ale tu ne tak moc lvl 1

5.Co nabízíš frakci: pomoc při souboju v chimeře u WB na skupinových dungeonech ve frakci už jsem jednou byl když jsem hrál na e2 ale tady na e3 jeste ne takže vas necham mně rozkazovat mohu take pomoci s obchodem

6.Co od frakce očekáváš: nějakej loot z WB a skupinových dungeonu a někdy i pomoc

7.Jak dlouho hraješ na serveru: týden

8.Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: zatím jsem nikde nebyl

9.jak jsi na tom se svou aktivitou:většinou jsem tu 3 až 4 hodiny asi od 16:00 do 20:00

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: bohužel ne ale jestli to bude nutne tak si ho nainstaluji popripade koupim ps: nevim jestli se kupuje nebo ne :D

11.Tvůj věk:13 za 4 měsíce 14

12.Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: jsem člověk co rád zábavu víceméně jakéhokoli smyslu a epes mne moc baví a rád bych byl součástí téhle frakce na epesu bez frakce nezažijete to pravé pvp nikdy nezabijete WB nikdy neprojdete skupinový dungeon je nuda na vše být sám tohle je má šance nebýt sám a já se jí pokusím chytit a nepustit se jinak v PVP jsem podle mých úsudků docela dobrý jinak si kdykoli můžeme dát PVP v chiméře jsem docela kecal a když mne necháte mluvit tak jsem jak Palacký 😀