Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#261
1. Nick ve hře:MatzIT4331
2. RPG Level :15
3.Epmmo: meče 7, sekery 7 , kladiva 7
4.VIP : zatím mam ,ale nebudu kupovat
5.Gear: full orci zbroj silnější,Orci nenávist,lovkyně lebek
6.Aktivita : 3-4hodiny denně
7. v žádné frakci sem nebyl
8. Discord: MatusIT4331#3318
9.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#263
1. Nick v mc: Fajan090
2. RPG Level 16
3. Epmmo meče 8 , sekery 14, kladiva 2
4. VIP nemám a nechcem kupovať
5. Výzbroj 3 časti orčej valečnej zbroji a bot orčia zbroj silnejší , Meč : Ostrý zub , Sekera : čierna orčia sekera, Kladivo : Kamenné kladivo
6. Aktivita 2-3 hod denne
7. vo Frakcii som nebol, hrám rád Fortnite ,Goose goose duck , Minecraft a iné hry, hrám najradšej pvp hry, nemám rád kokos
8. Discord: Fajan090#5308

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#265
- 1. Nick: NeganLULW
- 2. RPG Level: 35
- 3. EPMMO: Meče - 38|Sekery - 42|Rybář - 51|Hornictví - 41|Kovar - 15| ostatní 10-, či nula. Vampír - 4,5
- 4. VIP: Sponzor
- 5.Gear: Kralovna Temnoty - zbran, armor full arthur.
- 6. Aktivita: Každý den
- 7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: Před tím jsem byl v nějaké frakci, ale už si nepamatuji, je to hooodně dlouho :D. K vám chci, protože se chci naučit něco o serveru a hledám nějakou frakci se kterou clearovat wb, zacit i pvpckarit a tak :D
- 8. Discord: Mám, aktivně používám.
- 9. Něco navíc: Je mi 20 let, miluji gamble:> a rád hraji na serveru. Chodím do práce Ranní/odpolední, čiže při odpolední nebudu na serveru, kdy se dějí ty největší eventy.
Přeji hezký večer všem! S pozdravem NeganLULW!

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#267
- 1. Nick: domca105
- 2. RPG Level: 30;+
- 3. EPMMO: mece 33/ sekery 33
- 4. VIP: Ne
- 5.Gear: Armor seskladany z ohnive a rytirske zbroje. Mám prokletou sekeru a meč stínů vše plánuji v brzké době vylepšit
- 6. Aktivita: Jsem aktivní každý den hlavně v odpoledních hodinách,
- 7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám:
Moji frakční historii si moc nepamatuji jelikož jsem měl dlouho ban ale vím že jsem byl v DarkGods a nevím to jistě ale zdá se mi že jsem byl i u vás ve WarChiefs před banem. Frakci mi doporučil Pifqo když mi gratuloval a ptal se jestli už vím jestli se do některé frakce přidám a když jsem mu zodpověděl že ještě ne tak mě navrhnul že bych to měl zkusit k vám.
- 8. Discord: domca105#9150
- 9. Něco navíc:
Zdravím myslím si že mě je netřeba nějak moc představovat ale můžu zmínit že mi je 17 let a baví mě programovat.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#269
1. Nick: MichalBal05
- 2. RPG Level: 26
- 3. EPMMO: meče 10, sekery 31, luky 20,rybářství 24(skilluju hlavně sekeru,protože nic lepšího nemám xD)
- 4. VIP: nemám
- 5.Gear: prot 4 kromě bot(prot 3), Silveria, Ohnivý luk/Kuš smrti, Ohnivá očista
- 6. Aktivita: dennodenně
- 7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: Ve frakci jsem hrál již na Epes 2, avšak název si nepamatuju. Na E3 jsem byl pouze ve dnes již zaniklé Fallacy. Do Warchiefs bych šel hlavně proto, protože se zdáte jako fajn banda lidí a k DarkGods fakt nechci,proto jste má první volba po několika letech k tomu zapojit se opět do frakčních válek, přetahování o Wbčka a skupiňáků.
- 8. Discord: Chlup#6457
- 9. Něco navíc:
Hrával jsem již na E2, takže jsem obeznámen s funkcí serveru a frakcí, a na E3 jsem se "vrátil" v době pandemie. Co se PvP týče, nejsem špatný a u Wbček se docela hodím. Na Wbčka jsem schopný kromě výjimek být online. Co se mé osoby týče myslím,že jsem v pohodě týpek,ale to v případě mého přijetí posoudíte hlavně vy.Co se mé osoby týče, je mi 17 a jsem gymplák, tak Vám snad nevadí takový mladíček xD.
cron