Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#253
1. Nick: Plankton
2. RPG Level: 23
3. EPMMO: [Meče - 7] [Sekery - 19] Mám malý lvl z důvodu že jsem byl zaměřený na Hornictví a pvp jsem se věnoval bokově každopádně budu intenzivně pracovat na tom abych je navýšil.
4. VIP: Mám aktivní VIP
5.Gear: Meče/sekery - Lovkyně Lebek, Postrach Vampiru, Mořský Vlk. Armor - Orci Válečná zbroj [helma], Chimerská zbroj [Chestplate],Diamond kalhoty Prot. IV, Arthurianská zbroj[Boty], Božská Temná Křídla
6. Aktivita: Okolo 6-8 hodin denně. Záleží podle volného času.
7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: Jsem na serveru nováček, tudíž jsem v žádné frakci na serveru ještě nebyl. Co se týče proč zrovna WarChiefs, tak je to na doporučení z kterého se mi zalíbil Váš přístup vůči nováčkům.
8. Discord: Aktivně používám. Plankton#1763
9. Něco navíc: Rád dělám věci v kolektivu. Jsem snaživý a rád pomáhám.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#255
1. Nick: Pifqo

- 2. RPG Level: 43

- 3. EPMMO: meče 40 sekery 87 kladiva 72, rybář 73

- 4. VIP: Ano

- 5.Gear: Full arthuriánská výzbroj, mrazivec na PVP pve silverion.

- 6. Aktivita: Ruzně ale většinou tak 2 - 9 denne.

- 7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: Prostřídal jsem za tu dobu co jsem neměl ban hodně frakcí, ale u warchiefu mám nejvíce kamarádu takže na téhle straně i zustanu.

- 8. Discord: trepardko#6327

- 9. Něco navíc: Jmenuji se Richard jsem felák, mirumilovný chtěl bych pomáhat frakci s worldbossema a ostatními věci. Rád se věnuji boxu což je pro mně odreagování od okolního světa a vždy mně nabije dobrou energii. Od frakce očekávám pomoc u solobossu, skupinových dungeonech a kamarádství.
Děkuji, za jakékoliv názory hezký zbytek večera <3.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#257
- 1. Nick: LordAgetiv
- 2. RPG Level: 17
- 3. EPMMO: mece 3, sekery 12, hornictví 8, rybareni 7,
- 4. VIP: to zelené XD
- 5.Gear: tak to co se najde na 15 úrovni, ale zlepšuji to
- 6. Aktivita: více méně hraji každý večer
- 7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: mám zájem přidat se k frakci která nepovažuje nováčky za méně cenné
- 8. Discord: ¯\(ツ)/¯ダレバ¯\(ツ)/¯#2551
- 9. Něco navíc: nechci do toho zatahovat můj reálný život
:?: :ugeek:

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#259
- 1. Nick: - havranek
- 2. RPG Level: - 23
- 3. EPMMO: - sekery 24 , mece 10
- 4Gear: lovkyně lebek , vodni živel ,
- 5. Aktivita: 17:00 - 22:00
- 6. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: Ve frakci jsem ješte nebyl ,ale dřive jsem hral celkem aktivně a přijdete mi jako nejpřijemnější frakce .
- 7. Discord: gambo #1075
- 8. Něco navíc: Zdarec jmenuji se dan jemi 19 let , mam u vas ve frakci kamarada Pifqo.
Díky za odpověd
cron