Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#91
1. Nick na serveru: TheDarkLord173 a Kastan

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 37 a 36

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Mám dlouhý meč epický z toho nového dungeonu, zbroj mám Arthur, helma PT5 ten druhy má něco podobného, oba dva máme +4 dmg křídla a já mám navíc +3 speed

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: leveluji meče, plánují používat skill jezení (proste někoho sním jako chogatova ultina v lolku), ten druhy levli sekery a meče má 50.

5. Co nabízíš frakci: Nabízíme frakci 2 retardy co řvou na dc a neví co mají dělat

6. Co od frakce očekáváš: Povolení scamovat pro oba dva

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Já dlouho, ten druhy jenom chvilku

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem v Warchiefs, potom v Allstars, Žalud byl jenom allstar (lepší f jak ta vaše)

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Jsem aktivní víc jak Boriko a ten druhy jenom když ho donutím

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ne

11. Tvůj věk: 10 a 11

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Ahoj, mé jméno je TheDarkLord173, a toho druhého kastan, možná jste nás na serveru již viděli ale já jsem vás tam nikoho neviděl, doufám ze nás vezmete :) Mám rád řízek a špekáček, ten druhy chodí ven (fuj fuj), tohle je asi všechno co jsem chtěl napsat, moc chci do frakce!!

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#96
1. Nick na serveru: Natieto

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 22

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Lovkyně lebek, Rytířská zbroj, Orčí válečná zbroj, vlastní full prot IV, luk - vlastní - all enchants

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Sekery - 29, stále je chci expit, okrajově rybaření, meče a luky

5. Co nabízíš frakci: Pomoc při WB, Pevnostech, dungeonech, vaření lektvarů výměnou za suroviny

6. Co od frakce očekáváš: pomoc s WB, dungeony, přátelský přístup, aktivita

7. Jak dlouho hraješ na serveru: cca 4 měsíce

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Ano, z Ravenholdt

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Většinou jsem aktivní od 17:00 do 21:00 každý den

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano

11. Tvůj věk: 17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Hrával jsem na Epes 2, PvP serveru, baví mě stavět medieval stavby, okrajově hraju CS:GO, LoLko, Wotko. Jsem schopen pomáhat i se stavěním, či jinou pomocí.

S pozdravem Josef.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#97
1. Nick na serveru: vojta07

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 12

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Meč bratrstva dobrodruhu orčí kladivo helmu mam orčí zbroj chestplate a kalhoty mam orčí zbroj silnější a boty mam orčí valečnou zbroj

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Takže asi takto lvluji meče a začal jsem se sekerami i kladivama U mečů mám 8 lvl u seker mám 2 lvl a u kladiv mám 3 lvl a plánuji rozjet kovářství

5. Co nabízíš frakci: No každopádně na to že mám ještě dost naprd věci tak asi zatím moc ne ale snaha musí být takže co nejvíc to půjde samozdřejmě nejsem nolifer a taky někdy chodím ven takže asi tak

6. Co od frakce očekáváš: Nevím co od ní mam očekávat protože jsem ještě v žádné nebyl

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 2 měsíce

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: nikdy jsem v žádné nebyl což už jsem vlastně řekl na začátku

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Tak jak jsem psal už v jiné otázce tak samozdřejmě že jsem tu denně tak 2 hodiny

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ANO

11. Tvůj věk: 12

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Jelikož nevím co bych tady měl psát tak asi to že se na EPESU ještě moc neorientuji takže nevím moc kde co je

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#99
Kompress píše:
09 srp 2019 23:04
1. Nick na serveru: Natieto

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 22

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Lovkyně lebek, Rytířská zbroj, Orčí válečná zbroj, vlastní full prot IV, luk - vlastní - all enchants

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Sekery - 29, stále je chci expit, okrajově rybaření, meče a luky

5. Co nabízíš frakci: Pomoc při WB, Pevnostech, dungeonech, vaření lektvarů výměnou za suroviny

6. Co od frakce očekáváš: pomoc s WB, dungeony, přátelský přístup, aktivita

7. Jak dlouho hraješ na serveru: cca 4 měsíce

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Ano, z Ravenholdt

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Většinou jsem aktivní od 17:00 do 21:00 každý den

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano

11. Tvůj věk: 17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Hrával jsem na Epes 2, PvP serveru, baví mě stavět medieval stavby, okrajově hraju CS:GO, LoLko, Wotko. Jsem schopen pomáhat i se stavěním, či jinou pomocí.

S pozdravem Josef.
Ravenholdt je v podstatě WarChiefs, takže můžeš klidně zůstat tu :D je to subfrakce vedená mnou.
cron