Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#111
1. Nick na serveru: Hiruzen

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 17

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Mám vlastní celé brnění pt IV nerozbitnost III, meč mám Orčí pomstu, luk mam svůj síla IV, nerozbitnost I a bezedný toulec.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Levelím hlavně meče a trochu luky, také hornictví a rybaření. Mé levely - meče : 20, luky : 3, Hornictví : 20, rybaření : 9. Do budoucna bych chtěl dělat sekery a alchymii.

5. Co nabízíš frakci: Pomoc v dungeonech, na WB a obsazování pevností, vlastně pomoc se vším s čím bude problém

6. Co od frakce očekáváš: Hlavně pomoc v dungeonech, možná taky nějaký ten item z WB

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Nějak okolo 4 měsícú

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde jsem nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Chodím do práce takže se dokážu asi kolem 17:30 připojit někdy dorazím pozdějí protože se starám o vinohrad.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Discord nevlastním ale dokážu ho stáhnout

11. Tvůj věk: 20

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Nejsem moc dobrý hráč pvp ale to se dá zlepšit. Hrál už jsem na Epes 2, jinak hraju hodně WoW a také Diablo3. Jinak jsem prostě normální člověk co hraje hry :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#115
1-PumpkinaHunter
2-LVL 23
3-Zbroj-Helma-Utopena zbroj Hrud-Orci valečná zbroj Kalhoty-arthurianská zbroj Boty-Utopena Zbroj Zbraně-Mořský vlk a stříbrný zarazeč
4-rybařství-LVL35 vympirismus-LVL3 Kopaní-LVL25 nejvíce rybařství
5-svojí aktivitu co největší učast na frakčních valkách a worldbossu
6-dobrou komunitu ,která se navzájem podporuje
7-2,5 měsíce
8-měl jsem vlastní frakci která se moc nezvětšovala.
9-2-4 h deně
10-discord mam a rad bych se na něj připojil.
11-14 let
12-Mám rad žanr RPG her napříkalad WOW v pvp nejsem sice profík ale rad každemu se snažim pomoct.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#117
1. MasarikM

2. Lvl 15

3. Zbroj mám full Prot IV umbr III, mec Sharp IV umbr III a fire II, luk power III umbr III infinity a flame.

4. meč lvl 16, sekera lvl 12, luk lvl 14

5. Pomoc při obsazování pevností

6. Fajn lidi co mi nebudou nadávat za to že neumím pvp

7. Kolem jednoho roku, ale teď jsem asi na 2-3 měsíce na Epesu nehrál

8. Přecházím z jiné frakce

9. Chodím do školy a připravuju se na přijímačky, ale na server bych se mohl dostavit okolo páté hodiny.

10. Vlastním discord

11. 15 let.

12. V pvp moc dobrý nejsem, ale dokážu se ho naučit, jsem lepší s lukem nežli s mečem. A mám teď v plánu si postavit nějakou hezkou residenci.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#118
MasarikM - Nepřijat

Zkus hrát na serveru trochu více aktivně. Co si tak lehce pamatuji, byl jsi u nás ještě za doby Rogue a taktéž jsi moc nehrál a Tvá aktivita v poslední době taky nebyla bůhvíjaká. Zapracuj na lepším EpMmo, na rok hraní je to dost málo i s tou pauzou a pak k nám můžeš zkusit napsat žádost znovu.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#119
1. Nick na serveru: SooTCB

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 25

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Helma : Rytířská Chestplate : Orci valecna zbroj Leggy : Arthur Boots: Orci valecna zbroj Sekera na pvp/pve : Silveria,Halloween sekera Meče na PVP/PVE : Démonův uchvatitel,Mořský strážce.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Levelím Hl. Sekery a meče Sekery : 43 Meče : 26

5. Co nabízíš frakci: Jsem velmi zkušený pvpčkař (6 let) A pomoc lidém v dungeonech.

6. Co od frakce očekáváš: Přátelský přístup, Důvěřivost žádné okrádání, zpravedlivost

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 1 Rok.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Hlásím se z Dark Gods...

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Až příjdu domu tak hraju epes, pokud nemám jáké tréningy/povinnosti Více informací se dozvíte ptm.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano, Vlastním discord a jsem u vás uvítán..

11. Tvůj věk: 13-15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:Hraju pvp 6 let porazil jsem nejlepší pvpery na světě... Dělám brigádu roznášení letáků :D Programuji softwary :D...
cron