Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#101
1.sedr
2.23
3.Lovkyně lebek Rytirska helma Ohniva zbroj kalhoty chest boty prot 4 Depth sprider 3 unb 3 luk Power 4 Flame Punch 2 Unb 3 inf
4.meče 44 chci expit sekery protože sem koupil sekeru Lovkyně lebek na sekerách mam 28
5.pomoct na WB pomoc pri pevnostech a vaření eliku
6.pomoc s WB prípadne nejakej dobrej drop a přátelský přístup
7.cca 1.5 roku
8.ano z WowChese
9.skoro každej den od 10:00 do 21:30
10.Ano
11.15
12.sem kluk co rad hraje počítačové hry dost lidi me zna pod veci coklove s láskou sedr <3

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#103
Nick na serveru:
RalphLauren
2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):
momentálne 17
3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:
tak kedže ešte môžem nosiť len lvl 15, tak momentálne najlepši gear na lvli 15. keď budem 20, tak to budem upgradovať.
4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:
sekery momentálne len lvl 20, kedže som newbie na serveri. :D
5. Co nabízíš frakci:
Dlhoročne pvp skusenosti z rôzných známych pvp serverov, kde som vždy bol v najlepšich frakciách.
6. Co od frakce očekáváš:
Blbá otázka :D proste srandu, frakčne eventy , nejake skupinové boje, dungeony atď.
7. Jak dlouho hraješ na serveru:
dnes to je 5. deň
8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:
nikde som nebol.
9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:
Dosť dobre, sú dni keď som tu skoro celý deň, ale sú samozrejme aj dni keď sa mi skrz alkohol/nejake akcie atď nedá. :D
10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:
jj pohoda
11. Tvůj věk:
20
12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:
Neviem, čo by som mal take napísať, myslím, že by som bol prínos pre frakciu, ak máte nejaké otázky, tak ingame /msg RalphLauren

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#104
1. Nick na serveru: StormySK

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 17 (ale chcem sa viac expiť)

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: pekelný plameň, ohnivý luk, rytierske nohavice, čierny orčí chestplate a podvodnú prilbu x2 a topánky tiež podvodné

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: skillujem meč (lvl 16), sekeru (lvl 19) hornictvi (lvl 7) rybolov (lvl 8) a vampirizmus (lvl 2)
5. Co nabízíš frakci: pomoc v PVP bojoch o pevnosť a pri WB

6. Co od frakce očekáváš: pomoc pri bossoch a veľa srandy :D

7. Jak dlouho hraješ na serveru: pól roka

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: bol som vo frakcii Narnia ale chcem do vašej frakcie

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: medzi 13 až 22 hodinou, nie vždy to tak je stále som na servery inú dobu

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: vlastním ale ešte som ho nepoužil a budem na neho chodiť keď budem mať čas

11. Tvůj věk: 13-15
12.Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Som dobrý v PVP ale mám blbý počítač, mám rád priateľských ľudí ktorí na mňa nevyskakujú, som trochu urážlivý. Hrám football takže niekedy nebudem mať čas napr. na discord. Som chlapec z dedinky na Slovensku( z východu Slovenska). Jedného dňa, som spoznal som sa z členom vašej frakcie BroFaces a bol ku mne veľmi priateľský a aj ostatní z vašej frakcie sú veľmi priateľskí ľudia a preto som sa rozhodol prihlásiť do Warchiefs. Dúfam že moju prihlášku prijmete, s pozdravom Stormy :)

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#105
Takže...
Sedr PŘIJAT Přihláška nic moc ,ale už máš fajn sekery doufám ,že budeš hrát aktivně.
RalphLauren PŘIJAT vypadáš jako super člověk,aktivní jsi
natieto PŘIJAT Hraješ už celkem dlouho. Doporučuji přidat v expeni seker.
vojta NEPŘIJAT Zatím nejsi připraven na frakci, naexpi si víc zbraň a rpg lvl a zkus to později.
TatkaSmoula NEPŘIJAT Opravdu slabá přihláška.
Stormy NEPŘIJAT Frakce rozhodla.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#106
1. Nick na serveru: Adasmik2

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 17

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Podvodní zbroj (boty), Rytířská zbroj (torso,helma), zbytek orčí válečná zbroj. Hlavní zbraň je lovkyně lebek, pak mám ještě nějaký power 4 flame 1 luk.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: moměntálně jsem hlavne na sekery u kterých mám teprve 18, ale to je kvůli toho, protože jsem ji začal hrát až od 15rpg levlu. meče mám 20 a do budoucna plánuju nejspíš luky.

5. Co nabízíš frakci: Jakoukoliv pomoc, nebudu zde vypisovat co všechno, zkrátka to co bude potřeba v danou chvíli

6. Co od frakce očekáváš: Když bude potřeba tak nějakou tu pomoc v dungeonech,

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Hele řeknu to stručně na epes 3 hraju tak týden, minulý epes2 jsem hrál tak cca rok.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde jsem nebyl, ale doufám že za chvíli budu :)

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Hraju témeř pořád, pokud zrovna nespím.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Jsem schopný chodit na discord, pokud bude potřeba. -) Adasmik #7951

11. Tvůj věk: 16

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Něco o mě ? No jak bych to řekl, zkrátka jsem hráč převážne rpg a survival her, nejvíc z toho jsem asi hrál RUST (na kterém mám skoro 5000 hodin), pak jsem docela dost velký fanoušek witchra, kterého jsem 3x dohrál. Pak hraju takové ty klasiky jako GTA5 CSGO dont starve a tak :smile: doufám že tohle bude by mohlo stačit.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#107
1. Nick na serveru: Zipperyy

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 16 skoro 17

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: mořský vlk full protection 4 diamond armor

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: 22 meč, kovářství 6, hornictví 16

5. Co nabízíš frakci: pomoc v dungeonech, dobývání pevností

6. Co od frakce očekáváš: nic moc nechci jen bych chtěl někam patřit

7. Jak dlouho hraješ na serveru: týden ale na epes 2 rok

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: nikde jsem nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: hraju furt pokud nespím

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Mám discord ale volat nebudu chodit jestli budu moct

11. Tvůj věk: 16

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Rád těžím :D a hraju společně s Adasmik2

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#108
1. Nick na serveru: BroFaces

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):
Už sem dosáhl 35. levelu :)

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:
Full temná zbroj + Křídla PVE: Sirenina Litost, Stara kosa PVP: Halloween sekera nebo normální enchantovaná Sharpness IV a klasický enchantovaný PVP meč

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:
Sekery: 92 Meče: 42 Luky: 49 Kosy: 16, do budoucna plánuju dodělat lvl 100 sekery a pak expit meče a kosy.

5. Co nabízíš frakci:
Frakci nabízím celodenní pomáhání s pevnostma, poloWB, WB a skupinový dungeon.
To platí pouze když budu doma a moct hrát.

6. Co od frakce očekáváš:
Od frakce bych očekával když budu zabíjet něco sám (poloWB) a nebo když mě bude někdo silnější šikanovat v PVP dungeonu, chimeře

7. Jak dlouho hraješ na serveru:
Na Epesu jsem začal hrávat v únoru roce 2018.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:
Byl jsem ve Warchiefs ještě před tím jsem u DarkGods

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:
To je otázka jestli mám čas nebo nemám na práci, pokud ne tak minimálně 10 hodin denně a maximálně 24 hodin
to neplatí až začne další nový školní rok to pak vás budu informovat jak na tom budu. :)

10. Vlastníš Discord a si schopen na něj chodit:
ANO, mám discord a jsem schopen tam chodit každý den.

11. Tvůj věk:
Můj věk se pohybuje mezi 14 a 15 lety

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:
Tak se do toho pustím,
Jelikož jsem už byl v Warchiefs tak sem tam měl nějaké neschody tak si dávám přihlášku na Forum co mi poradil nejlepší člověk na Epesu3.0 Jack_Ounes ..
To bylo něco o minulosti ehm pár hodin nebo dní...
Ale jinak na epesu jsem normální člověk, a mám sponzora....




S pozdravem BroFaces

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#109
BroFaces píše:
21 srp 2019 00:00
1. Nick na serveru: BroFaces

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):
Už sem dosáhl 35. levelu :)

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:
Full temná zbroj + Křídla PVE: Sirenina Litost, Stara kosa PVP: Halloween sekera nebo normální enchantovaná Sharpness IV a klasický enchantovaný PVP meč

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:
Sekery: 92 Meče: 42 Luky: 49 Kosy: 16, do budoucna plánuju dodělat lvl 100 sekery a pak expit meče a kosy.

5. Co nabízíš frakci:
Frakci nabízím celodenní pomáhání s pevnostma, poloWB, WB a skupinový dungeon.
To platí pouze když budu doma a moct hrát.

6. Co od frakce očekáváš:
Od frakce bych očekával když budu zabíjet něco sám (poloWB) a nebo když mě bude někdo silnější šikanovat v PVP dungeonu, chimeře

7. Jak dlouho hraješ na serveru:
Na Epesu jsem začal hrávat v únoru roce 2018.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:
Byl jsem ve Warchiefs ještě před tím jsem u DarkGods

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:
To je otázka jestli mám čas nebo nemám na práci, pokud ne tak minimálně 10 hodin denně a maximálně 24 hodin
to neplatí až začne další nový školní rok to pak vás budu informovat jak na tom budu. :)

10. Vlastníš Discord a si schopen na něj chodit:
ANO, mám discord a jsem schopen tam chodit každý den.

11. Tvůj věk:
Můj věk se pohybuje mezi 14 a 15 lety

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:
Tak se do toho pustím,
Jelikož jsem už byl v Warchiefs tak sem tam měl nějaké neschody tak si dávám přihlášku na Forum co mi poradil nejlepší člověk na Epesu3.0 Jack_Ounes ..
To bylo něco o minulosti ehm pár hodin nebo dní...
Ale jinak na epesu jsem normální člověk, a mám sponzora....




S pozdravem BroFaces

Po delším rozhodování frakce dospěla k verdiktu.

Tvá existence ve frakčním uskupení WarChiefs byla povolena. Bližší informace o svém působení v našem uskupení nalezneš v soukromé zprávě na discordu.
cron