Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce Rogue

#72
1. Nick na serveru: ArkorCZ

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 23 ( momentálně zbývá 2700 ZK do 24)

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Vlastním Stříbrnou Sršeň a Pirátskou kuš. V truhle mi hnije full Arthuriánský set, používám vlastní PT IV, UNB III kvůli jeho lepší durabilitě.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Poslední dobou nejvíce leveluju rybáře (42) a kuše (26). Primárně bojuji se sekerou (23), ale až od levelu 20 (nedržel jsem v ruce jinou sekeru než Stříbrnou Sršeň). Meče (29). Do budoucna plánuju levelovat sekery, kuše, rybolov.

5. Co nabízíš frakci: Chtěl bych se aktivně zapojovat do boje o pevnosti a raidů na WorldBosse.

6. Co od frakce očekáváš: Celkově přidat se do frakce bude pro mě zpestření hraní. Konečně se budu moct zapojit do PvPčka na Epesu + nějaký ten loot z WB mě také láká.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Od jeho začátku, s dlouhou přestávkou. Dříve jsem hrál i na Epesu 2

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Hlásím se z frakce NewDawn. S vůdcem XAXAXAXA jsem domluvený, že jsem u nich jen "na skok".

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Poslední měsíc trávím na serveru dost času, ale dost nepravidelně. Je možné že sem tam nebudu moct dorazit na pevnosti / WB

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Vlastním. V případě potřeby dorazím.

11. Tvůj věk: Za 5 let mi bude 24

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Minecraft hraju už od verze 1.7.3 beta (cca 8 let z5). Frakce jsem začal hrát hned jak jsem zjistil že na ně existují české servery, přičemž jsem téměř vždy vedl svou vlastní. Bez PvP pro mě nemá většina multiplayerových her smysl. Nyní jsem se usadil na Epesu 3, kde hraji už delší dobu aktivně a neplánuju přestat. Jinak svůj volný čas netrávím jen na Minecraftu, ale také u jiných her nebo venku s přáteli.
Žádost jsem psal ve 2:00, tak se omlouvám jestli jsou věty nějak napřeskáčku. Doufám že se pro mě najde místo.

Re: Nábor do Frakce Rogue

#73
1.Nick na serveru: Ziza

2. Tvůj RPG Level: level 12 (začal jsem před 3 dněma)

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Černá orčí sekera, Lovecký luk, Meč bratrstva dobrodruhu, dia-helma- prot. 3 unb. 3 respir. 3,dia-chest- prot.3 unb.3,dia-leggins- prot.3, unb. 3,dia-boots prot.3,unb.3, depth strider 3., aragonsky stit

4. Který EPMMO skill leveluješ, Leveluji mece, luky a sekery. luky - lvl 7, mece- lvl 8, sekery lvl- 3. mám v plánu do budoucna levelovat rybářstvý a kovářstvý

5. Co nabízíš frakci: Nabízím svoje znalosti z předešlých dobývacích(frakčních) serverů.Začínal jsem podobně jako můj kamarád Arkor.do dungeonu nabízím zatím jenom pomoc při zabíjení monster. při world bossovy nabízím jakoukoliv pomoc. Dále jsem schopen vařit elixíry výměnou za suroviny.

6. Co od frakce očekáváš: Přátelský přístup, popřípadná pomoc v dungeonech. Nějaký ten loot z WB.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 3 dny

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde jsem nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Teď mám docela dost času ale musím se průběžně učit a něco dělat do práce takže moje aktivita je tak nějak nahoře bych řekl až budu mít po ústních budu mít fůru, už jen z toho že nemusím být ve škole.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano, jsem na něm celý den(téměř)

11. Tvůj věk: 19

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Jsem celkem dobrým hráčem co se týče PVP. Několik let jsem hrával na frakčních serverech. Mimo Minecraft hraji CS:GO a GTA 5. V reálném životě maturuji z oboru IT, jsem zatím studentem 4. ročníku střední školy. Dělal jsem karate a kravmagu teď už to tolik nedělám.

Re: Nábor do Frakce Rogue

#75
1. Nick na serveru: DarkCaramel

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 16, ale pokusím se dnes dát ještě 20

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Full Orčí válečnou a PVP/PVE Budu ještě dnes popřípadě zítra mít Stříbrnou sršeň

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Leveluju Sekery, meče moc nemusím, proto je mám jen na 20, ale už expím pouze sekery, od té doby, co jsem dal 20 na mečích, abych se mohl stát Rebelem

5. Co nabízíš frakci: Pomoct, když je potřeba, jsem nonstop online, a můžu být užitečnej v bojích

6. Co od frakce očekáváš: Pohodové hráče, kteří nebudou leavovat frakci jenom kvůli pevnostem, nebo WB..

7. Jak dlouho hraješ na serveru: No na serveru jsem hrál pár měsíců v roce 2014, pak jsem hrával na E2 za svůj současný účet přes 2 roky a tedka na E3 hraji týden, ale přehled o základech a pokročilých věcech o E3 a serveru už mám

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Hlásím se z WarChiefs

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Na serveru jsem každej den cca 5-6 Hodin denně

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Vlastním Skype,DC,ts3 a když bude potřeba, stačí říct a rád se stavím

11. Tvůj věk:16

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Nevím, co bych měl tak o sobě psát.. Osobní věci du moc vypisovat nechci a věci z Mc života mě nějak nenapadají, vše potřebné jsem napsal a myslím si, že tohle není zrovna podstata hráče.

Re: Nábor do Frakce Rogue

#78
1. Nick na serveru: phiwings99

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 35

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Pt5hp+,odveta II a podobně

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Sekery 100+, meče 100+

5. Co nabízíš frakci: Help na WB, pevnostech a help při porážení Romana.

6. Co od frakce očekáváš: Vřelé příjetí

7. Jak dlouho hraješ na serveru: E3 od začátku a E2 něco přes 2 roky.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Z DarkGods, ale tam mě nechcou.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Denně

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano

11. Tvůj věk: 17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Su z Moravy
cron