Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#33
1. Nick na serveru:
NesTriX

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):
7, co nejdřív dám level 10

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:
pt 3 helma, pt 4 chest, pt 3 kalhoty, pt3 boty, meč bratrstva
//edit: mám novou sekeru, kterou teď budu používat -> https://ctrlv.cz/WIGx

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:
Aktuálně meče, plánuju sekery

5. Co nabízíš frakci:
Zkušenosti v pvp, farmení surovin

6. Co od frakce očekáváš:
Teamwork, slušnost, dobrou komunitu

7. Jak dlouho hraješ na serveru:
Poprvé, jsem hrál zhruba před 4 roky ještě na starém Epesu a teď asi dva dny, ale nebude problém s aktivitou, plánuju tu hrát aktivně.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:
Zatím jsem nikde nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:
Budu hrát každý den aktivně

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:
ano

11. Tvůj věk:
16

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:
Ahoj, jmenuju se Adam, je mi 16 let. Do nedávna jsem hrál SAMP, na kterém mám přes několik tisíc hodin, tam jsem slíbil aktivitu a vše jsem dodržel. Pokud vás bude zajímat více věcí, můžete se mě klidně zeptat.
Naposledy upravil(a) NesTriX dne 04 zář 2019 18:28, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & WarLords

#34
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Přihláška:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Nick na serveru: Archerking

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 11 (Ale brzo ty levely pujdou nahoru )

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Výcvikový chestplate a zbytek orčí válečnoá zbroj,Jako zbraně mám Orčí kamenobijec a Lovecký luk ovšem klidně investuju do lepšího vybavení

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:Leveluji kladiva (7) a mám v plánu levlovat luky,rybaření a alchymii

5. Co nabízíš frakci:Pomoc při WB a pevnostech popřípadě jsem schpen vařit elíky

6. Co od frakce očekáváš:Pomoc při questech a sem tam nějaký loot

7. Jak dlouho hraješ na serveru:3 dny

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:Ne nikde jsem nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:Denně

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:Ano ano a ještě jednou ano :D konečně někdo kdo nechce Ts3

11. Tvůj věk:17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Ahoj jmenuji se honza a je mi 16 let,minecraft hraji už cca 5 let a stejně mi PvP moc nejde :D ale na dálku umím udělat paseku,na server jsem se dostal díky Yt a sestře která zde již hraje :D umm co dodat prostě bych se rád přidal do kolektivu lidí protože hrát sám...je nuda s pozdravem archer

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarClicks

#36
1. Nick na serveru: V0nd

2. Můj RPG level: 11

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVE/PVP: Mám kompletní Utopenou zbroj a jako meč používám Orčí tesák a ještě vlastním lovecký luk.

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely, a co plánuješ do budoucna skillovat:
Mám level 15 rybaření, dále 6 u mečů a 4 u luků (vím, že zbraně nejsou žádná sláva, ale teď se primárně zaměřím na ně, předtím jsem byl zaměřen na rybolov)

5. Co nabízíš frakci: Pomoc při dobývání pevností a u WB. Pokud opráším své alchymistické znalosti, můžu uvařit i nějaký ten elixír. A protože jsem rybář můžu nabídnout i velké množství ryb 😁

6. Pomoc v dungeonech, výhodnější obchodování a sem tam nějakou tu výbavu.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: okolo jednoho týdne

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo si zatím nikde nebyl: Zatím jsem členem žádné frakce nebyl.

9. Jak si na tom se svou aktivitou: Pondělí mám poněkud hektické, tam si nenajdu čas vůbec. Pak ještě v pátek nemohu večer, ale jinak jsem schopen od 15:00 do 20:00 býti přítomen na serveru, pokud nenastanou nějaké nemilé komplikace.

10. Vlastníš Discord a si schopen na něj chodit: Discord nemám, klidně si ho založím, mám ale porouchaný mikrofon, takže hovorů se nebudu moci zúčastnit.

11. Tvůj věk: 13-16 let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Jsem aktivním hráčem, mezi mé srdcovky patří hlavně RPG hry jako Fallout a Skyrim a samozřejmě má nej série Pillars of Eternity, rád odpočívám u her jako Stardew valley. A samosebou ještě hraji Minecraft. Nadále jsem astronom, rád prozkoumávám temná zákoutí vesmíru svým dalekohkedem a hodně čtu, z knižních sérii mám nejradši Metro a Zeměplochu. Rád si zahraju badminton nebo zajezdím na kole.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarClicks

#37
1. Nick na serveru: Tertellus

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 12, ale pokusím se vyexpit. :D

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:
Helma - Orčí válečná zbroj
Chestplate - Orčí válečná zbroj
Legy - Orčí válečná zbroj
Boty - Orčí válečná zbroj
Meč - Orčí tesák
Sekera - Černá orčí sekera


4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Meče 8, sekery 6 později budu chtít expit meče a alchymii, ale myslím že zabiju člověka i bez vysokých levlu.

5. Co nabízíš frakci: Vysoké zkušenosti s PVP asi 5 let na kohi. Myslím že bych mohl pomoc na pevnostech a WB. Též bych mohl frakci vařit elíky nebo těžit suroviny za menší příplatek.

6. Co od frakce očekáváš: Dobrý kolektiv, pomoc při mém zvedání rpg levlu a nějaké věci pro můj level.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Aktivně asi 2 týdny, bohužel jsem teď neměl dostatek času.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde jsem nebyl.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: 1-3 hodiny denně by to být mohly.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano, vlastním.

11. Tvůj věk: 1-99

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Jmenuji se Tomáš jsem z Prahy a rád bych byl součástí vaší frakce která se hezky rozrůstá. Doufám že tam není tolik toxicity, protože nemám rád toxické hráče proto nejdu k DG.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarClicks

#39
1. Nick na serveru: Money_VisionX

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): lvl 10

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: orčí valečná zbroj orčí tesak

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: skillim především kladiva.meče a do budoucna plánuju skillit rybaření a kuše

5. Co nabízíš frakci: polovinu mého tuku [ne dělám jsi srandu spolu praci,pomahat na pevnostích do kážu vařit lektvary
6. Co od frakce očekáváš:

7. Jak dlouho hraješ na serveru:1 tyden

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: nebyl jsem nikde

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: podle mně dobře zaleží jak kdy ale cca 2-4 hod deně pokud to jde

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano

11. Tvůj věk: 13

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: nejsem toxic pomužu rád podle mně my jde celkem pvp

Re: Nábor do Frakce WarChiefs | WarLords | WarClicks

#40
1. Nick na serveru: Money_VisionX

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): lvl 10

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: orčí valečná zbroj orčí tesak

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: skillim především kladiva.meče a do budoucna plánuju skillit rybaření a kuše

5. Co nabízíš frakci: polovinu mého tuku [ne dělám jsi srandu spolu praci,pomahat na pevnostích do kážu vařit lektvary
6. Co od frakce očekáváš:

7. Jak dlouho hraješ na serveru:1 tyden

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: nebyl jsem nikde

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: podle mně dobře zaleží jak kdy ale cca 2-4 hod deně pokud to jde

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano

11. Tvůj věk: 13

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: nejsem toxic pomužu rád podle mně my jde celkem pvp
cron