Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#161
1. Nick na serveru: lokik70

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 35

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: momentálně půjčenou sekeru krále arthuriose a silverion

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: leveluji mining, fishing a meče
Meče: 50
Sekery: 62
Rybaření: 104
Hornictví: 87
Ochočování: 66
Vlkodlak: 10
(nevypisoval jsem všechny protože si myslím že je to zbytečné)

5. Co nabízíš frakci: chtěl bych chodit na skupinové dungeony, wb a skoro všechno co frakce nabízí (podle času)

6. Co od frakce očekáváš: rozdrtit Dg

7. Jak dlouho hraješ na serveru: okolo 4 měsíců

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: nikde jsem pořádně nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: teď hraju hodně ale jinak většinou kolem 16 a víc

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano vlastním a jsem schopný chodit na discord

11. Tvůj věk: 17

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#164
1. Nick na serveru: kurkru

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 18

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: pekelný plamen a černou orci sekeru

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: plánuji skilovat mining, meče, sekyry a luky
Meče: 12
Sekery: 8
Rybaření: 13
Hornictví: 11 skoro 12
Vlkodlak: 1

5. Co nabízíš frakci: chtěl bych chodit na skupinové dungeony, wb a ostatní veci co nbizí(záleží na čase)

6. Co od frakce očekáváš: chození na WB a podobně

7. Jak dlouho hraješ na serveru: okolo 5 měsíců

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: byl jsem možná v nějaké frakci tak před necelejma 2 rokama

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Záleží podle brigády/práce okolo domu jiank 10h

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: ano vlastním a jsem schopný chodit na discord

11. Tvůj věk: 17,5

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#166
1. Nick na serveru: Bionicsabre

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 45

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Silv II, Art mec, +4 helma, Mrtvy II chest, Mrtve leggy, homemade boty

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: meče 65, sekery 119

5. Co nabízíš frakci: WB, skupinak, pevnosti

6. Co od frakce očekáváš: znicit DG ako vzdy

7. Jak dlouho hraješ na serveru: okolo 1,5 roka E3 (E2 hodne dlho)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: jj od DG, sikanuju ma

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: furt som tu ked nie som v robote

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: jj mam discord aj tsko aj skype

11. Tvůj věk: 21 pog

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#168
Bionicsabre píše:
13 dub 2020 21:59
1. Nick na serveru: Bionicsabre

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 45

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Silv II, Art mec, +4 helma, Mrtvy II chest, Mrtve leggy, homemade boty

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: meče 65, sekery 119

5. Co nabízíš frakci: WB, skupinak, pevnosti

6. Co od frakce očekáváš: znicit DG ako vzdy

7. Jak dlouho hraješ na serveru: okolo 1,5 roka E3 (E2 hodne dlho)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: jj od DG, sikanuju ma

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: furt som tu ked nie som v robote

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: jj mam discord aj tsko aj skype

11. Tvůj věk: 21 pog
Obrázek

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#170
1. Nick na serveru: Fredrich

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 40

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: PT4 a sh 5

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Sekery 82 meče 60 a chci expit sekery halvně

5. Co nabízíš frakci: Frakci bych potahal protože jsem v pvp celkem god jen potřebuju better věci [vlastně se považuju za nejlepšího dosud neporazitelného hráče na epesu]

6. Co od frakce očekáváš: Nic jen vás chci potahat

7. Jak dlouho hraješ na serveru: asi 9 let

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce (pokud ano, tak proč jsi odešel) nebo jsi zatím nikde nebyl: Nikde jsem nebyl a hlásím se protože chci nějáký frajery co mě budou chránit a podporovat

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: 10h denně

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: jj chodim na discord každej den

11. Tvůj věk: 20

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Tak dobře jmenuji se Daniel Pokorný moje koníčky jsou háčkování,fotbal,hokej, pletení pomlásek, otvírání konzerv,vaření a jsem model a fotím pro tommy hilfiger
cron