Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Hlídka nábor

#11
Ahoj, abych nějak začal mám lvl15 a vampir na malem lvl, baví mě mining a building..PVP je asi nejlepší část..no rád bych nějakým způsobem dostal do frakce mohl nějakým způsobem pomoct, a zas na opak oni mě třeba. Btw je mi dva a dvacet :)

Re: Hlídka nábor

#12
Ahoj Porosobiik!

Veľmi ma zaujala tvoja prihláška, píšem to teraz bez irónie a veľmi sa teším, že si si vybral našu frakciu ako možnosť preraziť na serveri Epes. Bohužiaľ, naša frakcia je plná, takže jediné čo mi ostáva je to skromne zaželať veľa štastia v hraní. Drž sa ty král.

Re: Hlídka nábor

#13
Nick: Craaazy
Vek : 16
Krajina : Slovensko
Niesom moc na PvP ale na PvE som schopný spraviť všetko čo by bolo odomňa žiadane od potionov až po dungeony ale neviem moc stavať aj ked som schopní sa to naučiť. Nehral som na Servery už asi rok a pol ale znova začínam a hra ma baví. Hrajem už od Epes 2

Re: Hlídka nábor

#15
Prihláška do Frakcie Hlidka

Meno : Pelleas
Vek : 15
Zbrane/Zbroj : mám full nemrtvy set a prot V
Lord Vampír ,spasiteľka, arthur sekera II , 4dmg ,3akb a veľa ďalšieho

Chcel by som si dať prihlášku do frakcie Hlidka s dôvodu že má presvedčil môj BFF SoulButter (takzvane Happy) chcel aby sme zase boli spolu ako za starých časov.Epes hram už skoro 1 rok , viem topovat a ďalej sa v tom zdokonalujem , nie som najlepsi ale ani najhorší , snažím sa byt pohodový hráč ktorí rad pomáha ale niekedy je to ťažké :D.Vystriedal som veľa frakcií FearLords,AnocraLSD,DarkGods,Warchiefs alebo moju vlastnú PinkHorses.

Ďakujem že prečítanie (Sorry za gramatické chyby , učím sa :D) a dúfam že má zoberiete!

Discord Pepegas#1560

Re: Hlídka nábor

#16
Pepegas píše:
08 lis 2020 14:07
Prihláška do Frakcie Hlidka

Meno : Pelleas
Vek : 15
Zbrane/Zbroj : mám full nemrtvy set a prot V
Lord Vampír ,spasiteľka, arthur sekera II , 4dmg ,3akb a veľa ďalšieho

Chcel by som si dať prihlášku do frakcie Hlidka s dôvodu že má presvedčil môj BFF SoulButter (takzvane Happy) chcel aby sme zase boli spolu ako za starých časov.Epes hram už skoro 1 rok , viem topovat a ďalej sa v tom zdokonalujem , nie som najlepsi ale ani najhorší , snažím sa byt pohodový hráč ktorí rad pomáha ale niekedy je to ťažké :D.Vystriedal som veľa frakcií FearLords,AnocraLSD,DarkGods,Warchiefs alebo moju vlastnú PinkHorses.

Ďakujem že prečítanie (Sorry za gramatické chyby , učím sa :D) a dúfam že má zoberiete!

Discord Pepegas#1560
Pro

Re: Hlídka nábor

#17
Dobry den pane/pani volam sa KebabBoi657.
Budem kvam uprimny niesom najlepsi ked ma nieco rozrusi ale inac sa mi dari len niekedy potrebujem pomoc.
Ale brnenie je dobre mam kategoriu Vzacne ale zbrane mam len Neobycajne najlepsie moje najlepsie zbrane su len.
Stara rezava sekera a Mec bratrstva ale kladivo orku ale snazim sa to zlepsovat.
Dakujem za precitanie a za vas cas.

Re: Hlídka nábor

#18
Zdravím. Jmenuji se mekatrele5 a rád bych se přihlásil do frakce Hlídka.
Jsem aktivní každý den, chodím do dungeonů a plním questy, mohu vypomoct s těžením, rybařením nebo získáváním dropů.
Jsem ochotný bojovat v Chimeře nebo chodit s ostatníma do arény či jim vypomoct v dungeonech.
Budu rád pokud bych se do frakce dostal.
S přáním hezkého dne, Mekatrele5

Re: Hlídka nábor

#19
mekatrele5 píše:
11 led 2021 08:54
Zdravím. Jmenuji se mekatrele5 a rád bych se přihlásil do frakce Hlídka.
Jsem aktivní každý den, chodím do dungeonů a plním questy, mohu vypomoct s těžením, rybařením nebo získáváním dropů.
Jsem ochotný bojovat v Chimeře nebo chodit s ostatníma do arény či jim vypomoct v dungeonech.
Budu rád pokud bych se do frakce dostal.
S přáním hezkého dne, Mekatrele5

hlidka spada pod DarkGods a jako frakce jsme se rozhodli te neprijat :/

Re: Hlídka nábor

#20
herný nick : Arsha5
Vek : 15
krajina : Slovensko

moje skúsenosti sú zabíjam hlavne PVE, PVP moc neviem snažím sa byť užitočný tím že sa snažím vyrábať potky kopať orečka môj kamarát Gamer100 je ve vaší frakci a nechcel som ísť do enemy frakce preto som sa rozhodil ísť sem lebo vypadáte byť v pohode frakce mam discord : Hellnaut#2789.
začal som hrať po dlhšej dobe som schopný tu hrať 4-8 hodín denne podľa toho ako sa vyvinie škola. vo frakciach som už bol takže mam nejake skušenosti čo sa má robiť čo sa to skupinové dungeony, frag alebo získavanie mincí. u potiek vyrábam hlavne healky ďakujem za vašu pozornosť
prajem pekný večer - Arsha5