Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Nábor do frakce "DarkKings"

#1
Zdravím, vítej u náboru do frakce "DarkKings". Ještě předtím než podáš přihlášku ujisti se, že máš větší level jako 25. Co jsme za frakci ? Naše frakce se vztahuje k PvP. Samozřejmě příjímáme i ty co jim PvP nejde. (Samozřejmě těm co to nejde neváhej mě kontaktovat PvP hraju už šestým rokem, takže rady na strafes a w-tap očekávejte.)



PRAVIDLA
1. Zakázano předávat si důležité informace s cizíma frakcema.
2. Respektovat členy a vedení !
3. Neporušuj pravidla serveru Epes tím pádem myslím bugů,Modifikovaný programy a urážení členů AT.






PŘIHLÁŠKA DO FRAKCE

1. Nick na serveru:

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 25!):

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:

5. Co nabízíš frakci:

6. Co od frakce očekáváš:

7. Jak dlouho hraješ na serveru:

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:

11. Tvůj věk:

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:






VZOROVÁ PŘIHLÁŠKA (PODLE, KTERÉ SE MŮŽETE ŘÍDIT)


1. Nick na serveru: KruMpy

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 25!): 35

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Mám full Prot IV zbroj. Sekera : Lovkyně Lebek Meč : Ohnivá očista Luk : Ohnivý
4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Levelím dost věcí ale nejvíc mě baví levelit sekery a meče -- Sekery : 25 Meče : 36. Do budoucna plánuju levelovat kuše.
5. Co nabízíš frakci: Dávat pomoc a podporu při WB. A odlákávat pozornost !

6. Co od frakce očekáváš: Důvěru a přátelství, ale taky ten loot :D

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 4 měsíce.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Zatím jsem nenavštívil ani jedinou frakci.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Dokážu tu někdy být i celý den, záleží podle tréningů a povinnostích !

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano, dokážu s váma komunikovat.

11. Tvůj věk: 14

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Můj oblíbený sport je Atletika. Rád hraju různé hry jako CS:GO nebo Fortnite, ale nejvíc mě baví Minecraft. Chodím do 8. třídy.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doporučuji razantně více se rozepsat na větší úspěch. Jeden z vedení SooTCB nebo Spartakus31 vás příjme nebo odmítne. Taky dost záleží na aktivitě. Přejeme vám hodně štěstí a ať uspějete.

Re: Nábor do frakce "DarkKings"

#4
1. Nick na serveru: borko369

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 25!): 35

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Mám full Prot IV zbroj. Sekera : Lovkyně Lebek Meč : Ohnivá očista Luk : Ohnivý
4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Levelím dost věcí ale nejvíc mě baví levelit sekery a meče -- Sekery : 25 Meče : 36. Do budoucna plánuju levelovat kuše.
5. Co nabízíš frakci: Dávat pomoc a podporu při WB. A odlákávat pozornost !

6. Co od frakce očekáváš: Důvěru a přátelství, ale taky ten loot :D

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 4 měsíce.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Zatím jsem nenavštívil ani jedinou frakci.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Dokážu tu někdy být i celý den, záleží podle tréningů a povinnostích !

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano, dokážu s váma komunikovat.

11. Tvůj věk: 14

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Můj oblíbený sport je Atletika. Rád hraju různé hry jako CS:GO nebo Fortnite, ale nejvíc mě baví Minecraft. Chodím do 8. třídy.

Re: Nábor do frakce "DarkKings"

#5
PŘIHLÁŠKA DO FRAKCE

1. Nick na serveru:OmackaTatarska

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 25!):37

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE:mrtvu helmu , živel chest, artur gate, živel boty a pt5 vgv prilpu

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat:Levelujem sekeri aby som mal 100 a potom idem mece

5. Co nabízíš frakci:Nervy

6. Co od frakce očekáváš:Kľud

7. Jak dlouho hraješ na serveru:Od začiatku e3 s prestávkami

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl:bol som všade už okrem Fallacy a Frostwolf

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou:Som tam all day cely život

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:All day cely život

11. Tvůj věk:69

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu:Potrebujem drahoše ohna
cron