Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#11
1. CvaldaValda
2.Adamo#8063
3.18
4.na epesu hraju už 2 roky, s aktivitou v těchto hodinách nemám vůbec problém, ba naopak budu rád součástí bojů a těchto eventů😉
5.Mám rád společnost to zaprvé a řekl bych, že nemám problém se začlenit do společnosti. Na serveru mám level skoro 23 a mám velkou chuť se zlepšovat stále víc a víc a vím, že vy my v tom pomůžete. Dalším z důvodů je, že chci pomoct a získat se nějakéto jméno na serveru a mít tu čest být v této frakci. Dále jsem i hodně pracovitý a nevadí mi nějaká ta větší práce. Doufám, že si pečlivě přečtete a projdete můj formulář a skvěle vyhodnotíte(samozřejmě v můj prospěch, abych byl přijat😄) Přeji hezký zbytek dne pokud zrovna čtete tuto zprávu a doufám, že se brzy setkáme jak ve hře tak na discordu.
S pozdravem Adam.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#12
1) nick: Shadow
2) DC nick: Shadow229
3) Věk: 21
4) Na Epesu III hraju od záčátku. Měl jsem párkrát pauzu... takže jsem trochu pozadu oproti ostatním
5) V DarkGods jsem už párkrát byl, skoro se všemi se znám. Nemohu být aktivní několik hodin denně jako dřív, ale na frakční boje, WB atd. si čas najdu. Ale nebude to 5-10 hodin denně jako dřív xD. Jsem poměrně dobrý v PvP(jen se do toho musím zase dostat :D), Mám i ty nějaké levely EPMMO :D... není to nic extra, jelikož sem měl několik pauz.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#13
1. Můj herní nick : Traizeey
2. Můj discord nick : Traizey#6739
3. Kolik mi je let : 17
4. Jak dlouho hraji na Epesu a jak to mám s aktivitou? : Epes hraji 4 dny, ale hrával jsem aktivně (cca tři měsíce) Epes II. Jsem aktivní vetšinou odpoledne a večer (nebo pokud mám online výuku :D). Hrávám 2 - 5 hodin denně.
5. Napíšu zde pár důvodů, proč si myslím, že bych si zasloužil být jedním z vás. V čem vynikám a jaké jsou mé přednosti. : Jsem velice nadšený ze všeho co se v té hře děje. Jsem farmář a hodně rád grindím. Jsem lehce nadprůměrný v PVP. Jsem hodně friendly.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#14
Traizeey píše:
07 led 2021 18:58
1. Můj herní nick : Traizeey
2. Můj discord nick : Traizey#6739
3. Kolik mi je let : 17
4. Jak dlouho hraji na Epesu a jak to mám s aktivitou? : Epes hraji 4 dny, ale hrával jsem aktivně (cca tři měsíce) Epes II. Jsem aktivní vetšinou odpoledne a večer (nebo pokud mám online výuku :D). Hrávám 2 - 5 hodin denně.
5. Napíšu zde pár důvodů, proč si myslím, že bych si zasloužil být jedním z vás. V čem vynikám a jaké jsou mé přednosti. : Jsem velice nadšený ze všeho co se v té hře děje. Jsem farmář a hodně rád grindím. Jsem lehce nadprůměrný v PVP. Jsem hodně friendly.

Prijat - kontaktuj me na dc stoned out Nian#5002, nebo napis Emberovi/nesovi/me ingame

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#18
1.ghostcze71
2.ghostcze71#5459
3.17
4.par dni a zatím jsem tam byl každý den, nejaktivnější jsem odpoledne a v noci dopoledne většinou spím
5,tenhle server mě zaujal a chci být mezi těmi nejlepšími v epesu a začátkem je stát po boku těch nejlepších sice se mám spoustu co učit ale podle mě bude nejlepší se to naučit od těch nejlepších ne?
Naposledy upravil(a) ghostcze dne 11 led 2021 16:15, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#19
1.astraa_
2.Hanz#1350
3. věk 15
4. na Epesuj hraji jen pár dní, moje aktivita je velmi velká, denně hraji tak 4-6h.
5.Na tomto serveru hraju krátkou dobu ale i za tu dobu se mi velice zalíbil, myslím si že bych ve frakci pomohl svýma dovednostma v pvp, a hlavně vysvokou aktivitou.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#20
1. Tvůj herní nick: Alfik_CZ
2. Tvůj discord nick: Alfik_CZ#7254
3. Kolik ti je let? 16
4. Na epes server hraju asi už skoro 1 týden jsem lvl 15 s aktivitou nemám žadný problém v době covidu jsem aktivní se dá říct tak celý den vždycky jsem online kolem frakčních eventů
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?
jsem v PVP a PVE celkem nadprůmněrný hráč furt se zlepšuji nebyl by problém někomu pomoc v Dungeonech farmit nějake ty věci jsem kamarádský, spolehlivý
cron