Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Nábor do frakce DarkGods!

#1
Zdravím a vítám Vás u náboru do naší frakce DarkGods.
Abyste byli nějak v přehledu a věděli jste, do čeho vůbec vstupujete, tak tady je pár informací o nás: Momentálně jsme frakce, která se znovu zrodila na konci minulého roku, ale celkově frakce působí už od Epes 2. Od doby vzniku jsme považováni jako nejlepší frakce na serveru a to z jednoho prostého důvodu, nikdo na nás zdaleka nemá. Máme sice vysoké standarty pro přijetí, ale to je právě z toho důvodu, že zde nebereme kde koho a naopak se snažíme přebírat většinou nadějné hráče naším oponentům, protože víme, že těm talentovaným hráčům dokážeme poskytnout lepší základy pro sebe-zlepšení, více zkušeností a samozřejmě i více lootu. Takže jestli cítíš, že bys mohl být pro naší frakci přínosem a zapadl bys do našeho zajímavého kolektivu, můžeš s poklidem pokračovat dále. Přeji hodně štěstí a snad se brzy uslyšíme na našem frakčním discordu.

Co požadujeme?
Potřebujeme od každého našeho člena aktivitu, zapálení do hry, odhodlání se zlepšovat, trochu toho talentu a v neposlední řadě zodpovědnost. Bude zde hodně věcí, o které budete žádáni a chvíli Vám to bude připadat vše strašně složité, ale mohu se zaručit, že jakmile se usadíte a pochopíte základní mechaniky hry, „budete žít život na vysoké noze“.

Forma přihlášky:
1. Tvůj herní nick:
2. Tvůj discord nick:
3. Kolik ti je let?
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech)
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?

Děkujeme všem hráčům, kteří se odhodlali zvolil cestu naší frakce. Po podání přihlášky budete zařazeni do náborové místnosti a bude se o Vás přibližně 24h hlasovat. Až budeme mít rozhodnutí, budete informováni na discordu. V případě přijetí budete pozváni na náš frakční discord a zde Vám řekneme následující informace.

Ještě jednou děkujeme, elita národa, DarkGods.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#2
1) nick: sibabyrage
2) discord: borat#9001
3) 17
4) Začal jsem hrát na epesu května 2020 a byl jsem prakticky aktivní celej den. Na epes jsem se vrátil nedávno s kámošema a opět tu hraju každej den a jsem aktivní v odpoledních a večerních hodinách.
5) Hodně tu hru tryhardim, jsem do ni zažranej a hodně se bavím. Vynikám aktivitou, vytrvalostí a nejsem toxický hráč.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#3
1. Tvůj herní nick: HikiritoOnYtb
2. Tvůj discord nick: Hikirito#7467
3. Kolik ti je let? 12 hadám že už jen kvůli věku u vás nebudu :/
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech): nemám problém hrát ale taky jde o to zda mi do toho něco vleze nebo ne ale nejspíš času bude dost :)
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?:Protože jsem celkem aktivní hráč, nejsem toxic a rád bych byl lepším ve hře.Mé přednosti: nejsem toxic. jsem celkem dobrý v pvp.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#4
1. Krejzikk
2. Krejzikk
3. 20
4. K mc jsem se vrátil po několika letech. Hrál sem na úplně prvním epesu. Nedávno je to tak pár dní co sem přišel zase zpátky. Nedělá mi problém hrát každý den. Existují ale víkendy kdy trávím čas jinde takže je možné, že 5-6 dní v měsíci nebudu vůbec ve hře. Jinak hraju když mám čas, nedělá mi problém dojít i v čase když je potřeba
5. Jsem rychle se učící člověk kterého baví RPG servery. sice ještě začínám, ale myslím že brzy už budu mít nějakou lepší výbavu a byl bych schopný se plnohodnotně účastnit frakčních záležitostí. moje přednosti? Tak asi především to, že se učím z vlastních chyb a stále mi jde o to se zlepšovat.

Budu rád za přijetí do vaši frakce

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#5
1. Tvůj herní nick: SecondWindBender
2. Tvůj discord nick: Pepíkz6A#5068
3. Kolik ti je let? 17
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou?... Na Epesu hraju teprve chvilku, ale s aktivitou není problém. Hraju 5-6 hodin denně takže bych tu měl být na všechny Arigy, Ethany, Fragy a WB
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? ... Baví mě PVP a myslím že v něm ani nejsem nejhorší
a pokud nebude mít topdmger AKB +4 tak bych ho mohl pozlobit :D. A časem až naexpím sekery a seženu nejaky ten gear tak bych mu mohl vysosat pár healek z invu ... takže si myslím že bych časem byl docela nápomocný na WB a eventech.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#6
1) Jonisbeast

2) Jonisbeast

3) Za měsíc 19

4) Na Epesu hraju týden. Aktivní jsem většinou na přelomu odpoledne a večera, tím pádem během frakčních eventů. Snažím se chodit každý den na Epes ale ne každý den mám čas.

5) Protože jsem až moc soutěživý a ctižádostivý. Když mně něco zaujme musím to mít. PVP hraju už od doby soup-pvp. Ikdyž se vždy snažím být nejlepší, snažím se pomáhat lidem kolem mě protože sám vím že bych tu pomoc v těch dobách chtěl. Zodpovědný jsem, co řeknu to dodržím.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#7
Zdravím náboráři DarkGods.
Chtěl bych se připojit do Vaší frakce a společně dobít světy Epesu!

1. Tvůj herní nick: ChristiaanWolf
2. Tvůj discord nick: ChristianZimmer
3. Kolik ti je let?: 18
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech)
- na Epesu jsem hrál už na E2 ale měl jsem pár let pauzu a momentálně na E3 hraji třetí den (RPG lvl20) s aktivitou odpoledne a večer není žádný problém jsem tam aktivní každý den.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?
- Mám odhodlání a zápal do hry, rád se učím novým taktikám jak v PVE i PVP a rád si vemu k srdci nějaké to modro od zkušených, ostřílených profíků. Vynikám v komunikaci s ostatními lidmi, ale jsem zároveň i dost vznětlivý to přiznám. Ve velkém na Epesu farmím a za vydělané peníze si kupuji hned silnější výbavu. Rád pomáhám ostatním, baví mě souboje jak v PVE i PVP.

Všeobecně se chci ve hře zlepšovat a rád pomůžu vaší frakci v dobývání Epesu.
S pozdravem "Wolf"

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#8
1. Tvůj herní nick:Domber
2. Tvůj discord nick:Domber
3. Kolik ti je let?-mám 13 rokov
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech)-chvíľu som hral na E2 ale na E3 hrám asi tak 2 týždne a som aktívny poobede a večer denne nejako 3-5 hodín
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? - Mám veľké zapálenie do hry a chuť sa zlepšovať. Rád pomôžem alebo poradím ostatným hráčom a hlavne milujem bojovanie v dungeonoch a proti wb.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#9
1: Tvůj herní nick: Colix_Sk
2:Tvůj discord nick: Poritokles
3. Kolik ti je let?: 20
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech).
Od EP1 verzie 1.4.2 taže je to už nejaký ten rôčik :D, sem tam občas prestávky a prišiel som sem po asi roku späť . S aktivitou som tak na tom že večer okolo 19 alebo až 1 až 4 ráno keďže mám aj iné povinosti ako hry :D. Ale po dohode ako ktorý deň sa viem zariadiť a ísť na frakčný event alebo WB riadny čas.

5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?
Úprimne ? Som ako každý hráč prišiel som si sem zahrať zabaviť sa počas náročných dní ako odregovanie. Baví ma PVP aj PVE herný mód poväčšinou som solo player keďže tu už pomaly nikoho nepoznám. Ale rád by som bol súčasťou vašej malej komunity zaradil sa medzi partiu ludí a ťahal ich len hore ako silný článok teamu s logickým uvažovaním :)

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#10
1. Patrk120
2. patrk120#5164
3. 18
4. Na Epesu hraju něco málo přes týden. Momentálně studuji, ale odpoledne a večery až na pondělky mam většinou volné.
5. Jsem aktivní hráč a RPG hry mě vždycky bavily, takže přizpůsobit se by neměl být problém. V PvP nejsem nejhorší a PvE mi jde docela dobře, takže si myslím že bych mohl užitečným členem.
cron