Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#81
NYwwa píše:
25 led 2022 20:40
1. Tvůj herní nick: NYwwa
2. Tvůj discord nick: NYwwa#6215
3. Kolik ti je let? 16
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech) Na Epesu hraju pár dnů, ale trávím tu docela dost času. Denně můžu hrát tak od 14 do 23.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? Hraju hodně na epesu a vaše frakce mi připadá jako jedna z nejlepších tak to chci zkusit.
přijat, budu tě kontaktovat na discordu

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#82
1. Tvůj herní nick: Gagillero
2. Tvůj discord nick: gagillero#2988
3. Kolik ti je let? 20ccc
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech) Necely týden hraju, jsem nováček a rád si přiučim novým věcem.Chodím do práce ted mam odpoledni takže chodim na server když mam čas, ale při ranni tak od 16:00 do 22:00 přes víkend je mi čas jedno :) Ale v pátek nemužu hraju rust kde chodime jako clan na wipy :)
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? Chilluju u hry, a netryhardím zbytečný Pixely, hraju for fun :) a chci si tu hru užit :)

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#83
1. Tvůj herní nick: cqmment
2. Tvůj discord nick: tjester1#7990
3. Kolik ti je let?: 18
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech):
Hraju na Epesu 4 roky (hrával jsem především na epesu 2). Obvykle se k počítači dostanu v 14:30 nejpozději do 15:40 hraji pak do 0:00 . Aktivita u mě nebude problém jsem aktivní hráč, kterého baví Epes <3
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?
Tak jsem člověk který neztrácí lehce nervy. Umím jsi ze sebe udělat prdel. Hraju hlavně pro zábavu a mám v plánu hrát často. Chci také chodit na WB a ostatní eventy a proto potřebuji frakci. Vaše frakce mi přišla jako nejlepší volba.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#85
1. Herní nick: Koohles
2. Discord nick: Koohles#3984
3. Je mi 18 let.
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? Na tomto serveru hraji už od Epesu 2, hrál jsem občasně a pro zábavu... Poslední měsíc hraju denně a to hlavně v odpoledních hodinách.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? Mou předností je hlavně vytrvalost a učelivost, z každé chyby kterou udělám se ponaučím, můžu říct že dennodenně se posouvám dál a to hlavně díky svému příteli Idontknow, každý den spolu chodíme na WB a také spolupracujeme v dungeonech... I kvůli němu bych chtěl být členem DGškolky. Vynikám hlavně v PvE a to i je mou hlavní zálibou. PvP není mou předností každopádně se vždy snažím podat ten nejlepší výkon... Hraju hlavně RPG a MMORPG hry takže mám v tomto žánru bohaté zkušenosti.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#86
TheAntonimus píše:
03 úno 2022 17:23
1. Herní nick: Koohles
2. Discord nick: Koohles#3984
3. Je mi 18 let.
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? Na tomto serveru hraji už od Epesu 2, hrál jsem občasně a pro zábavu... Poslední měsíc hraju denně a to hlavně v odpoledních hodinách.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? Mou předností je hlavně vytrvalost a učelivost, z každé chyby kterou udělám se ponaučím, můžu říct že dennodenně se posouvám dál a to hlavně díky svému příteli Idontknow, každý den spolu chodíme na WB a také spolupracujeme v dungeonech... I kvůli němu bych chtěl být členem DGškolky. Vynikám hlavně v PvE a to i je mou hlavní zálibou. PvP není mou předností každopádně se vždy snažím podat ten nejlepší výkon... Hraju hlavně RPG a MMORPG hry takže mám v tomto žánru bohaté zkušenosti.
Přijat

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#87
1. Tvůj herní nick:
Paulosovofrayer

2. Tvůj discord nick:
Sargo boiiiii xddd#0896

3. Kolik ti je let?
18

4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech)
Na Epesu hraju už od začátku vzniku, ale vždycky jsem si dal pauzu a nehrál to na nějakou dobu, jsem aktivní, když to jde, ale spíš k večeru než odpoledne.

5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?
Myslím si, že se mnou je dobrá domluva, dokážu pomoct, jsem aktivní, myslím si, že nejsem špatný, jak v PVP, tak v PVE, vynikám především v PVE a mám menší zkušenosti s frakčními eventy, ale tím, že jsem dlouho nehrál, tak si to musím trochu osvěžit.
cron