Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#31
1. Money_VisionX
2. Fudži#8324
3. 15
4. na epesu hraji cca 2 roky jsem aktivní 4-18h denně
5. Jsem aktivní, chodím na WB polo WB i solo WB
, chodil bych na pevnosti či jine eventy, co se týká PVP tak natom nejsem špatně,
jsem friendly, Každý den Expím co to jde obvykle udělám 1 lvl denně, každé ráno farmím na potky.

od té doby co jste mě nepřijaly tak jsem dost farmil udělal jsem lvl 37

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#32
Money_VisionX píše:
31 led 2021 22:45
1. Money_VisionX
2. Fudži#8324
3. 15
4. na epesu hraji cca 2 roky jsem aktivní 4-18h denně
5. Jsem aktivní, chodím na WB polo WB i solo WB
, chodil bych na pevnosti či jine eventy, co se týká PVP tak natom nejsem špatně,
jsem friendly, Každý den Expím co to jde obvykle udělám 1 lvl denně, každé ráno farmím na potky.

od té doby co jste mě nepřijaly tak jsem dost farmil udělal jsem lvl 37
Sice na podruhe ale prijat! Ocenujeme vytrvalost ❤️🔥 - kontaktuju te igame

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#33
1. Tvůj herní nick: Můj herní nick je Filda007

2. Tvůj discord nick: Ajtakrajta_Ivane#9599

3. Kolik ti je let? Momentálně mi je 14 let.

4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? Na Epesu 3.0 hraju cca 2 roky s velkými přestávkami. Jsem online 2 - 6 hodin denně (odpoledne), takže bych neměl prošvihnout žádné frakční eventy.

5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. Poslední dobou mě zase Epes začal dost bavit, takže to celkem tryhardim. Myslím, že už jsem ve hře celkem "pokročilý", řekl bych, že jsem dost friendly, s komunikací by nebyl vůbec problém a myslím, že bych frakci později celkem pomohl. Mám chuť se zlepšovat a myslím, že jsem celkem zodpovědný. Jsem lehce nadprůměrný, jak v PVP, tak v PVE. Rád se něco nového od zkušenějších hráčů naučím!

Přeji krásný zbytek dne.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#34
Filda007 píše:
02 úno 2021 17:29
1. Tvůj herní nick: Můj herní nick je Filda007

2. Tvůj discord nick: Ajtakrajta_Ivane#9599

3. Kolik ti je let? Momentálně mi je 14 let.

4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? Na Epesu 3.0 hraju cca 2 roky s velkými přestávkami. Jsem online 2 - 6 hodin denně (odpoledne), takže bych neměl prošvihnout žádné frakční eventy.

5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. Poslední dobou mě zase Epes začal dost bavit, takže to celkem tryhardim. Myslím, že už jsem ve hře celkem "pokročilý", řekl bych, že jsem dost friendly, s komunikací by nebyl vůbec problém a myslím, že bych frakci později celkem pomohl. Mám chuť se zlepšovat a myslím, že jsem celkem zodpovědný. Jsem lehce nadprůměrný, jak v PVP, tak v PVE. Rád se něco nového od zkušenějších hráčů naučím!

Přeji krásný zbytek dne.

Omlouvam se za pozdni vyjadreni, frakce se rozhodla tvou zadost zamitnout. 😕

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#35
Filda007 píše:
02 úno 2021 17:29
1. Tvůj herní nick: Můj herní nick je Filda007

2. Tvůj discord nick: Ajtakrajta_Ivane#9599

3. Kolik ti je let? Momentálně mi je 14 let.

4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? Na Epesu 3.0 hraju cca 2 roky s velkými přestávkami. Jsem online 2 - 6 hodin denně (odpoledne), takže bych neměl prošvihnout žádné frakční eventy.

5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. Poslední dobou mě zase Epes začal dost bavit, takže to celkem tryhardim. Myslím, že už jsem ve hře celkem "pokročilý", řekl bych, že jsem dost friendly, s komunikací by nebyl vůbec problém a myslím, že bych frakci později celkem pomohl. Mám chuť se zlepšovat a myslím, že jsem celkem zodpovědný. Jsem lehce nadprůměrný, jak v PVP, tak v PVE. Rád se něco nového od zkušenějších hráčů naučím!

Přeji krásný zbytek dne.
Přijat.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#36
1. Tvůj herní nick: Můj herní nick je misa_625

2. Tvůj discord nick: misa_625#1292

3. Kolik ti je let? Momentálně mi je 15 let

4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? Na Epesu 3.0 hraju cca 1 rok .jsem online 2-5 hodin. Aktivity co se bude tykat není problém , když bude třeba muset jít na server s nějého duvodu není problém

5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. Poslední dobou mě zase Epes začal dost bavit,přišel jsem vlastně na to že bych chtěl zpět do dg ,jelikož to byla vyborná komunita lidi a citil jsem se tam dobře.bavilo mě vždy když jsme šli na worldbosse nebo tak a potom co jsem zjistil , že jich tu je více tak jsem byl štěstím bez sebe. to bude už asi vše

hezky zbytek víkendu

misa_625

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#37
1. Yopp
2. IDK_aII_taken#8437
3. 18
4. Jhraju 2 roky 1 rok jsem měl přestávku kvůli poškozenému pc hraju 16 hod denně jak se daří a podle školy
5. Chtěl bych být v této frakci protože jsem level 19 a řijde mi že už nwm co mám dělat tak hledám frakci která mi pomohla najít cestu,
přednosti: 1. baví mně PVP 1 rok zkušenosti
2.Grindim dokážu dělat jednu věc klidně i 48 hod to byl můj top
3. jsem loajální když v nějaké frakci jsem tak tam zůstanu a nepřestoupím
4. rád se učím cokoliv
5. nemám problém dávat většinu energie(věcí, naturálie, money) do frakce

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#39
Zdravím,

1. Tvůj herní nick: Speampunk4
2. Tvůj discord nick: Spiralian#2595
3. Kolik ti je let? 18 let jsem už oslavila ;)
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech)
Na Epesu hraji díky distanční výuce prakticky celý den. Pokud bych to ovšem měla konkretizovat, tak hraji primárně v dopoledních a odpoledních hodinách, večer mám již DnD kampaně.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?
Krom své vytrvalosti, důvtipu, optimismu a houževnatosti si na sobě vážím své přátelské a v rámci možností i milé povahy. Jsem ambiciózní, pro sebe a své blízké chci vždy jen a pouze to nejlepší. Na oplátku chci to nejlepší od nich. Důvodem, proč si myslím, že by jste mě měli přijmout do frakce je prostý fakt, že jsem dříč, který, když se do něčeho zakousne, tak nepustí a pevně věřím, že osoba podobného rázu se vám bude jistě hodit.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#40
Steampunk píše:
18 úno 2021 19:56
Zdravím,

1. Tvůj herní nick: Speampunk4
2. Tvůj discord nick: Spiralian#2595
3. Kolik ti je let? 18 let jsem už oslavila ;)
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech)
Na Epesu hraji díky distanční výuce prakticky celý den. Pokud bych to ovšem měla konkretizovat, tak hraji primárně v dopoledních a odpoledních hodinách, večer mám již DnD kampaně.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?
Krom své vytrvalosti, důvtipu, optimismu a houževnatosti si na sobě vážím své přátelské a v rámci možností i milé povahy. Jsem ambiciózní, pro sebe a své blízké chci vždy jen a pouze to nejlepší. Na oplátku chci to nejlepší od nich. Důvodem, proč si myslím, že by jste mě měli přijmout do frakce je prostý fakt, že jsem dříč, který, když se do něčeho zakousne, tak nepustí a pevně věřím, že osoba podobného rázu se vám bude jistě hodit.
Přijata, kontaktuj TheDarkness ve hře :)
cron