Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#74
SantaJunior píše:
15 srp 2018 14:39
1. SantaJunior
2. 13
3. Asi 2013 a na epesu jsem hrával uz na E2 rok asi 2015/2016 nejsem si jistý
4. 13
5. Chest a boty- orci vylepšená zbytek-orci válečnou zbroj zbraně-černá orci sekera a kladivo divokých
6. uvažuji ze si koupím sponzora
7. Býval jsem v téhle frakci i na E2 a líbí se mi její historie a i kdyz frakce nebývá moc na pevnostech doufám ze se to zlepší. Líbí se mi kolektiv a hráči jsou dobří podle me má ale Anocra na víc a bojovat o pevnosti společně proti DG a Fallacy.
8. Byl jsem už i na E2 ve frakci chtěl bych dělat eliky. Dále bych pomáhal hráčům. Když jsem byl poprvé na pevnostech (frakce která pomáhá DG) tak se nám bohužel nepodařilo ubránit pevnost ale získali jsme ji zpátky az po fragu takže byl bych aktivní na pevnostech.
9. Aktuálně jsem v akademii DG ale rád bych šel do ACL nebo samotné Anocry
10. 2-3hodiny a víc, nevím jak to bude přes školní rok
11. Pochazim z Ostravy a je mi 13
Akademie DG > Anocra

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#75
borko369 píše:
18 srp 2018 10:55
SantaJunior píše:
15 srp 2018 14:39
1. SantaJunior
2. 13
3. Asi 2013 a na epesu jsem hrával uz na E2 rok asi 2015/2016 nejsem si jistý
4. 13
5. Chest a boty- orci vylepšená zbytek-orci válečnou zbroj zbraně-černá orci sekera a kladivo divokých
6. uvažuji ze si koupím sponzora
7. Býval jsem v téhle frakci i na E2 a líbí se mi její historie a i kdyz frakce nebývá moc na pevnostech doufám ze se to zlepší. Líbí se mi kolektiv a hráči jsou dobří podle me má ale Anocra na víc a bojovat o pevnosti společně proti DG a Fallacy.
8. Byl jsem už i na E2 ve frakci chtěl bych dělat eliky. Dále bych pomáhal hráčům. Když jsem byl poprvé na pevnostech (frakce která pomáhá DG) tak se nám bohužel nepodařilo ubránit pevnost ale získali jsme ji zpátky az po fragu takže byl bych aktivní na pevnostech.
9. Aktuálně jsem v akademii DG ale rád bych šel do ACL nebo samotné Anocry
10. 2-3hodiny a víc, nevím jak to bude přes školní rok
11. Pochazim z Ostravy a je mi 13
Akademie DG > Anocra
RavenHoldt>Akamedie DG>SnailArmy>AnocraLSD/ACL

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#76
SantaJunior píše:
18 srp 2018 12:14
borko369 píše:
18 srp 2018 10:55
SantaJunior píše:
15 srp 2018 14:39
1. SantaJunior
2. 13
3. Asi 2013 a na epesu jsem hrával uz na E2 rok asi 2015/2016 nejsem si jistý
4. 13
5. Chest a boty- orci vylepšená zbytek-orci válečnou zbroj zbraně-černá orci sekera a kladivo divokých
6. uvažuji ze si koupím sponzora
7. Býval jsem v téhle frakci i na E2 a líbí se mi její historie a i kdyz frakce nebývá moc na pevnostech doufám ze se to zlepší. Líbí se mi kolektiv a hráči jsou dobří podle me má ale Anocra na víc a bojovat o pevnosti společně proti DG a Fallacy.
8. Byl jsem už i na E2 ve frakci chtěl bych dělat eliky. Dále bych pomáhal hráčům. Když jsem byl poprvé na pevnostech (frakce která pomáhá DG) tak se nám bohužel nepodařilo ubránit pevnost ale získali jsme ji zpátky az po fragu takže byl bych aktivní na pevnostech.
9. Aktuálně jsem v akademii DG ale rád bych šel do ACL nebo samotné Anocry
10. 2-3hodiny a víc, nevím jak to bude přes školní rok
11. Pochazim z Ostravy a je mi 13
Akademie DG > Anocra
RavenHoldt>Akamedie DG>SnailArmy>AnocraLSD/ACL
Borko na co narážíš?

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#79
1. cool0035 žádný jiný.
2. 16,5 :D
3. mc hraju už od 10 cca a na epesu hraju 4,5 roku.
4. 10
5. Zatim enchantuju ale až to bude tak budu mít full Ochrana III a Nerozbitnost III jinak na sekeru si šetřim :)
6. mám VIP
7. Tadle frakce mi přijde jedna z nejlepších na serveru ne jenom historií ale taky svíma pravidlama. Prostě se mi libí.
8. Hraju na Epesu každej den a nejsem takovej ten lamák a nenadávám všem hned co o mě něco řeknou prostě to beru jako srandu.
9. Ne. Nebyl jsem v jiné frakci
10. Tolik kolik to jde :D Ale asi 6 az 8 cca
11. Nooo...... Asi ne jsem prostě dobrý kamarád :3 (Ne fakt nemám o sobě co říct normální hráč.)