Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#341
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
_Kettrii. Na e3 jsem hrála pouze za tento nick.
2. Kolik ti je let?
Téměř 17let (Narozená 27.12.2003)
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
Minecraft hraju přibližně od svých deseti let, takže kolem 7let. nejdříve jsem hrála pouze warez, později si koupila origo. Připojila jsem se prvně na epes dvojku, ale moc dlouho jsem ta nehrála a ani jsem nebyla nějaký výrazný hráč. bohužel který rok zrovna byl si již nepamatuju.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
RPG Lvl - 28
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
Armor - Pekelná zbroj, Meč - Meč krále Arthuriuse (36lvl) , Sekera - Stříbrná sršeň (35lvl), Luk - Démonický luk (32lvl).
6. Máš VIP nebo Sponzora?
Momentálně VIP ani Sponzora nemám, měla jsem dříve.
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
Byla mi doporučena hráčem Skuller, podle popisu mi přišla velice přátelská a zábavná. Ráda bych se naučila i PvP jelikož mi nikdy tolik nešlo a celkově se dozvěděla víc o Epesu od zkušených hráčů, jelikož třeba samotný Skuller mi vysvětlit několik věcí, co se změnili, řekl mi o pár nových itemech a ukázal mi jak některé věci fungují.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
Řekla bych, že mám dobrou trpělivost a vytrvalost. Dokážu celkem dobře stavět a jsem přátelská, třeba bych jí něčím dokázala rozveselit nebo odlehčit situace. Protože nebudu lhát, PvP master zrovna já nejsem, ale pokud bych se to u vás lépe naučila, ráda bych pomáhala i při různých bojích a WB.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
V žádné frakci momentálně nejsem ani jsem v blízké době nebyla.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
Záleží podle dnů, někdy tam můžu být hodinu a někdy zase deset a některé dny můžu třeba chybět úplně, ale snažím se být aktivní když můžu.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Na Epes 3 jsem se připojila v roce 2018, na konci letních prázdnin a potkala jsem tam strašně moc milých lidí, asi po půl roce jsem tam přestala hrát a začala svůj čas věnovat jiným věcem. Přes to bych ale ráda se vrátila a začala zase s čistým svědomím a pozitivní náladou si doexpila zbylé levely, vylepšila si Epmmo, zkusila si nově přidané lokace a prostě si užila nějakou tu zábavu. Jsem hodně stavitelský typ, ale PvP dávám šanci a chci se zlepšit, takže bez problému si s frakcí zajdu na WB nebo další události. Jsem hodně ochotný člověk a ráda lidem pomáhám. Proto bych klidně pomáhala i členům frakce, s výbavou a dalšími věcmi úplně ne, sama skoro nic momentálně nemám (pokud bych měla i to ano), ale právě třeba i po té stavitelské stránce, v nějakým dungeonu nebo s čímkoliv bych mohla. Chtěla bych se na epesu znovu začlenit do nějakého kolektivu a potkat spoustu skvělých lidí.
Děkuju moc za přečtení téhle přihlášky :)

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#342
Kettrii píše: 1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
_Kettrii. Na e3 jsem hrála pouze za tento nick.
2. Kolik ti je let?
Téměř 17let (Narozená 27.12.2003)
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
Minecraft hraju přibližně od svých deseti let, takže kolem 7let. nejdříve jsem hrála pouze warez, později si koupila origo. Připojila jsem se prvně na epes dvojku, ale moc dlouho jsem ta nehrála a ani jsem nebyla nějaký výrazný hráč. bohužel který rok zrovna byl si již nepamatuju.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
RPG Lvl - 28
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
Armor - Pekelná zbroj, Meč - Meč krále Arthuriuse (36lvl) , Sekera - Stříbrná sršeň (35lvl), Luk - Démonický luk (32lvl).
6. Máš VIP nebo Sponzora?
Momentálně VIP ani Sponzora nemám, měla jsem dříve.
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
Byla mi doporučena hráčem Skuller, podle popisu mi přišla velice přátelská a zábavná. Ráda bych se naučila i PvP jelikož mi nikdy tolik nešlo a celkově se dozvěděla víc o Epesu od zkušených hráčů, jelikož třeba samotný Skuller mi vysvětlit několik věcí, co se změnili, řekl mi o pár nových itemech a ukázal mi jak některé věci fungují.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
Řekla bych, že mám dobrou trpělivost a vytrvalost. Dokážu celkem dobře stavět a jsem přátelská, třeba bych jí něčím dokázala rozveselit nebo odlehčit situace. Protože nebudu lhát, PvP master zrovna já nejsem, ale pokud bych se to u vás lépe naučila, ráda bych pomáhala i při různých bojích a WB.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
V žádné frakci momentálně nejsem ani jsem v blízké době nebyla.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
Záleží podle dnů, někdy tam můžu být hodinu a někdy zase deset a některé dny můžu třeba chybět úplně, ale snažím se být aktivní když můžu.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Na Epes 3 jsem se připojila v roce 2018, na konci letních prázdnin a potkala jsem tam strašně moc milých lidí, asi po půl roce jsem tam přestala hrát a začala svůj čas věnovat jiným věcem. Přes to bych ale ráda se vrátila a začala zase s čistým svědomím a pozitivní náladou si doexpila zbylé levely, vylepšila si Epmmo, zkusila si nově přidané lokace a prostě si užila nějakou tu zábavu. Jsem hodně stavitelský typ, ale PvP dávám šanci a chci se zlepšit, takže bez problému si s frakcí zajdu na WB nebo další události. Jsem hodně ochotný člověk a ráda lidem pomáhám. Proto bych klidně pomáhala i členům frakce, s výbavou a dalšími věcmi úplně ne, sama skoro nic momentálně nemám (pokud bych měla i to ano), ale právě třeba i po té stavitelské stránce, v nějakým dungeonu nebo s čímkoliv bych mohla. Chtěla bych se na epesu znovu začlenit do nějakého kolektivu a potkat spoustu skvělých lidí.
Děkuju moc za přečtení téhle přihlášky :)
Přijata Kontaktuj mě prosím ve hře.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#343
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
Momentálně hraju za nick Gabri1el. Ještě do nedávna jsem používal svůj starý nick gabriel, pod tím si mě možná ještě bude někdo pamatovat :D

2. Kolik ti je let?
Už nějakou tu chvíli mi je 18 let.

3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
No jak dlouho hraju Minecraft přesně opravdu nevím, ale mám pocit že to aspoň 7 let bude, možná 8, to už vážně netuším, co se epesu týče tak tam je to od
Epesu 2 a tam to myslím je nějak od října roku 2014. Na datumy vážně dobrý nejsem tak snad jsem se trefil, ale jednoduše jak Minecraft tak na epesu už nějakou tu chvíli hraju, i když teda s pauzama, ale když mě to chytí tak u toho na nějakou dobu zůstat dokážu.

4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
Můj momentální RPG lvl je 10. Já vím, žádná sláva, pracuju na tom, hraju na novém účtu jeden den, takže snad se brzo dostanu na nějaké vyšší číslo.

5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
No, moje vybavení momentálně odpovídá lvlu 10, takže nějaká ta orčí silnější zbroj, meč ztracených rytířů, Halloweenská sekera a luk zatím nemám. Na vybavení se pracuje stejně tak jako na lvlu, tak snad brzo už budu mít něco lepšího, ze starého účtu sice taky něco málo mám ale žádný zázrak to taky není. Nejcennější co tak mám jsou moje křídla.

6. Máš VIP nebo Sponzora?
Momentálně jsem dostal 5 dní VIP za lvl 10. Na dlouhou dobu to není, ale aspoň něco. Dřív jsem měl párkrát sponzora a možná zase mít budu.

7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
No tak můj hlavní důvod je jeden ze členů který se k vám nedávno přidal, další důvod je ten že s ostatníma frakcema už aspoň nějakou tu zkušenost mám, i když jsem v nich nebyl, ale to jsem ani nepotřeboval. Vaše frakce je pro mě stále zahalena tajemstvím a co jsem si všiml tak je tam i dost nových lidí které vůbec neznám a rád bych zjistil aspoň něco o nich. Vypadáte na pohodovou frakci a já se rád přidám k pohodovým lidem :D Navíc už jsem zase nějakou tu chvíli PVP nehrál a rád bych si to zase zkusil a věřím že tady budu mít tu příležitost si s vámi někde zabojovat a zabít třeba nějaké to WBčko.

8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
No, čím bych tak mohl přispět. Z Epesu 2 jsem něco z PVP pochytil. neřekl bych sice o sobě že jsem nějaký expert přes PVP, ale po nějaké té chvíli se do toho zase dostanu a věřím že aspoň něco zvládnu v pohodě a nebudu se jen koukat. No, ale moje hlavní umění není v boji ale ve stavění, za ta léta mám opravdu dost zkušeností. Takže budu schopný rozhodně pomoct v tomhle ohledu všem členům frakce když bude potřeba. Jsem klidný a trpělivý, teda aspoň doufám že pořád jsem, takže budu moct pomoct jak v PVP tak PVE a dalším hráčům se stavbami když by potřebovali. Když budu mít surky tak klidně můžu vařit potiony. Budu se snažit být nápomocný ve všech směrech.

9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
Jediná frakce ve které jsem kdy byl byla Samota kterou jsem založil. Tam jsem byl opravdu od začátku až do minulého roku, potom jsem přestal hrát a teď jsem v téhle sekci fora abych mohl k vám.

10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
Nějaký přesně daný čas opravdu nemám, mám před sebou maturitu takže někdy budu víc online někdy míň, ale budu se snažit tu být aspoň dvě až tři hodiny denně když to bude možné.

11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Už toho asi moc opravdu nebude co bych ještě víc řekl. Většina věcí co by byla nějak nápomocná nebo důležitá už řečena snad byla, tak doufám že to je aspoň trošku přehledné, těším se na případnou spolupráci s vámi.

Díky za přečtení mé přihlášky :D

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#344
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?

Můj nick na Epesu je Matykralik. Na Epesu jsem kdysi hrával i za jméno OniWolf na kterém jsem ale brzy přestal hrát.

2. Kolik ti je let?

12

3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?

Minecraft hraju cca 6 let. Připojil jsem se již kdysi na E2 ale tam jsem nehrál. Aktivně hraji na Epesu až od E3

4. Jaký máš RPG level?

Zatím pouze 33

5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!

Vlastnim stříbrné kladivo Silvirg, démonův uchvatitel, malachitovou sekeru a démonický luk. Mám 3 full protection 4 sety ale používám pouze 2.

6. Máš VIP nebo Sponzora?

V této chvíli mám VIP ale to mi brzy končí.


7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.

Dobrá komunita v téhle frakci, šance získat lepší věci, šance si zahrát.

8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?


Jsem schopen chodit druhé pevnosti, Ethana a WBčka (možná i toho strážce Arigholu ale tam jsem nikdy nebyl takže nevím od jakého je levelu)

9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?

Přestupuji z Magickings. Jednoduše: Nedalo se tam de facto nic dělat kromě poslouchání Karlova smíchu.

10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?

3-10 hodin. Podle toho jak se mi chce

11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?

Mé nejvíce oblíbené zvíře je králík, kromě minecraftu rád hraju world of tanks a občas LoLko. Ještě bych chtěl říct že nevím jak upravit text na fóru aby měl jiný fond. Proto se omlouvám že to je takové zmatkové

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#345
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? ESCapeXX, dříve 6 let nazpět Angel_Lord
2. Kolik ti je let? 18
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Rok 2014 i guess
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 18
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Prot IV full set, meč bratrstva T_T
6. Máš VIP nebo Sponzora? VIP zakoupím v následujicíh pár dnech
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Líbila se mi sympatie Skullera
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Určitě se rád vzdělávám, jsem aktivní a přátelský člověk. Fajn člověk do party
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Nepřestupuji
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? 2-4h aktuálně nějaký den i 7-8
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Jsem ITak, epes znám již od počátků, mám discord apod...

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#346
ESCapeXX píše:
04 lis 2020 23:21
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? ESCapeXX, dříve 6 let nazpět Angel_Lord
2. Kolik ti je let? 18
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Rok 2014 i guess
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 18
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Prot IV full set, meč bratrstva T_T
6. Máš VIP nebo Sponzora? VIP zakoupím v následujicíh pár dnech
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Líbila se mi sympatie Skullera
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Určitě se rád vzdělávám, jsem aktivní a přátelský člověk. Fajn člověk do party
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Nepřestupuji
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? 2-4h aktuálně nějaký den i 7-8
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Jsem ITak, epes znám již od počátků, mám discord apod...
Ač nás mírně znepokojilo tvé podávání přihlášek k ostatním, přijdeš nám jako docela dobrý kandidát.. Pokud tvůj zájem stále platí, přijmeme tě mezi nás.

Kontaktuj mě prosím ve hře.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#347
1.Můj nick je TonkpilsCZ
Za žádná jiná jména jsem nehrál
2.Je mi 17 let a v prosinci 18
3.Minecraft hraju od verze 1.2.5
Na Epes 3.0 jsem se poprvé přihlásil asi zhruba někdy na podzim minulý rok ale až nedávno mě epes začal hrozně bavit :)
4.Můj RPG level je 19 ale denně plním questy a snažím se pořád posouvat dál :)
5. Můj armor je full prot. 4, meč pekelný, ohnivý luk ale už se těším až budu moct používat kapitánovu zhoubu kterou už mám nachystanou v inventáři. :)
6. ViP ani sponzora zatím nemám ale mám v plánu si něco z toho v budoucnu brzo koupit :)
7.Líbil se mi Skuller moc mi pomohl když mi daroval nějaké předměty a pak mi doporučil tuhle frakci. :)
8. Myslím že bych se mohl frakci hodit ikdyž jsem teprve levl 19 tak jsem snaživý,dost aktivní,pomáhal bych v bitvách a troufám si říct že sem celkem v poho týpek který by mezi vás snad zapadl :)
9.Chci přestoupit z jiné frakce protože bych se chtěl posunout trochu dál a hlavně váš klan a skuller mě přesvědčili :)
10. 2-4 hodiny denně ccca :D
11. To už je asi všechno :D

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#348
TonkpilsCZ píše:
05 lis 2020 16:26
1.Můj nick je TonkpilsCZ
Za žádná jiná jména jsem nehrál
2.Je mi 17 let a v prosinci 18
3.Minecraft hraju od verze 1.2.5
Na Epes 3.0 jsem se poprvé přihlásil asi zhruba někdy na podzim minulý rok ale až nedávno mě epes začal hrozně bavit :)
4.Můj RPG level je 19 ale denně plním questy a snažím se pořád posouvat dál :)
5. Můj armor je full prot. 4, meč pekelný, ohnivý luk ale už se těším až budu moct používat kapitánovu zhoubu kterou už mám nachystanou v inventáři. :)
6. ViP ani sponzora zatím nemám ale mám v plánu si něco z toho v budoucnu brzo koupit :)
7.Líbil se mi Skuller moc mi pomohl když mi daroval nějaké předměty a pak mi doporučil tuhle frakci. :)
8. Myslím že bych se mohl frakci hodit ikdyž jsem teprve levl 19 tak jsem snaživý,dost aktivní,pomáhal bych v bitvách a troufám si říct že sem celkem v poho týpek který by mezi vás snad zapadl :)
9.Chci přestoupit z jiné frakce protože bych se chtěl posunout trochu dál a hlavně váš klan a skuller mě přesvědčili :)
10. 2-4 hodiny denně ccca :D
11. To už je asi všechno :D
Přijat, napiš prosím hráči CzechMinerCZ o invite do frakce.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#349
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?-môj nick je Domber a hral som ešte za účet thooper04 ale tam som zabudol heslo (nevadí aj tak som tak nič nemal)
2. Kolik ti je let?-mám 13 rokov
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?-Minecraft hrám 4 roky s prestávkami a hral som ešte aj Epes 2 ale to len chvíľku a teraz Epes 3 hrám asi tak 2 týždne
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)-môj RPG level je 20
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!-také najhlavnejšie: Full set Arthurianskej zbroje,meč - Démonov uchvátiteľ, kladivo-Strieborný narážač, luk- Ohnivý luk , sekera-Orčia čierna sekera (ale mám ju len na ten buff), ešte možno stojí za zmienku Pirátsky prsteň
6. Máš VIP nebo Sponzora?-momentálne mám VIP ešte na 14 dní
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.-túto frakciu mi odporučil jeden hráč na Epese
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?-Som veľmi zapálený do hry a nemám problém pomôcť alebo poradiť ostatným hráčom-aj ked sa mám sám ešte čo učiť tak dúfam že sa doučím od vás
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?-nebol som zatiaľ ešte v žiadnej frakcii
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?-3-5 hodín denne niekedy aj viac
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?-Hovorte mi Dano a toto je môj najobľúbenejší song : https://www.youtube.com/watch?v=i7pbnTI1_LM - nie nie som komunista proste sa mi to páči ... xd (Sranda musí byť)

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#350
Daniel Lukso píše:
16 pro 2020 17:06
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?-môj nick je Domber a hral som ešte za účet thooper04 ale tam som zabudol heslo (nevadí aj tak som tak nič nemal)
2. Kolik ti je let?-mám 13 rokov
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?-Minecraft hrám 4 roky s prestávkami a hral som ešte aj Epes 2 ale to len chvíľku a teraz Epes 3 hrám asi tak 2 týždne
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)-môj RPG level je 20
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!-také najhlavnejšie: Full set Arthurianskej zbroje,meč - Démonov uchvátiteľ, kladivo-Strieborný narážač, luk- Ohnivý luk , sekera-Orčia čierna sekera (ale mám ju len na ten buff), ešte možno stojí za zmienku Pirátsky prsteň
6. Máš VIP nebo Sponzora?-momentálne mám VIP ešte na 14 dní
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.-túto frakciu mi odporučil jeden hráč na Epese
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?-Som veľmi zapálený do hry a nemám problém pomôcť alebo poradiť ostatným hráčom-aj ked sa mám sám ešte čo učiť tak dúfam že sa doučím od vás
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?-nebol som zatiaľ ešte v žiadnej frakcii
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?-3-5 hodín denne niekedy aj viac
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?-Hovorte mi Dano a toto je môj najobľúbenejší song : https://www.youtube.com/watch?v=i7pbnTI1_LM - nie nie som komunista proste sa mi to páči ... xd (Sranda musí byť)
Přijat! Kontaktuj hráče CzechMinerCZ a požádej ho o pozvánku do frakce!
cron