Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#221
1. smart123
2. 16
3. Minecaft hraju s dlouhodobými přestávkami 8 let. Na Epesu před několika lety, po pauze jsem začál hrát v polovině června 2019.
4. Zatím mám RPG level pouze 10, ale plánuji ho i nadále zvětšovat.
5. Černá orčí sekera a Kradena vylepšená zbroj + občas splash heal II.
6. Aktuálně mám vip na 5 dní za level 10. Přemýšlím o pořízení 30 denního VIP účtu.
7. Frakci jsem si vybral, protože mě jako první oslovila a kdysi na Epesu II jsem byl chvíli členem.
8. Nenapadá mě moc důvodů, ale jsem přátelský, klidný a při dobré náladě jsem dokonce schopen někomu pomoct.
9. Ne
10. 2-6 hodin záleží na náladě.
11. Jsem dospívající osoba momentálně identifikující se jako muž. Jsem extrovertní sangvinik. Chystám se studovat IT.
Omlouvám se za případný pravopisný freestyle.
Naposledy upravil(a) smart123 dne 13 srp 2019 18:21, celkem upraveno 2 x.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#223
monky píše:
29 led 2018 16:37
1. Yopp,Achilles
2.16
3. 6 let, na Epesu jsem 3 tydyn asi
4.můj aktuální level je 14
5. smes orciho a raubirovo brnko a cerna orci sekera
6.Nemam nic
7. frakcy jsem si vybral protoze mi ju doporucil Ondra2009, a taky jsem rád když dodržuju pravidal a když mě někdo komanduje a taky chci dělat skupinové dungeony
8.rád grindim veci v mining svete nebo vybaveni z prisel atd.
9. nepřestupuje z jiné frakce v tuhle dobu :)
10.co nejvíce co mi škola dovolí
11.Chci být anonymný, takže ne.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#224
Yopp píše:
23 čer 2019 17:58
1. Yopp,Achilles
2.16
3. 6 let, na Epesu jsem 3 tydyn asi
4.můj aktuální level je 14
5. smes orciho a raubirovo brnko a cerna orci sekera
6.Nemam nic
7. frakcy jsem si vybral protoze mi ju doporucil Ondra2009, a taky jsem rád když dodržuju pravidal a když mě někdo komanduje a taky chci dělat skupinové dungeony
8.rád grindim veci v mining svete nebo vybaveni z prisel atd.
9. nepřestupuje z jiné frakce v tuhle dobu :)
10.co nejvíce co mi škola dovolí
11.Chci být anonymný, takže ne.

Mno.. Přihláška je hodně slabá jak po množstevní stránce tak gramatické. Ale jo, za zkoušku nic nedáme. Takové menší PRO.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#225
Zdravím. Po roce jsem se vrátil na epes a rád bych našel nějakou přátelskou gildu. Vaše na mě udělala dojem a tak doufám že vám budu moct pomoct jak to jen půjde
1. Můj nick je Froxen. Za žádná jíná jména jsem tu nehrál.
2. Je mi 19
3. Minecraft hraju už od verze 1.2.5 a na epes jsem se připojil poprvé někdy během začátku epes 2.0
4. Mám teprv level 10 tak snad to nevadí
5. Full set "orci zbroj silnejsi" a zbraň mám orčí kladivo spolu s Aragonským štítem
6. Nemám ani jedno
7. Jak jsem napsal vaše frakce na mě udělala dojem protože hledám přátelskou frakci kde bych klidně rád komukoliv i já pomohl a taky bych rád pomohl mé frakci v bitvách tudíž vaše frakce je pro mě ta nejideálnější
8. Rád pomohu jak to jen půjde. Jednoduchá pomoc členům frakce, bitvy s ostatními frakcemi a klidně velmi rád dám frakci něco ze svých věcí. Mám celkem masivní farmu na téměř každé jídlo takže pokud bude nouze o jídlo velmi rád se podělím.
9. Jste má první frakce.
10. Záleží jestli je co dělat. Pokud ne tak jen hodinu nebo dvě ale pokud je vaše frakce tak aktivní jak píšete tak to bude i mnohem déle.
11.Vše co potřebujete vědět jsem napsal. Nejsem nějak speciální ale doufám že mě příjmete.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#227
Froxen píše:
23 čer 2019 18:54
Zdravím. Po roce jsem se vrátil na epes a rád bych našel nějakou přátelskou gildu. Vaše na mě udělala dojem a tak doufám že vám budu moct pomoct jak to jen půjde
1. Můj nick je Froxen. Za žádná jíná jména jsem tu nehrál.
2. Je mi 19
3. Minecraft hraju už od verze 1.2.5 a na epes jsem se připojil poprvé někdy během začátku epes 2.0
4. Mám teprv level 10 tak snad to nevadí
5. Full set "orci zbroj silnejsi" a zbraň mám orčí kladivo spolu s Aragonským štítem
6. Nemám ani jedno
7. Jak jsem napsal vaše frakce na mě udělala dojem protože hledám přátelskou frakci kde bych klidně rád komukoliv i já pomohl a taky bych rád pomohl mé frakci v bitvách tudíž vaše frakce je pro mě ta nejideálnější
8. Rád pomohu jak to jen půjde. Jednoduchá pomoc členům frakce, bitvy s ostatními frakcemi a klidně velmi rád dám frakci něco ze svých věcí. Mám celkem masivní farmu na téměř každé jídlo takže pokud bude nouze o jídlo velmi rád se podělím.
9. Jste má první frakce.
10. Záleží jestli je co dělat. Pokud ne tak jen hodinu nebo dvě ale pokud je vaše frakce tak aktivní jak píšete tak to bude i mnohem déle.
11.Vše co potřebujete vědět jsem napsal. Nejsem nějak speciální ale doufám že mě příjmete.

Přihláška na mě působí dobrým dojmem, PŘIJAT! Napiš jakémukoliv moderátorovi frakce ACL o inivte nebo tě případně kontaktujeme my!

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#228
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Můj nick na Epesu je Matykralik a hrával jsem i za jiné jméno ale to je tajné. (ví to jen někdo)
2. Kolik ti je let? 11
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? No od dobry co jsem poprve zapnul MC už to bude kolem 5 let a na servery Epesu noo tam to bylo takové že jsem se připojil na Epes II ale nehrál jsem tam takže spíš ten Epes III
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) RPG level 24 skoro 25
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! No zde bych mohl udělat jednotlivé sety takže
1. set: Taková ta potopená helma nebo co to je, artur chestplate a leggy a homemade boty prot 4 umb 3 depth 3
2. set: Měl bych kristal helmu ale ta mi kvůli bugu rupla takže mám pt4 umb3 helmu a potom mám rytirsky chestplate, orčí válečné leggy a boty homemade jako v prvním setu.
Zbraně: Stříbrná sršeň, démonův uchvatitel, démonický luk a plánuju si někdy udělat zlatou motyku protože motyky better.
6. Máš VIP nebo Sponzora? Mám vip na 5 dní
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Protože tato frakce má skvělou komunitu a má hráče kteří nenadávají
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? chodil bych WB, Ethana kdyby bylo potřeba i pevnosti
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Již jsem byl v Anocře a ACL a bylo to super poté jsem odešel k enemy a poté k Rogue.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? nevím ale teď o prázdninách když nebudu na výletech tak asi možná 5 - 6 hodin možná i víc
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Nemám
Naposledy upravil(a) Matykralik dne 12 črc 2019 12:06, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#229
1. ChiaraGamer2006
2.14 skoro 15
3. Minecraft hraji přibližne 6 let a na Epesuj jsem 2 dny
4.10
5.Helma-Kradená vylepšená zbroj,Hrudní plát-Kradená vylepšená zbroj,Kalhoty-Odolna diamantová zbroj,Boty-Kradená vylepšená zbroj,Meč-meč bratrstva dobrodruhů
6.VIP-5dní
7.Vybral jsem si tuhle frakci protože jse mi zalíbila,také má super hráče kteří drží při sobě jako rodina a potkal jsem od Vás jednoho hráče který mi moc pomohl.
8.No tak jsem aktivní hráč, když bude potřeba udělám vše,budu chodit na wb,pevnosti,eventy, atd....
9.NE
10. okolo 12h.
11. Nemám

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#230
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? - Na E3 mám 2 jména, ale používám jen jedno - Indo_PIGGY
2. Kolik ti je let? - třináct let + dětský hlas
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? - Minecraft hraju od verze 1.5.2 a na epesu hraju asi cca 4 roky
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) - Jsem lvl 17 (brzo 18)
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! - používám full orčí silnější zbroj + meč orčí pomsta
6. Máš VIP nebo Sponzora? - nemám, ale mám v plánu si koupit vip
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. - Protože jste super frakce a já bych chtěl být vaší součásti
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? - Nejsem nijak výjimečný. ale chtěl bych být součástí vaší skvělé komunity.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? - Ne nepřestupuji
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? - 2-5 hodin denně
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? - Ve skutečnosi vypadám jako hobbit (145 cm), sice je mi 13 ale vypadám na 8.

Děkuji za odpověď - Indo_PIGGY
cron