Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#231
Momentálně je můj nick MR_Tucptak, ale hrál jsem za crepera_100 (ano já vím...). Je mi třináct, ale na svůj věk jsem nadprůměrně hloupý. Minecraft jsem začal hrát roku 2013 ve svých sedmi a na Epesu hraji zhruba dva roky. Můj současný level je čtrnáct ,ale posouvám se rychle. Moje výbava se skládá z černé orčí sekery, orčího kladiva a utopené zbroj zbroje. Vip ani sponzora nemám a ani nebudu. Frakci jsem si vybral jednoduše, napsal jsem do chatu "hledám frakci" a col mi napsal, abych šel sem. Proč si myslím že bych měl být vybrán ? To je těžká otázka, a nevím jestli na ni dokážu odpovědět, ale chci být součástí frakce s dobrými nejen hráči, ale i lidmi. Frakci bych přispěl hlavně aktivitou a snahou pomoct. Z žádné frakce nepřestupuji. Na Epesu denně trávím jednu až pět hodin. Epes mě baví a trávím na něm dost času, jsem součástí Řádu Lososovníků, hraji vjetšinou s kamarádem Indo_PIGGY

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#232
Matykralik píše:
12 črc 2019 11:13
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Můj nick na Epesu je Matykralik a hrával jsem i za jiné jméno ale to je tajné. (ví to jen někdo)
2. Kolik ti je let? 11
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? No od dobry co jsem poprve zapnul MC už to bude kolem 5 let a na servery Epesu noo tam to bylo takové že jsem se připojil na Epes II ale nehrál jsem tam takže spíš ten Epes III
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) RPG level 24 skoro 25
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! No zde bych mohl udělat jednotlivé sety takže
1. set: Taková ta potopená helma nebo co to je, artur chestplate a leggy a homemade boty prot 4 umb 3 depth 3
2. set: Měl bych kristal helmu ale ta mi kvůli bugu rupla takže mám pt4 umb3 helmu a potom mám rytirsky chestplate, orčí válečné leggy a boty homemade jako v prvním setu.
Zbraně: Stříbrná sršeň, démonův uchvatitel, démonický luk a plánuju si někdy udělat zlatou motyku protože motyky better.
6. Máš VIP nebo Sponzora? Mám vip na 5 dní
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Protože tato frakce má skvělou komunitu a má hráče kteří nenadávají
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? chodil bych WB, Ethana kdyby bylo potřeba i pevnosti
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Již jsem byl v Anocře a ACL a bylo to super poté jsem odešel k enemy a poté k Rogue.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? nevím ale teď o prázdninách když nebudu na výletech tak asi možná 5 - 6 hodin možná i víc
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Nemám

1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Můj nick na Epesu je Matykralik a hrával jsem i za jiné jméno ale to je tajné. (ví to jen někdo)

Tvůj Nick bych rád věděl, nemůžeme vzít někoho, o Kom nevíme kdo je. Tohle by pro nás mohl být hlavní důvod proč tě nevzít.

2. Kolik ti je let? 11

Náš humor je trochu jiný, než v ostatních frakcích. Bude pro tebe Anocra vhodné místo?

4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) RPG level 24 skoro 25

Hráče sice bereme od nižších levelu, ale také bychom potřebovali pomoc na silnější WB kam se ty nedostaneš. Zkus ještě trochu poexpit.

Zbraně: Stříbrná sršeň, démonův uchvatitel, démonický luk a plánuju si někdy udělat zlatou motyku protože motyky better.

Zde mám menší podezření že jsi se zapletl s Raxxxsanem a nyní čekáte na polnohospodářský update.. Teď vážně. Motyka? Nemáš na mysli kosu?

7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Protože tato frakce má skvělou komunitu a má hráče kteří nenadávají

Komunitu máme výbornou, tu druhou část si s někým pleteš.

9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Již jsem byl v Anocře a ACL a bylo to super poté jsem odešel k enemy a poté k Rogue.

Nějakej bližší důvod odchodu z anocry? Odešel jsi sám nebo jsi byl z nějakého důvodu vyhozen?

11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Nemám

Něco se určitě najde, nemyslíš?

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#233
ChiaraGamer2006 píše:
15 črc 2019 20:46
1. ChiaraGamer2006
2.14 skoro 15
3. Minecraft hraji přibližne 6 let a na Epesuj jsem 2 dny
4.10
5.Helma-Kradená vylepšená zbroj,Hrudní plát-Kradená vylepšená zbroj,Kalhoty-Odolna diamantová zbroj,Boty-Kradená vylepšená zbroj,Meč-meč bratrstva dobrodruhů
6.VIP-5dní
7.Vybral jsem si tuhle frakci protože jse mi zalíbila,také má super hráče kteří drží při sobě jako rodina a potkal jsem od Vás jednoho hráče který mi moc pomohl.
8.No tak jsem aktivní hráč, když bude potřeba udělám vše,budu chodit na wb,pevnosti,eventy, atd....
9.NE
10. okolo 12h.
11. Nemám
3. Minecraft hraji přibližne 6 let a na Epesuj jsem 2 dny

Tohle by mohl být trochu kámen úrazu.

5.Helma-Kradená vylepšená zbroj,Hrudní plát-Kradená vylepšená zbroj,Kalhoty-Odolna diamantová zbroj,Boty-Kradená vylepšená zbroj,Meč-meč bratrstva dobrodruhů

Tady nebude problém ti poskytnout nějakou lepší zbroj, jen si budeš muset udělat větší level.

11. Nemám

Ale noták, něco určitě vymyslíš.


=====================================
Indo_PIGGY píše: 1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? - Na E3 mám 2 jména, ale používám jen jedno - Indo_PIGGY
2. Kolik ti je let? - třináct let + dětský hlas
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? - Minecraft hraju od verze 1.5.2 a na epesu hraju asi cca 4 roky
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) - Jsem lvl 17 (brzo 18)
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! - používám full orčí silnější zbroj + meč orčí pomsta
6. Máš VIP nebo Sponzora? - nemám, ale mám v plánu si koupit vip
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. - Protože jste super frakce a já bych chtěl být vaší součásti
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? - Nejsem nijak výjimečný. ale chtěl bych být součástí vaší skvělé komunity.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? - Ne nepřestupuji
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? - 2-5 hodin denně
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? - Ve skutečnosi vypadám jako hobbit (145 cm), sice je mi 13 ale vypadám na 8.

Děkuji za odpověď - Indo_PIGGY
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! - používám full orčí silnější zbroj + meč orčí pomsta

Nebude problém ti poskytnout lepší zbroj.

11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? - Ve skutečnosi vypadám jako hobbit (145 cm), sice je mi 13 ale vypadám na 8.

V tomto případě ti doporučuji držet se dále od hráče tvaroh, mohla by se opak historie Enola Gay - Little boy

===============================
MR.Tučpták píše: Momentálně je můj nick MR_Tucptak, ale hrál jsem za crepera_100 (ano já vím...). Je mi třináct, ale na svůj věk jsem nadprůměrně hloupý. Minecraft jsem začal hrát roku 2013 ve svých sedmi a na Epesu hraji zhruba dva roky. Můj současný level je čtrnáct ,ale posouvám se rychle. Moje výbava se skládá z černé orčí sekery, orčího kladiva a utopené zbroj zbroje. Vip ani sponzora nemám a ani nebudu. Frakci jsem si vybral jednoduše, napsal jsem do chatu "hledám frakci" a col mi napsal, abych šel sem. Proč si myslím že bych měl být vybrán ? To je těžká otázka, a nevím jestli na ni dokážu odpovědět, ale chci být součástí frakce s dobrými nejen hráči, ale i lidmi. Frakci bych přispěl hlavně aktivitou a snahou pomoct. Z žádné frakce nepřestupuji. Na Epesu denně trávím jednu až pět hodin. Epes mě baví a trávím na něm dost času, jsem součástí Řádu Lososovníků, hraji vjetšinou s kamarádem Indo_PIGGY
Taková osobní poznámka, příště by bylo fajn to psát v odrážkách, člověk se v tomhle ztrácí.

Moje výbava se skládá z černé orčí sekery, orčího kladiva a utopené zbroj zbroje.

Frakce ti může poskytnout lepší zbroj,zbraň.

Epes mě baví a trávím na něm dost času, jsem součástí Řádu Lososovníků, hraji vjetšinou s kamarádem Indo_PIGGY

Zatím jsem jen v řádu Sosolníků ale rád se k vám přidám.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#234
Ahoj je načase abych to tu trochu uvedl na pravou míru, všem vám děkujeme za přihlášky a důveru.

MatyKralik - prozatím nepřijat

ChiaraGamer2006 - Přijat, kontaktuj hráče Batty_CZE, případně tě sami kontaktujeme.
Indo_PIGGY - Přijat, kontaktuj hráče Batty_CZE, případně tě sami kontaktujeme.
MR_Tucptak - Přijat, kontaktuj hráče Batty_CZE, případně tě sami kontaktujeme.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#235
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? TroOoky, za jiná jména jsem nehrál.
2. Kolik ti je let? 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraju snad od 1.4. možná i dřív. Poprvé jsem se připojil na E2 v dobách před Gerii (tím nováčkovským dungem)
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 24
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! lovkyně(sekery 32), nějaký power 4 luk a prot 4 kusy.
6. Máš VIP nebo Sponzora? Ano vlastím sponzora díky mámině kreditce.
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Hledal jsem nějakou dlouho fungující frakci, prostě něco co se hned tak nerozpadne, s fajn kolektivem.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Skočil bych na nějaký to wb, zajdu klidně i na pevnosti.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Na začátku E3 jsem byl chvíli v Khazadu, pak jsem přestál hrát.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? Něco mezi 1hodinou a celou nocí.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Celý prázdniny sedím doma, koukám na anime. Mám mopsa co se jmenuje Rama, taky se mnou kouká na anime. No, hodně koukáni na anime..

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#236
Edtard píše:
23 črc 2019 08:00
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? TroOoky, za jiná jména jsem nehrál.
2. Kolik ti je let? 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraju snad od 1.4. možná i dřív. Poprvé jsem se připojil na E2 v dobách před Gerii (tím nováčkovským dungem)
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 24
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! lovkyně(sekery 32), nějaký power 4 luk a prot 4 kusy.
6. Máš VIP nebo Sponzora? Ano vlastím sponzora díky mámině kreditce.
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Hledal jsem nějakou dlouho fungující frakci, prostě něco co se hned tak nerozpadne, s fajn kolektivem.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Skočil bych na nějaký to wb, zajdu klidně i na pevnosti.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Na začátku E3 jsem byl chvíli v Khazadu, pak jsem přestál hrát.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? Něco mezi 1hodinou a celou nocí.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Celý prázdniny sedím doma, koukám na anime. Mám mopsa co se jmenuje Rama, taky se mnou kouká na anime. No, hodně koukáni na anime..
Žádost je kratší, ale jsi jeden z mála hráčů, který k nám nepřichází s čerstvým levelem 10 a má nějaké vybavení. Pro

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#237
weaponTV píše:
Edtard píše:
23 črc 2019 08:00
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? TroOoky, za jiná jména jsem nehrál.
2. Kolik ti je let? 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraju snad od 1.4. možná i dřív. Poprvé jsem se připojil na E2 v dobách před Gerii (tím nováčkovským dungem)
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 24
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! lovkyně(sekery 32), nějaký power 4 luk a prot 4 kusy.
6. Máš VIP nebo Sponzora? Ano vlastím sponzora díky mámině kreditce.
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Hledal jsem nějakou dlouho fungující frakci, prostě něco co se hned tak nerozpadne, s fajn kolektivem.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Skočil bych na nějaký to wb, zajdu klidně i na pevnosti.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Na začátku E3 jsem byl chvíli v Khazadu, pak jsem přestál hrát.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? Něco mezi 1hodinou a celou nocí.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Celý prázdniny sedím doma, koukám na anime. Mám mopsa co se jmenuje Rama, taky se mnou kouká na anime. No, hodně koukáni na anime..
Žádost je kratší, ale jsi jeden z mála hráčů, který k nám nepřichází s čerstvým levelem 10 a má nějaké vybavení. Pro
Tak tak PRO

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#239
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? -----> GeorgeStand

2. Kolik ti je let?-----> 21

3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?-----> Minecraft hraji cca 8 let a na server Epes jsem se připojil před necelým měsícem, ale to nic nemění na tom že se dost rychle učím.

4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)-----> Level 10

5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!-----> Full set Utopené zbroje a jako zbraně mám |Meč ztracených rytířů| dále |Orčí kladivo| a
|Černou orčí sekyru|.

6. Máš VIP nebo Sponzora?-----> Sponzor

7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.-----> Během chvilky co tu hraji jsem ohledně této frakce neslyšel žádná křivá slova nebo obvinění. Co jsem si hráčů všiml zdáli se mi všichni být přívětiví, bez zbytečných urážek ostatních jak jsem si například u jiných všiml a v poslední řadě hledám frakci fajn lidí se smyslem pro humor se kterými se budou dát podnikat všelijaké výpravy apod. Proto jsem si vybral právě frakci AnocraLSD ( A zaujalo mě její působení, mám rád jakékoliv klany či frakce co už působí nějakou dobu a mají historii )

8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?-----> Nebudu nikomu mazat med kolem huby o tom jak budu dokonalým členem ale jsem hráč kterého server epes doslova nadchnul a rád by jsem s vámi podnikal všelijaké akce ať se bude jednat o jakkékoliv bosse či world bosse nebo všelijaké pvp a boje za čest frakce.

9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?-----> Nepřestupuji, tohle by byla moje první frakce.

10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?-----> 4-5 hodin. Mám to ale čas od času náhodně. Teď budu míň z důvodu stěhování, ale držím se i tak okolo těch 4 hodin denně.

11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?-----> Normální typek, smysl pro humor takový že bud to někdo pochopí a nebo se na mě lidi dívají z užasem jak někdo může byt tak dementní. Kuřák a snažím se rok přestat, takže to všichni známe jak to dopadne, bydlím teď kousek od Brna ale budu se stěhovat k přytelkyni k Ostravě takže jsem teď dost ze všeho mimo, do toho řešení výpovědi ve staré práci a řešení té nové a bla bla..


Teď je jen na vás zda mě příjmete, potom se mě budete moci zeptat na další věci co vás budou zajímat, pokecat a tak :)

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#240
GeorgeStand píše:
24 črc 2019 22:11
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? -----> GeorgeStand

2. Kolik ti je let?-----> 21

3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?-----> Minecraft hraji cca 8 let a na server Epes jsem se připojil před necelým měsícem, ale to nic nemění na tom že se dost rychle učím.

4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)-----> Level 10

5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!-----> Full set Utopené zbroje a jako zbraně mám |Meč ztracených rytířů| dále |Orčí kladivo| a
|Černou orčí sekyru|.

6. Máš VIP nebo Sponzora?-----> Sponzor

7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.-----> Během chvilky co tu hraji jsem ohledně této frakce neslyšel žádná křivá slova nebo obvinění. Co jsem si hráčů všiml zdáli se mi všichni být přívětiví, bez zbytečných urážek ostatních jak jsem si například u jiných všiml a v poslední řadě hledám frakci fajn lidí se smyslem pro humor se kterými se budou dát podnikat všelijaké výpravy apod. Proto jsem si vybral právě frakci AnocraLSD ( A zaujalo mě její působení, mám rád jakékoliv klany či frakce co už působí nějakou dobu a mají historii )

8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?-----> Nebudu nikomu mazat med kolem huby o tom jak budu dokonalým členem ale jsem hráč kterého server epes doslova nadchnul a rád by jsem s vámi podnikal všelijaké akce ať se bude jednat o jakkékoliv bosse či world bosse nebo všelijaké pvp a boje za čest frakce.

9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?-----> Nepřestupuji, tohle by byla moje první frakce.

10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?-----> 4-5 hodin. Mám to ale čas od času náhodně. Teď budu míň z důvodu stěhování, ale držím se i tak okolo těch 4 hodin denně.

11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?-----> Normální typek, smysl pro humor takový že bud to někdo pochopí a nebo se na mě lidi dívají z užasem jak někdo může byt tak dementní. Kuřák a snažím se rok přestat, takže to všichni známe jak to dopadne, bydlím teď kousek od Brna ale budu se stěhovat k přytelkyni k Ostravě takže jsem teď dost ze všeho mimo, do toho řešení výpovědi ve staré práci a řešení té nové a bla bla..


Teď je jen na vás zda mě příjmete, potom se mě budete moci zeptat na další věci co vás budou zajímat, pokecat a tak :)
Suprovka, PRO. :)
cron