Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#202
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
Moje meno je Yahsu a toto je môj prvý účet na Epesy III
2. Kolik ti je let?
Budúci mesiac budem mať 19 (12.jún/červen)
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
Na Epes III som sa prihlásil asi pred 3. dňami ale hrával som iszú dobu aj na E2 a minecraft hrám asi 4 roky (+-)
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
Mám rpg lvl 10
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
Full dia (Utopena zbroj) a zbraň Černá orčí sekera
6. Máš VIP nebo Sponzora?
Mám VIP na 7 dní
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
Všimol som si že ste v Public chate docela komunikatívny (+ menšia _colova_ rada)
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
Postupom času by som chodieval na WBčka a na pevnosti (+ chcem sa zlepšovať)
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
Nebol som v žiadnej frakcii
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
Okolo 2-3 hodín, niekedy aj dlhšie
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Som obyčajný týpek, ktorý má v záľube počúvanie hudby, hranie hier a pozeranie anime

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#203
Yahsu píše:
01 kvě 2019 20:17
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
Moje meno je Yahsu a toto je môj prvý účet na Epesy III
2. Kolik ti je let?
Budúci mesiac budem mať 19 (12.jún/červen)
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
Na Epes III som sa prihlásil asi pred 3. dňami ale hrával som iszú dobu aj na E2 a minecraft hrám asi 4 roky (+-)
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
Mám rpg lvl 10
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
Full dia (Utopena zbroj) a zbraň Černá orčí sekera
6. Máš VIP nebo Sponzora?
Mám VIP na 7 dní
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
Všimol som si že ste v Public chate docela komunikatívny (+ menšia _colova_ rada)
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
Postupom času by som chodieval na WBčka a na pevnosti (+ chcem sa zlepšovať)
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
Nebol som v žiadnej frakcii
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
Okolo 2-3 hodín, niekedy aj dlhšie
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Som obyčajný týpek, ktorý má v záľube počúvanie hudby, hranie hier a pozeranie anime
Zkusil bych to, PRO
:D

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#206
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? hatakesamyn, ne nehrál
2. Kolik ti je let? 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? + - 7let a na Epes jsem se připojil poprvé na Epes 1, ale znovu až teď nedávno na Epes 3
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 14
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Full dia (enčantované mnou) a černá orčí sekera
6. Máš VIP nebo Sponzora? ne
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci? Tak je nábor což znamená že frakce potřebuje členy (hlavně aktivnější) a AnocraLSD už mě zaujala už dřív nejen názvem ale celkově že lidi co píšou nejsou stupidní xd
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? No tak rád bych se celkově že zlepšoval, nejen xpením, no a samozřejmě bych pomáhal na WB i pevnosti.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Ono už jen z té komunity té frakce, protože v moji frakci je běžné zabíjet zvířata (pro užitek jakože vlna a maso) a občas i ta krádež jídla bloků atd.. z truhel
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? ono jak kdy někdy 2 a někdy 3 a i víc dle potřeby
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Tak chodím na střední (elektroprůmyslovka - IT) což vyplývá že mě baví počítače a celkově jak HW tak i SW, rád hraju hry ( Minec jen kvůli Epesu protože to je server který má budoucnost, ne jak minihry) a LoLko. Mám rád že anime hlavně Naruta, nemám rád český rap ale naopak americký miluju (Travis Scott, Jaden Smith, Kanye West, atd..)
no to je asi vše, ono se možná najde víc ale tohle je takové asi důležitější xd

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#208
hatakesamyn píše: 1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? hatakesamyn, ne nehrál
2. Kolik ti je let? 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? + - 7let a na Epes jsem se připojil poprvé na Epes 1, ale znovu až teď nedávno na Epes 3
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 14
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Full dia (enčantované mnou) a černá orčí sekera
6. Máš VIP nebo Sponzora? ne
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci? Tak je nábor což znamená že frakce potřebuje členy (hlavně aktivnější) a AnocraLSD už mě zaujala už dřív nejen názvem ale celkově že lidi co píšou nejsou stupidní xd
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? No tak rád bych se celkově že zlepšoval, nejen xpením, no a samozřejmě bych pomáhal na WB i pevnosti.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Ono už jen z té komunity té frakce, protože v moji frakci je běžné zabíjet zvířata (pro užitek jakože vlna a maso) a občas i ta krádež jídla bloků atd.. z truhel
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? ono jak kdy někdy 2 a někdy 3 a i víc dle potřeby
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Tak chodím na střední (elektroprůmyslovka - IT) což vyplývá že mě baví počítače a celkově jak HW tak i SW, rád hraju hry ( Minec jen kvůli Epesu protože to je server který má budoucnost, ne jak minihry) a LoLko. Mám rád že anime hlavně Naruta, nemám rád český rap ale naopak americký miluju (Travis Scott, Jaden Smith, Kanye West, atd..)
no to je asi vše, ono se možná najde víc ale tohle je takové asi důležitější xd
PŘIJAT, napiš jakémukoliv moderátorovi frakce ACL o invite, po případně tě kontaktujeme my!

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#209
1. Parabellumeu, hrával jsem za jiný, ale nemohu si vzpomenou přesně na nick.
2. 14 let, už se blíží 15ka :)
3. Minecraft hraju 9 let, na epesu jsem začal před 3-4 lety a teď jsem se na Epes 3.0 vrátil a hraju každý den.
4. 10 level :/
5. Ehm, Helma, Chestplate - Silnější Orčí zbroj, Kalhoty, botky - Orčí Válečná zbroj, Černá orčí sekera, popřípadě Meč Ztracených rytířů
6. Mám VIP, ale za chvíly mi vyprší.
7. Tuhle Frakci mi doporučili hráči a hlavně _col_, takže jsem pevně rozhodnutý pro Anocru :)
8. Snažím se hrávat každý den a pořád se zlepšovat, určitě bych byl hodně rád, kdybych se přiučil a od hráčů z Anocry bych se toho naučil vážně hodně.
9. Z žádné jiné Frakce nepřestupuju.
10. 2h a více :)
11. Jmenuju se Vláďa, táhne mi na 15, jsem hodně ukecaný a občas když to zajde daleko, tak i otravný, podle ostatních docela zábavný a po 2 letech jsem se vrátil na Epes, dokončil jsem na e1,2 hodně questů, co se týče Lothara a Lorkana + kamenné armády tuším, do Spectry jsem se dostal taky, ale moc jsem ji nehrával, rád pokecám a hodně rychle se učím novým věcem a také plánuji natáčet/streamovat na Epesu. :)
cron