Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#23
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Jméno gregynn ale na Epes 2 jsem byl melak
2. Kolik ti je let? 14
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraji od začátku a na Epes asi před 3 lety zhruba
4. Jaký máš RPG level? 12
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! full orčí silnější a meč bratrstva dobrodruhů
6. Máš VIP nebo Sponzora? ne ale plánuji
7. Preferuješ spíše sekeru nebo radši střílíš z dálky lukem? Tak sekeru jsem miloval ale je tu to nový pvp takže meč. A s lukem jsem levej :D
8. Proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Tuhle frakci jsem si vybral protože jsem v ní dříve na Epesu 2 byl ale tam mě to přestalo bavit tak jsem frakci opustil. Myslím jako server ne frakce :D Jinak mě hodně zaujala historie a že jste bojová frakce protože já boj miluji ale nejsem v PVP úplně nejlepší :D
9. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Stal by ses u nás vytrvalým horníkem, krvelačným válečníkem nebo snad moudrým alchymistou? Nejradši horníkem ale moje štěstí je proti tomu takže toho moc nevykopu i když těžím opravdu dlouho protože mám smůlu :D Bojovník je pro mě zajímavější ale jak jsem se zmínil v PVP moc nevynikám.
10. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? NE tohle je na Epesu 3 první ostatně jak na Epesu 2
11. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? podle času a dne o víkendech tu jsem hlavně dlouho do noci pokud mě to baví. A ve všedních jsem tu tak od 15:00 obvykle do noci.
12. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Napiš je nám! To nemám vše co by jste měli a doufám i chtěli vědět tak je víše :)

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#30
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? můj nick je sensei
2. Kolik ti je let? 20 let
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? minecraft hraju tak 6 let a na server sem se logl před 1 rokem
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) lvl mám 14
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! orci tesák/ orci zbroj helma . orči kalhoty orci krunýř .orci boty
6. Máš VIP nebo Sponzora? ano mam vip
7. Preferuješ spíše sekeru nebo radši střílíš z dálky lukem? no sekeru ne mam ale preferuji obojí
8. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. chtěl by sem pomoct frakci jak o válku vládce světa nebo utočením na hrad či dungu
9. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Stal by ses u nás vytrvalým horníkem, krvelačným válečníkem nebo snad moudrým alchymistou? krvelačným válečníkem
11. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? 10 hodin
Naposledy upravil(a) sensei dne 06 črc 2018 13:27, celkem upraveno 1 x.