Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#32
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
Můj nic na serveru je Tertellus a ano hrával/hraji i za jiná jména. :)
2. Kolik ti je let?
Je mi čtrnáct let.
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
Epes 3.0 hraji tak měsíc, ale jsem líný expit účet.. jinak Minecraft hraju pomalu 3 roky.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
Mám level 12, ale pokusím se vyexpit :)
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
Helma - Orčí zbroj silnější
Chestplate - Orčí zbroj silnější
Legy - Orčí válečná zbroj
Boty - Orčí válečná zbroj
Meč - Orčí tesák
Sekera - Černá orčí sekera

6. Máš VIP nebo Sponzora?
Nemám a nepotřebuji :)
7. Preferuješ spíše sekeru nebo radši střílíš z dálky lukem?
Spíše sekeru.
8. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
Vybral jsem si jí protože chci být v "legendární frakci" a myslím že je tam fajn kolektiv :)
9. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Stal by ses u nás vytrvalým horníkem, krvelačným válečníkem nebo snad moudrým alchymistou?
Spíše Válečník nebo Horník :)
10. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
Ano přestupuji z Sparks protože je neaktivní :D
11. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
Podle času přibližně něco kolem 1 až 3hodin.
12. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Napiš je nám!
Je mi 14 let po prázdninách půjdu do deváté třídy :D hrál jsem chvíli i na E2.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#34
1.Ferkoda
2. 14
3.minecraft zhruba 2-3 roki a epes od epes 2.0
4. 10
5. aragonská zbroj a orci zbroj silnejsi , mec bratrstva dobrodruhu,cerna orci sekera ,kus
6.Ne
7.Lebo som uz vnej bol,a potrebujem na začiatok nejaku dorou frakci která mi pomúže ale i ja jej
8.Proto lebo ma epes baví ,mam rád bojovanie
9.Ne
10. min. 2 hodki max 5
11. Ne xd
Naposledy upravil(a) Ferkoda dne 19 led 2021 18:44, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#35
Ferkoda píše:
20 črc 2018 20:39
1.Ferkoda
2. 14
3.minecraft zhruba 2-3 roki a epes od epes 2.0
4. 10
5. aragonská zbroj a orci zbroj silnejsi , mec bratrstva dobrodruhu,cerna orci sekera ,kus
6.Ne
7.Lebo som uz vnej bol,a potrebujem na začiatok nejaku dorou frakci která mi pomúže ale i ja jej
8.Proto lebo ma epes baví ,mam rád bojovanie
9.Ne
10. min. 2 hodki max 5
11. Ne xd
Přihláška trochu slabší, ani věci nejsou nejlepší ale určitě bych byl PRO, za zkoušku nic nedáme.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#36
Ferkoda píše: 1.Ferkoda
2. 14
3.minecraft zhruba 2-3 roki a epes od epes 2.0
4. 10
5. aragonská zbroj a orci zbroj silnejsi , mec bratrstva dobrodruhu,cerna orci sekera ,kus
6.Ne
7.Lebo som uz vnej bol,a potrebujem na začiatok nejaku dorou frakci která mi pomúže ale i ja jej
8.Proto lebo ma epes baví ,mam rád bojovanie
9.Ne
10. min. 2 hodki max 5
11. Ne xd
Rekneme si na rovinu ... odfľákoľ si to .. je to povrchne a jednočlenne spravená robota ... Zbroj nič moc. Zaujala ma len aktivita bohužial nič viac ... prosím budúci ľudia, ktorý budete písať prihlášku... z tohto si neberte príklad ... určite PROTI tu není čo riešiť ... no ale ja som človek, ktorý verí na 2. šancu takže ti dávam možnosť prerobiť prihlášku a víc se rozepsat lebo z tohto viem akurát veľký orech :) na vek 14. rokov by si mal mať slovnú zásobu priemerne vyvinutú :) odporúčam pozrieť predchádzajúce prihlášky...

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#37
!Nemenovaný! píše:
20 črc 2018 23:20
Ferkoda píše: 1.Ferkoda
2. 14
3.minecraft zhruba 2-3 roki a epes od epes 2.0
4. 10
5. aragonská zbroj a orci zbroj silnejsi , mec bratrstva dobrodruhu,cerna orci sekera ,kus
6.Ne
7.Lebo som uz vnej bol,a potrebujem na začiatok nejaku dorou frakci která mi pomúže ale i ja jej
8.Proto lebo ma epes baví ,mam rád bojovanie
9.Ne
10. min. 2 hodki max 5
11. Ne xd
Rekneme si na rovinu ... odfľákoľ si to .. je to povrchne a jednočlenne spravená robota ... Zbroj nič moc. Zaujala ma len aktivita bohužial nič viac ... prosím budúci ľudia, ktorý budete písať prihlášku... z tohto si neberte príklad ... určite PROTI tu není čo riešiť ... no ale ja som človek, ktorý verí na 2. šancu takže ti dávam možnosť prerobiť prihlášku a víc se rozepsat lebo z tohto viem akurát veľký orech :) na vek 14. rokov by si mal mať slovnú zásobu priemerne vyvinutú :) odporúčam pozrieť predchádzajúce prihlášky...
suhlasím + Anocra potrebuje ludi ktory by chodili na wb, dungy, pevnosti a s pt I brnkom nič len tak nezvladneš sry som Proti... Zlepši si brnko chlape

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#38
1. Môj nick je Virtuoso ale dávnejšie som hrával pod iným nickom
2. 12.augusta (srpna) budem mať 18 rokov (čas letí nejak až moc rýchlo)
3. Minecraft som začal hrávať od svojich 11.tich rokov (cca 7 rokov) a začal som hrávať až Epes II (deň si presne nespomeniem)
4. RPG lvl 15
5. Armor mám full Dia Prot. 4 + Černá Orčí Sekera
6. Nemám
7. Všimol som si, že ste komunikatívna + jedna z aktívnych frakcií, čo sa ráta aj na serverových podujatiach
8. Well, rád ťažim + varím elixíry, toho nikdy nie je dosť. Ale teraz saj trochu seriózne, som typ človeka ktorí sa rád dozvedá nové veci a podľa mňa je táto frakcia jednou z najlepších aj ohľadom získavania nových skúseností napríklad ohľadom PvPčka. Zkrátka "rád sa učím" alebo rád sa dozvedám nové informácie.
9. Bol som vo frakcii Lordaeron + akcia mi tam chýbala
10. Keď mám voľný čas tak aj cca 4 až 5 hodín, cez školu zhruba 1-2 hodinky denne
11. Volám sa Tomino, rád čítam knihy/komiksy/mangu, rád sledujem anime seriály a rád počúvam hudbu

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#39
Virtuoso píše:
22 črc 2018 21:39
1. Môj nick je Virtuoso ale dávnejšie som hrával pod iným nickom
2. 12.augusta (srpna) budem mať 18 rokov (čas letí nejak až moc rýchlo)
3. Minecraft som začal hrávať od svojich 11.tich rokov (cca 7 rokov) a začal som hrávať až Epes II (deň si presne nespomeniem)
4. RPG lvl 15
5. Armor mám full Dia Prot. 4 + Černá Orčí Sekera
6. Nemám
7. Všimol som si, že ste komunikatívna + jedna z aktívnych frakcií, čo sa ráta aj na serverových podujatiach
8. Well, rád ťažim + varím elixíry, toho nikdy nie je dosť. Ale teraz saj trochu seriózne, som typ človeka ktorí sa rád dozvedá nové veci a podľa mňa je táto frakcia jednou z najlepších aj ohľadom získavania nových skúseností napríklad ohľadom PvPčka. Zkrátka "rád sa učím" alebo rád sa dozvedám nové informácie.
9. Bol som vo frakcii Lordaeron + akcia mi tam chýbala
10. Keď mám voľný čas tak aj cca 4 až 5 hodín, cez školu zhruba 1-2 hodinky denne
11. Volám sa Tomino, rád čítam knihy/komiksy/mangu, rád sledujem anime seriály a rád počúvam hudbu
Určitě PRO přihláška dobrá, věci jsou fajn. :D

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#40
Virtuoso píše:
22 črc 2018 21:39
1. Môj nick je Virtuoso ale dávnejšie som hrával pod iným nickom
2. 12.augusta (srpna) budem mať 18 rokov (čas letí nejak až moc rýchlo)
3. Minecraft som začal hrávať od svojich 11.tich rokov (cca 7 rokov) a začal som hrávať až Epes II (deň si presne nespomeniem)
4. RPG lvl 15
5. Armor mám full Dia Prot. 4 + Černá Orčí Sekera
6. Nemám
7. Všimol som si, že ste komunikatívna + jedna z aktívnych frakcií, čo sa ráta aj na serverových podujatiach
8. Well, rád ťažim + varím elixíry, toho nikdy nie je dosť. Ale teraz saj trochu seriózne, som typ človeka ktorí sa rád dozvedá nové veci a podľa mňa je táto frakcia jednou z najlepších aj ohľadom získavania nových skúseností napríklad ohľadom PvPčka. Zkrátka "rád sa učím" alebo rád sa dozvedám nové informácie.
9. Bol som vo frakcii Lordaeron + akcia mi tam chýbala
10. Keď mám voľný čas tak aj cca 4 až 5 hodín, cez školu zhruba 1-2 hodinky denne
11. Volám sa Tomino, rád čítam knihy/komiksy/mangu, rád sledujem anime seriály a rád počúvam hudbu
Poznáme sa osobne a môžem povedať že si pohodový hráč, nemám s tebou žiadny problém :) určite PRO
cron