Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#41
Virtuoso píše:
22 črc 2018 21:39
1. Môj nick je Virtuoso ale dávnejšie som hrával pod iným nickom
2. 12.augusta (srpna) budem mať 18 rokov (čas letí nejak až moc rýchlo)
3. Minecraft som začal hrávať od svojich 11.tich rokov (cca 7 rokov) a začal som hrávať až Epes II (deň si presne nespomeniem)
4. RPG lvl 15
5. Armor mám full Dia Prot. 4 + Černá Orčí Sekera
6. Nemám
7. Všimol som si, že ste komunikatívna + jedna z aktívnych frakcií, čo sa ráta aj na serverových podujatiach
8. Well, rád ťažim + varím elixíry, toho nikdy nie je dosť. Ale teraz saj trochu seriózne, som typ človeka ktorí sa rád dozvedá nové veci a podľa mňa je táto frakcia jednou z najlepších aj ohľadom získavania nových skúseností napríklad ohľadom PvPčka. Zkrátka "rád sa učím" alebo rád sa dozvedám nové informácie.
9. Bol som vo frakcii Lordaeron + akcia mi tam chýbala
10. Keď mám voľný čas tak aj cca 4 až 5 hodín, cez školu zhruba 1-2 hodinky denne
11. Volám sa Tomino, rád čítam knihy/komiksy/mangu, rád sledujem anime seriály a rád počúvam hudbu
Uz jsi u nas byl, pohodovej hrac. Pro

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#42
Virtuoso píše: 1. Môj nick je Virtuoso ale dávnejšie som hrával pod iným nickom
2. 12.augusta (srpna) budem mať 18 rokov (čas letí nejak až moc rýchlo)
3. Minecraft som začal hrávať od svojich 11.tich rokov (cca 7 rokov) a začal som hrávať až Epes II (deň si presne nespomeniem)
4. RPG lvl 15
5. Armor mám full Dia Prot. 4 + Černá Orčí Sekera
6. Nemám
7. Všimol som si, že ste komunikatívna + jedna z aktívnych frakcií, čo sa ráta aj na serverových podujatiach
8. Well, rád ťažim + varím elixíry, toho nikdy nie je dosť. Ale teraz saj trochu seriózne, som typ človeka ktorí sa rád dozvedá nové veci a podľa mňa je táto frakcia jednou z najlepších aj ohľadom získavania nových skúseností napríklad ohľadom PvPčka. Zkrátka "rád sa učím" alebo rád sa dozvedám nové informácie.
9. Bol som vo frakcii Lordaeron + akcia mi tam chýbala
10. Keď mám voľný čas tak aj cca 4 až 5 hodín, cez školu zhruba 1-2 hodinky denne
11. Volám sa Tomino, rád čítam knihy/komiksy/mangu, rád sledujem anime seriály a rád počúvam hudbu
Přijat napiš hráči Batty_CZE a on ti dá invite.

Ostatní můžete psát přihlášky pořád máme místo.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#43
Zdravím,

rád bych si k vám podal přihlášku :D

1) Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
lopo1, za jiný jsem nehrál

2) Kolik ti je let?
Je mi 14 let.

3) Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
Minecraft hraji téměř od počátku, ovšem pravidelně od 1.5.2. Na Epes jsem poprvé připojil v září roku 2015.

4) Jaký máš RPG level?
RPG level 19, 1800 RPG pointů do 20. lvl

5) Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
Seznam mého vybavení - zbraně:
  • Orčí tesák
  • Černá orčí sekera
  • mnou vytvořený luk - Power IV, UNB III, Infinity, Punch II, Flame
  • meč na normal moby a jídlo - Sharp IV, Looting III, UNB III, Fire asp. II
Seznam mého vybavení - brnko:
  • Orčí válečné - helma
  • Orčí válečné - chest
  • Orčí válečné - leggy
  • Orčí válečné - boty
Seznam mého vybavení - náhradní brnko:
  • Rytířská zbroj - helma
  • Rytířská zbroj - chest
  • Rytířská zbroj - leggy
  • Orčí silnější - boty
Seznam mého vybavení - nástroje:
  • 3x Krumpáč - Effi IV, UNB III, For III
  • Krumpáč - Effi IV, UNB III, Silk
  • Sekyrka - Effi IV, UNB III
  • Lopata - Effi IV, UNB III
6) Máš VIP nebo Sponzora?
Ne, přes prázdniny ho nemám (z důvodu nepravidelné aktivity), ale přes rok ano.

7) Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
Vaše frakce mě zaujala především aktivitou jak vedení tak členů, zároveň jsem hledal frakci kde bych se mohl něco přiučit od zkušenějších členů. Také mám s členy vaší frakce výborné zkušenosti - například dnes kdy mi Czechminer téměř bez váhání pomohl s orčím shamanem.

8) Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
Rovnou se přiznám, že nejsem zrovna nezkušenější PvPčkař, ani se nebudu vytahovat jak tu jsem 5-8 hodin denně, ale myslím si, že bych mohl být fajn a aktivním členem komunity. Ve vaší frakci bych rád zastával funkci člověka, který se stará o zázemí. To znamená - příprava různých věcí na různé eventy, boje, zajišťování dostupnosti elixírů a jídla, zajišťovat nejvýhodnější výkupy a nákupy a různou koordinaci atd. Již z mého vybavení jde poznat, že trávím hodně času v miningu s tím se pojí, že hodně enchantuji takže mohl nabídnout výrobu custom věcí na zakázku, doma mám velkou a plně vybavenou alchymistickou laboratoř proto mohu vyrábět elíxíry ve velkém a na závěr bych dodal, že jsem schopen komunikovat přes DC nebo TS3.

9) Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
Ne, nepřestupuji. Po opravdu dlouhém vybírání jsem si vybral vaší frakci.

10) Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
O prázdninách klidně celý den, běžně přes rok 1-3 hodiny

11) Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Jmenuji se Pavel, bydlím u Prahy a Kladna. Studuji gymnázium někde v Praze :D Mezi moje koníčky patří programování, vodní skauting (jsem členem 4. Přístavu vodních skautů Jana Nerudy v Praze - schůzky máme každé úterý od 17-19 hodin, proto nejspíš nebudu v tento den aktivní :( ) a hra na klarinet. Baví mě matematika,fyzika,biologie a chemie (informatika na úrovni, kterou máme ve škole ne :D to je fakt nuda). Rád si hledám nové kamarády a nenechám si ujít žádnou srandu :).

Ještě pro jistotu hlásím plánovanou neaktivitu, od této soboty tři týdny, jsem s rodičema na dovolené. Díky za pochopení.

S přáním hezkého dne

lopo1

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#45
lopo1 píše:
26 črc 2018 11:36
Zdravím,

rád bych si k vám podal přihlášku :D

1) Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
lopo1, za jiný jsem nehrál

2) Kolik ti je let?
Je mi 14 let.

3) Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
Minecraft hraji téměř od počátku, ovšem pravidelně od 1.5.2. Na Epes jsem poprvé připojil v září roku 2015.

4) Jaký máš RPG level?
RPG level 19, 1800 RPG pointů do 20. lvl

5) Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
Seznam mého vybavení - zbraně:
  • Orčí tesák
  • Černá orčí sekera
  • mnou vytvořený luk - Power IV, UNB III, Infinity, Punch II, Flame
  • meč na normal moby a jídlo - Sharp IV, Looting III, UNB III, Fire asp. II
Seznam mého vybavení - brnko:
  • Orčí válečné - helma
  • Orčí válečné - chest
  • Orčí válečné - leggy
  • Orčí válečné - boty
Seznam mého vybavení - náhradní brnko:
  • Rytířská zbroj - helma
  • Rytířská zbroj - chest
  • Rytířská zbroj - leggy
  • Orčí silnější - boty
Seznam mého vybavení - nástroje:
  • 3x Krumpáč - Effi IV, UNB III, For III
  • Krumpáč - Effi IV, UNB III, Silk
  • Sekyrka - Effi IV, UNB III
  • Lopata - Effi IV, UNB III
6) Máš VIP nebo Sponzora?
Ne, přes prázdniny ho nemám (z důvodu nepravidelné aktivity), ale přes rok ano.

7) Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
Vaše frakce mě zaujala především aktivitou jak vedení tak členů, zároveň jsem hledal frakci kde bych se mohl něco přiučit od zkušenějších členů. Také mám s členy vaší frakce výborné zkušenosti - například dnes kdy mi Czechminer téměř bez váhání pomohl s orčím shamanem.

8) Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
Rovnou se přiznám, že nejsem zrovna nezkušenější PvPčkař, ani se nebudu vytahovat jak tu jsem 5-8 hodin denně, ale myslím si, že bych mohl být fajn a aktivním členem komunity. Ve vaší frakci bych rád zastával funkci člověka, který se stará o zázemí. To znamená - příprava různých věcí na různé eventy, boje, zajišťování dostupnosti elixírů a jídla, zajišťovat nejvýhodnější výkupy a nákupy a různou koordinaci atd. Již z mého vybavení jde poznat, že trávím hodně času v miningu s tím se pojí, že hodně enchantuji takže mohl nabídnout výrobu custom věcí na zakázku, doma mám velkou a plně vybavenou alchymistickou laboratoř proto mohu vyrábět elíxíry ve velkém a na závěr bych dodal, že jsem schopen komunikovat přes DC nebo TS3.

9) Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
Ne, nepřestupuji. Po opravdu dlouhém vybírání jsem si vybral vaší frakci.

10) Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
O prázdninách klidně celý den, běžně přes rok 1-3 hodiny

11) Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Jmenuji se Pavel, bydlím u Prahy a Kladna. Studuji gymnázium někde v Praze :D Mezi moje koníčky patří programování, vodní skauting (jsem členem 4. Přístavu vodních skautů Jana Nerudy v Praze - schůzky máme každé úterý od 17-19 hodin, proto nejspíš nebudu v tento den aktivní :( ) a hra na klarinet. Baví mě matematika,fyzika,biologie a chemie (informatika na úrovni, kterou máme ve škole ne :D to je fakt nuda). Rád si hledám nové kamarády a nenechám si ujít žádnou srandu :).

Ještě pro jistotu hlásím plánovanou neaktivitu, od této soboty tři týdny, jsem s rodičema na dovolené. Díky za pochopení.

S přáním hezkého dne

lopo1
Po konzultaci s ostatními členy přijat!

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#50
1. MadMan_NN a ano hraval jsem za me orig. jmeno MadMan_MM hral jsem ještě ze nejaky nick ale to je dlouho byl jsme ještě warez
2. 14 let
3. minecraft hraji od 1.5.2 a na epes jsem se pripojil cca před rokem poprve
4. 10
5. zatím mam jen orci vybaveni na lvl 5 a 10 mec dobrodruhu a orci kladivo+kuse
6. ne
7. col mi doporucil jeho frakci tak jsem se kouknul a vyhovovuje mi popis frakce a pravidla jestli me prijmete myslim ze to tam budu milovat! :D
8. protože ve vice lidech se to lepe tahne a chci taky pomoct ostatním hracum a najit nove pratele a spolecne si uzit zabavu
9. nene, vy jste moje první frakce
10. 3-4 hodiny ale každý den tu nejsem
11. mam rad srandu sporty a pratele :D
cron