Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#11
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Bitminer na E 2.0 jsem byl zmax101
2. Kolik ti je let? 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? 7let (ale ne nonstop samozřejmě) na epes asi v roce 2015
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 20
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! full ritir set a mec smite 4 unb 3 sharp 4 fire 2... (ma asi 7enchantu)
6. Máš VIP nebo Sponzora? ne
7. Preferuješ spíše sekeru nebo radši střílíš z dálky lukem? sekeru
8. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. mate dost lidí a vypadaj slušně
9. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Stal by ses u nás vytrvalým horníkem, krvelačným válečníkem nebo snad moudrým alchymistou? rad bych chodil na věz a jestli mate veci na eliky klidne bych varil
10. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? hlidka je neaktivní
11. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? pracovni dny + - 1-2 vikend i 5
12. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Napiš je nám!

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#12
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Jen za Howaner
2. Kolik ti je let? 15
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? minecraft asi 5 let a Epes už skoro asi 4 roky
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 10lvl :-D
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Full Orčí zbroj silnější a orčí tesák :-)
6. Máš VIP nebo Sponzora? ještě ne :-(
7. Preferuješ spíše sekeru nebo radši střílíš z dálky lukem? spíše sekeru a meč
8. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci : Vybral jsem si jí protože je tam pár lidí který znám , je to silná frakce a rád bych se k ní připojil :-)
9. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Stal by ses u nás vytrvalým horníkem, krvelačným válečníkem nebo snad moudrým alchymistou? Dělal bych klidně cokoliv ale spíš bych bral krvelačnýho válečníka :-D
10. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Na Epes III jsem ještě nebyl v Frakci
11. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? o víkendu klidně 10 hodin ale v týdnu zhruba 4-5 hodin
12. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Napiš je nám! Tak jmenuji se Dominik bydlím v Mladé Boleslavi chodím na střední obor truhlář , jsem závislý na pivu (musím ho mít každý den :-D ) a tak.... Já teda doufám že mě přijmete a když ne zkusím to někdy jindy ... Zdar :-PPP

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#13
zmax101 píše:
03 úno 2018 18:52
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Bitminer na E 2.0 jsem byl zmax101
2. Kolik ti je let? 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? 7let (ale ne nonstop samozřejmě) na epes asi v roce 2015
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 20
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! full ritir set a mec smite 4 unb 3 sharp 4 fire 2... (ma asi 7enchantu)
6. Máš VIP nebo Sponzora? ne
7. Preferuješ spíše sekeru nebo radši střílíš z dálky lukem? sekeru
8. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. mate dost lidí a vypadaj slušně
9. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Stal by ses u nás vytrvalým horníkem, krvelačným válečníkem nebo snad moudrým alchymistou? rad bych chodil na věz a jestli mate veci na eliky klidne bych varil
10. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? hlidka je neaktivní
11. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? pracovni dny + - 1-2 vikend i 5
12. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Napiš je nám!
Já jsem pro uvidíme co ostatní :D

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#14
zmax101 píše:
03 úno 2018 18:52
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Bitminer na E 2.0 jsem byl zmax101
2. Kolik ti je let? 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? 7let (ale ne nonstop samozřejmě) na epes asi v roce 2015
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 20
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! full ritir set a mec smite 4 unb 3 sharp 4 fire 2... (ma asi 7enchantu)
6. Máš VIP nebo Sponzora? ne
7. Preferuješ spíše sekeru nebo radši střílíš z dálky lukem? sekeru
8. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. mate dost lidí a vypadaj slušně
9. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Stal by ses u nás vytrvalým horníkem, krvelačným válečníkem nebo snad moudrým alchymistou? rad bych chodil na věz a jestli mate veci na eliky klidne bych varil
10. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? hlidka je neaktivní
11. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? pracovni dny + - 1-2 vikend i 5
12. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Napiš je nám!
PRO! :D

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#16
Howaner píše: 1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Jen za Howaner
2. Kolik ti je let? 15
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? minecraft asi 5 let a Epes už skoro asi 4 roky
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 10lvl :-D
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Full Orčí zbroj silnější a orčí tesák :-)
6. Máš VIP nebo Sponzora? ještě ne :-(
7. Preferuješ spíše sekeru nebo radši střílíš z dálky lukem? spíše sekeru a meč
8. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci : Vybral jsem si jí protože je tam pár lidí který znám , je to silná frakce a rád bych se k ní připojil :-)
9. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Stal by ses u nás vytrvalým horníkem, krvelačným válečníkem nebo snad moudrým alchymistou? Dělal bych klidně cokoliv ale spíš bych bral krvelačnýho válečníka :-D
10. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Na Epes III jsem ještě nebyl v Frakci
11. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? o víkendu klidně 10 hodin ale v týdnu zhruba 4-5 hodin
12. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Napiš je nám! Tak jmenuji se Dominik bydlím v Mladé Boleslavi chodím na střední obor truhlář , jsem závislý na pivu (musím ho mít každý den :-D ) a tak.... Já teda doufám že mě přijmete a když ne zkusím to někdy jindy ... Zdar :-PPP
Mě přihláška přijde dobrá. PRO :)

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#17
U mne má Zmaxe101 zatím PROTI mál som s tebou menší problémy a myslím si že ty se sem moc nehodíš. Ale kedže nejsom sviňa tak ti to preju :) :D
Howaner co k tobe ? Moc si me tou prihláškou neoslnil ale kedže ako si napsal, že hrávaš tu celkem dosť tak u mňa PRO

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#18
Koukal jsem že máte ve F jedno volné místo, takže to zkusím :)

1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? - Jmenuji se gamemaCZ_LP, na E3 jsem jiný účet neměl, na E2 asi 8 dalších :D
2. Kolik ti je let?- Je mi 13
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? - Minecraft hraju od verze 1.6., na Epesu cca 3 roky
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)- 12 (Brzo bude 13/14)
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Full Orčí silnější a meč bratrstva dobrodruhů.
6. Máš VIP nebo Sponzora? - VIP
7. Preferuješ spíše sekeru nebo radši střílíš z dálky lukem? - Rozhodně zbraně na blízko, ale lukem nepohrdnu.
8. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. - Protože máte kvalitní tým a jste dobrá frakce
9. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Stal by ses u nás vytrvalým horníkem, krvelačným válečníkem nebo snad moudrým alchymistou? - Asi otravným studentem :D
10. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? - Nepřestupuji
11. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? - Jak kdy, někdy méně, někdy více.
12. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Napiš je nám! - Nevim o tom. :D

Toď vše, díky za odpovědi
cron