Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#256
Šablona přihlášky:
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Yayboi- za jiná nehraji
2. Kolik ti je let? 15
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraji 7 let a na epes sem se připojil na začátku epes 1
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) RPG lvl mám 23
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Full podvodní set(mám nový už koupený na lvl 25) Ohnivá očista, ohnivý plamen
6. Máš VIP nebo Sponzora? Sponzora ani VIP nemám ale když mám dost PP tak si ho kupuji
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Tahle frakce mi přišla velmi dobrá protože, některý frakce (byl jsem ve 2) jsou velmi toxický
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Hodně chodím na pevnosti
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Přestupuji protože byli toxičtí
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? Kolem 2h + -
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Mám rád Minecraft :D

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#257
Yayboi píše:
15 led 2020 18:17
Šablona přihlášky:
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Yayboi- za jiná nehraji
2. Kolik ti je let? 15
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraji 7 let a na epes sem se připojil na začátku epes 1
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) RPG lvl mám 23
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Full podvodní set(mám nový už koupený na lvl 25) Ohnivá očista, ohnivý plamen
6. Máš VIP nebo Sponzora? Sponzora ani VIP nemám ale když mám dost PP tak si ho kupuji
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Tahle frakce mi přišla velmi dobrá protože, některý frakce (byl jsem ve 2) jsou velmi toxický
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Hodně chodím na pevnosti
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Přestupuji protože byli toxičtí
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? Kolem 2h + -
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Mám rád Minecraft :D
Přijat, zítra ti dám invite.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#258
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? borko369. Ne, nehrával jsem za jiná jména.
2. Kolik ti je let? 16.
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hrávam už asi okolo 9 rokov, a na Epes som sa pripojil prvýkrát pred cca 3 rokmi..
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 42.
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Seidonuv posel, Silveria, +3 Krystalicka prilba, +3 DMG kridla, Chimer set,...
6. Máš VIP nebo Sponzora? VIP.
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Kvuli jeji bohaté historii.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Kradl bych drahokamy ohne, a pomáhal s Ethanmi, pevnostma, WB.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? DarkGods, nelíbi se chod frakce a pár členu.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? 10.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Nemám.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#260
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? TroOoky, jina jmena nemám
2. Kolik ti je let? 17
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? minecraft dlouho. Na epes jsem se pripojil na zacatku e3.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 40
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! posel co jsem ukradl hraci jmenem boris, stribrna sesen co jsem ukradl hraci keksicek, chimer leggy na lvl 2 jak pan, a prilba s ochranou 5
6. Máš VIP nebo Sponzora? sponzora mám
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. je plná mocných valecniku
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? rval na dc a kradl dropy
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? odesel jsem z darkgods, nenechali me rvat na dc a krast dropy
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? vsechny
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? jsem eduard rad hraju minecraft a koujkam se na anime
cron