Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Nábor do frakce AnocraLSD

#1
Ahoj vítá tě frakce AnocraLSD ! Pokud se chceš přidat do jedné z nejlepších frakcí na serveru, tak jsi zde správně. Nejdříve si ji však stručně představme:

Co je to AnocraLSD?
AnocraLSD je frakce s dlouholetou historií na Epesu. Jejím zakladatelem je col, který od Epesu 2.0 stojí v jejím čele a hrdě ji reprezentuje. Kořeny frakce však zasahují mnohem hlouběji, k pochopení názvu AnocraLSD a její historie vám pomůžou tato videa ;) :
https://www.youtube.com/watch?v=nPi0Hy25AkY
https://www.youtube.com/watch?v=xbL-0tQUFz8&t=54s

V čem ti může členství právě v této frakci pomoci?
-Jsme frakce plná aktivních, rozumných a přátelských Epesáků, můžeme vám tedy nabídnout bezproblémové hráčské zázemí.
-Zároveň jsme i frakce bojová, máme rádi každodenní válčení o pevnosti a jiné eventy, při nichž je příležitost ukořistit báječné zážitky a předměty!
-Jsme ochotni pomáhat ostatním členům jak finančně, tak i při zabíjení WB nebo stavění svého sídla. Zejména můžeme poskytnout raketový start do hry méně zkušeným hráčům :) .

Pravidla:
Ačkoliv jsme lidé velmi hodní, respektujeme pár základních a přísně daných pravidel:

1) Navzájem se neurážíme a nesnažíme se vyvolávat hádky. Samozřejmě netrestáme členy z toho, když v rámci pobavení někoho přátelsky pošťouchne.
2) Nevykrádáme a ani nikoho neteleportujeme do frakčního sídla.
3) Respektujeme moderátory a vůdce, kteří můžou rozhodovat o našem osudu ve frakci.
4) Neporušujeme pravidla Epesu.
5) Chodíme na pevnosti.

Šablona přihlášky:
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
2. Kolik ti je let?
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
6. Máš VIP nebo Sponzora?
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?


Jak to s tebou bude po přijetí přihlášky?
Jakmile se pod tvojí přihláškou objeví konečný kladný verdikt jednoho z moderátorů nebo vůdce, napiš nám ve hře nebo nás nějakým způsobem kontaktuj! Budeš přidělen naší akademii ACL, ze které se po nějaké zkušební době můžeš dostat až do legendární AnocryLSD! Po celý čas zkušební doby však budeš moct díky propojenému chatu komunikovat jak s ACL, tak i s AnocrouLSD. Díky akademii ACL se tak dostávají do Anocry pouze silní a zkušení hráči.

Toť vše, za celou frakci AnocraLSD a ACL vám přeji hodně štěstí při psaní přihlášky a v životě Epesáka. A doufám, že se již brzy setkáme u nás ve frakci.
Tak na co ještě čekáš ?!
Naposledy upravil(a) zolido dne 19 črc 2018 13:20, celkem upraveno 2 x.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#3
1. monglass, jiný nick ne
2.16 skoro 17
3. 7 let, na Epesu jsem půl roku
4.můj aktuální level je 14
5. Orčí zbroj, Meč Bratrstva dobrodruhů,Orčí meč
6. ano ted jsem VIP
7.mám radši sekeru, i když ted žádnou nemám
8.chtěl bych se odváš naučit pvp,protože jak vidím často v chatu tak vám pvp jde, tak jsem myslel že kdybych k vám vstoupil tak by mě to někdo naučil XD, rád bych poznal nové lidi a zapojoval se do aktivit
9. v cechu bych chtěl být vytrvalým horníkem
10.předešlá frakce žádná
11.Mé jméno je Tom, Pocházím z Pardubického kraje a na školu chodím do ISŠT VM.
Naposledy upravil(a) monky dne 29 led 2018 20:46, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#5
monky píše:
29 led 2018 16:37
1. monglass, jiný nick ne
2.16 skoro 17
3. 7 let, na Epesu jsem půl roku
4.můj aktuální level je 14
5. Orčí zbroj, Meč Bratrstva dobrodruhů,Orčí meč
6. ano ted jsem VIP
7.mám radši sekeru, i když ted žádnou nemám
8.chtěl bych se odváš naučit pvp,protože jak vidím často v chatu tak vám pvp jde, tak jsem myslel že kdybych k vám vstoupil tak by mě to někdo naučil XD, rád bych poznal nové lidi a zapojoval se do aktivit
9. v cechu bych chtěl být vytrvalým horníkem
10.předešlá frakce žádná
11.Mé jméno je Tom, Pocházím z Pardubického kraje a na školu chodím do ISŠT VM.
Cením si toho, že jsi tu přihlášku přepsal, když se ti na 1. pokus nepovedla. PRO

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#6
Monky, hádám, že asi nejsi žádný spisovatel a nechceš se nám moc rozepisovat, beru to. Rovněž jako col si cením toho, že jsi přihlášku přepsal a projevil jsi zájem o frakci. Uvidíme, jak se budeš chovat ve frakci, zda tě přijmeme. Za mě maličké Pro.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#9
1. dragoking100
2. 14
3. Ufff no minecraft neviem ale Epes 3 mesiace po spustení Epes 2 a mal som 2 vetšie pauzi
4. 20
5. Full rytirska zbroj,krystalický prsten,Pohroma(meš sharpness IV,Unbraking III, Looting III,Fire Aspect II), Ostrý Zub, Prsten Zeme a do miningu chroptuv prsten
6. Vip ešte 64 dný
7. No meče sú teraz trend a luk si ešte musím enchantnúť :D
8. No v ACL som od levelu 10 lebo som si to niako vybavil ešte na E2 a o deň neskôr som sa presunul do AnocraLSD a vraj tí čo nenapísali prihlášku majú dodatočne dopísať tak tu je.
9. Popravde stále som moc nepochopil tie funkcie lebo vo f ide o vzájomnú pomoc zavtipkovať a nájsť komunity ktorá vám pasuje a nie o to byť jednotka medzi hráčmi a frakciami, teda ak sa niekdo chce zapoiť len dobre ale tieto funkcie noooo. Ale f sa pokúsim pomôcť ako to len ide
10. Ako som už písal v bode 8.
11. Koľko sa dá čiže od 1-5h
12. Viz bod 8. Taktiež som tu chcel napísať niečo o svojej minulosti na E2. Čiže začal som ešte keď som moc nechápal minecraftu a moje správanie bolo viac ako hrozné naštastie som skoro vôbec nepísal do chatu, naštastie som odišiel a vrátil sa tak o 4 mesiace keď som sa správal už o kus lepšie, moc som nekomunikoval a hral si sám pre seba spolu z zopár kamošmi, nakoniec tu prestali hrať alebo prestali hrať so mňou čo znamenalo že najlepšie riešenie je nájsť si f (prvá f v ktorej som bol bola moja, užil som si ale viete asi ako to skončilo :D) ale v tej dobe som sa nestaral o money, res, itemi atď. čiže nájsť f mi trochu trvalo ale nakoniec som našiel Miners kde som bol až dokím som neskončil, to bolo približne v období keď odchádzalo dosť veľa hráčov a chat sa začal pĺniť spamermi a hráčmi ktorý úplne zničili komunitu čiže som si dal asi mesačnú prestávku, keď som sa vrátil tak som bol ale bez vecí lebo som ich všetky mal v reske ktorú mi vymazali. Našťastie som prestal hrať vtedy a nemusel som vidieť pád celéj komunity Epesesu ale web som stále pozeral a keď oznámili E3 tak som začal od začiatku a dúfam že tu tá komunita vydrží dlllllho.


PS: Ospravedľňujem sa za chybi.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#10
Doplněni formuláře
Můj nick je VainiCZ dříve jsem hrál na Epesu 2 [VainiCZ,jaumelloret] i na Epesu 1 [vaini4568200]
Je mi 18 let.
Minecraft hraji od verze 1.4.2 Na Epesu jsem začínal spolu s kluka který mě k téhle hře dotáhli [Filip007_].
RPG level mam 20+ 4498
Mám Full Rytířskou zbroj
Sponzor
Určitě preferuji sekeru na epesu 2 jsem sní hrál pořád nejrači jsem měl nelfritovou sekeru proti upírům.
Tuhle frakci jsem si vybral proto protože v ní je můj kamarád s kterým děláme vše.
Myslím si že jsem fér hráč rozumný spolehlivý.Do frakce bych přispěl určitě zkušenosti.Nejrači mam boj takže krvelačným válečníkem
Nepřestupuji
Učím se čísníkem moje koníčky jsou Sport,PC,Turnaje.
cron