Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#191
Vím.. hodně se tu objevuje, že se v chatu nechovám nejlépe... jestli chcete slyšet mé vysvětlení proč jsem na hráče epesu někdy tak naštván... pojďte semnou na nějaké ts3 a vysvětlím vám proč se semnou někteří hráči hádají... není vždy chyba jen na mojí straně ... ale to jsem včera už jednomu hráči jménem Trenux vysvětloval a zdálo se, že mě chápe. Mou myšlenku taky podpořil hráč Virtuoso, který měl úplně ten samý problém: A to ten, že komunita někdy moc přehnaně na věci reaguje.. samozřejmě se budu snažit nevyvolávat hádky (tak jak je to v pravidlech frakce) a budu se snažit spíše ignorovat než argumentovat... někdy to totiž vede doslova do pekel.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#196
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? TheMatejCZ je můj nick a pak TheMatejCZ_V2 můj druhý nick, ale nehraji za tento nick.
2. Kolik ti je let? Je mi 15 let.
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraji 6 let a poprvé jsem se na servery Epesu napojil před rokem asi.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) Mám RPG level 13
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Do dungeonu vstupuji s Černou orčí sekerou a full set orčí válečnou zbrojí.
6. Máš VIP nebo Sponzora? Nemám, ale plánuji si koupit.
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Tuto frakci jsem si vybral, protože jsou v ní kvalitní členové a také, protože je tato frakce úspěšná.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Jsem fér hráč rozumný spolehlivý. Rozhodně bych se zúčastňoval každý den frakčních bojů atd..
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Nepřestupuji z žádné frakce.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? Od Epesu jsem si dal asi 3 měsíce pauzu, ale teď se chci zase tomu věnovat tak 2 hodiny denně.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Jmenuji se Matěj Dvořák. Bydlím ve Středočeském kraji a je mi 15 let. Rád hraji MC, CS:GO a UO Erebor.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#197
TheMatejCZ píše:
22 dub 2019 20:00
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? TheMatejCZ je můj nick a pak TheMatejCZ_V2 můj druhý nick, ale nehraji za tento nick.
2. Kolik ti je let? Je mi 15 let.
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraji 6 let a poprvé jsem se na servery Epesu napojil před rokem asi.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) Mám RPG level 13
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Do dungeonu vstupuji s Černou orčí sekerou a full set orčí válečnou zbrojí.
6. Máš VIP nebo Sponzora? Nemám, ale plánuji si koupit.
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Tuto frakci jsem si vybral, protože jsou v ní kvalitní členové a také, protože je tato frakce úspěšná.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Jsem fér hráč rozumný spolehlivý. Rozhodně bych se zúčastňoval každý den frakčních bojů atd..
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Nepřestupuji z žádné frakce.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? Od Epesu jsem si dal asi 3 měsíce pauzu, ale teď se chci zase tomu věnovat tak 2 hodiny denně.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Jmenuji se Matěj Dvořák. Bydlím ve Středočeském kraji a je mi 15 let. Rád hraji MC, CS:GO a UO Erebor.
Na svůj level máš celkem fajn věci, já jsem PRO. :D

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#199
1. W4TER,ne
2. 16
3. 8 let, na Epesu hraji půl roku
4. 28
5. Je to odlišné na jaký dungeon jdu, ale nejčastěji Orčí válečnou a Rytířskou zbroj s Siréninou lítostí a Očistou.
6. Mám VIP
7. Jelikož se mi líbí historie frakce, její aktivita a komunita především.
8. Na serveru jsem docela často, takže můžu pomoct při WB nebo Pevnostích dále můžu dělat ochranku při Skupinovém dungeonu.
9. Přestupuji z Iferus odešel jsem jelikož byla frakce absolutně bez aktivity.
10. Je to jak kdy ale v průměru tak 5hodin.
11. Nic dalšího mě nenapadá.
cron