Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#151
Ahoj, i když přihláška není špatná a někdo jako ty by se nám mohl hodit, nejsem si jistý jestli by jsi k nám zapadl. Jsme frakce, která si z větší části zakládá na komunitě a i když si nemyslím, že by ses choval nějak špatně, dost možná k nám prostě nezapadneš. Je mi líto. ale za ode mě PRO nedostaneš :/, snad za nějaký čas až více dospěješ.
_col_

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#154
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Trenux, na žádných jiných jménách jsem zatím nehrál.
2. Kolik ti je let? 14
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraju asi od verze 1.5.2 a na Epes jsem se připojil asi před pěti měsíci, v té době mě nijak nepřitáhl, ale teď mu chci dát šanci :).
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) Zatím 10, ale budu se snažit, abych co nejdřív dosáhl maximálního levelu :).
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! No... moje vybavení co se týče armoru je spíš smíšenina mých enchantovaných věcí a dia brnek pro nováčky (např. aragonská zbroj), momentálně používám meč strážných a to je asi tak všechno, ale neměl by být problém si sehnat lepší vybavení :) (Jelikož orci umí pěkně rupat zbroje, tak na ně používám ty nejlevnější.)
6. Máš VIP nebo Sponzora? Ne, ale v budoucnu budu mít jedno z nich :).
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Na Epesu je mnoho frakcí, ze kterých můžeme vybírat, ale jen málo z nich má stálé hráče a nechovají se jak ovečky, tím myslím to, že jak je najednou nějaká frakce nejsilnější, tak se do ní lidi snaží přicpat, ale ne kvůli nějakýmu pocitu ze hry, ale kvůli lootu co se sesbírá z WB atd.. Takovouhle frakci nehledám, protože frakce je o nějaké jednotě a spolupráci, v těch "nejlepších" frakcích tam jde lidem jenom o drop a když najednou ta frakce upadne, tak jdou zase do lepší a tak to je dokola. U Anocry jsem si všiml, že má stálé hráče a nabyl jsem přesvědčení, že se snaží frakci vylepšit, ne z ní odejít.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Na sobě mi nepřipadá nic speciálního, nebo si to nemyslím, abyste mě měli přijmout, jsem jen hráč, co si chce s lidma pokecat a kdyžtak si s někým zabojovat, ale určitě né ve smyslu nolife. K chodu frakce bych mohl přispět v pvp, pozitivním duchem a dalšími věcmi ohledně frakce.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Nepřestupuji.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? To nemůžu říct přesně, o pracovních dnech mám tréninky + škola a to moc času nemám, o víkendech mám většinou volno, takže je to spíš neurčité číslo.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Hraju basketball, mám rád RPG hry, zajímám se o HW v počítačích. To je asi vše, co bych o sobě řekl, zatím ahoj :).

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#157
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
2. Kolik ti je let?
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
6. Máš VIP nebo Sponzora?
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?

1. YouAreDEAD a nehrál
2. 16
3. MC hraju cca 7let a na epes sem se poprvé připojil přes 2rokama.
4. 31
5. Sršen demon luk arth set
6. sponzora
7. Líbí se mi že vaše frakce je již dlouho na serveru a má zkušenosti.
8. Umím pvp, nemám problem přidat peníze nebo itemy.
9. ---
10. 2-3hodiny
11. Ne
dík za odpověd :D

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#159
Že by som skúsil svoje šťastie? (Ano viem že prihlášku postujem druhý krát :P)

1. Môj nick je Virtuoso ale zvyknem hrávať aj pod iným nickom.
2. 18 aj 8 mesiacov
3. Minecraft som začal hrávať od svojich 11.tich rokov (cca 7 rokov) a začal som hrávať až Epes II (deň si presne nespomeniem)
4. RPG lvl 24.
5. Armor mám full Dia Prot. 4 + Dia Sekery (HomeMade), Strieborné kladivo.
6. Nemám.
7. Všimol som si, že ste komunikatívna + jedna z aktívnych frakcií, čo sa ráta aj na serverových podujatiach +
8. Well, rád ťažim + varím elixíry, toho nikdy nie je dosť. Ale teraz saj trochu seriózne, som typ človeka ktorí sa rád dozvedá nové veci a podľa mňa je táto frakcia jednou z najlepších aj ohľadom získavania nových skúseností napríklad ohľadom PvPčka. Zkrátka "rád sa učím" alebo rád sa dozvedám nové informácie.
9. Prechádzam zo svojej frakcie Narnia.
10. Keď mám voľný čas tak aj cca 4 až 5 hodín, cez školu zhruba 1-2 hodinky denne.
11. Volám sa Tomino, rád čítam knihy/komiksy/mangu, rád sledujem anime seriály a rád počúvam hudbu.
Naposledy upravil(a) Virtuoso dne 10 dub 2019 06:22, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#160
Nerad někoho odmítám, ale zde opravdu musím uznat že ta přihláška mohla být mnohem lepší a delší.
Taky nechápu důvod nevyplnění bodu 9. - Přecházíš k nám z jiné frakce + duvod proč jsi odešel? - Myslím, že je to jeden z bodů, který je pro nás nejdůležitější. Pokud ti opravdu nestojíme za to věnovat 3 minuty času přihlášce musím být PROTI bohužel.
cron