Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#241
GeorgeStand píše:
24 črc 2019 22:11
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? -----> GeorgeStand

2. Kolik ti je let?-----> 21

3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?-----> Minecraft hraji cca 8 let a na server Epes jsem se připojil před necelým měsícem, ale to nic nemění na tom že se dost rychle učím.

4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)-----> Level 10

5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!-----> Full set Utopené zbroje a jako zbraně mám |Meč ztracených rytířů| dále |Orčí kladivo| a
|Černou orčí sekyru|.

6. Máš VIP nebo Sponzora?-----> Sponzor

7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.-----> Během chvilky co tu hraji jsem ohledně této frakce neslyšel žádná křivá slova nebo obvinění. Co jsem si hráčů všiml zdáli se mi všichni být přívětiví, bez zbytečných urážek ostatních jak jsem si například u jiných všiml a v poslední řadě hledám frakci fajn lidí se smyslem pro humor se kterými se budou dát podnikat všelijaké výpravy apod. Proto jsem si vybral právě frakci AnocraLSD ( A zaujalo mě její působení, mám rád jakékoliv klany či frakce co už působí nějakou dobu a mají historii )

8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?-----> Nebudu nikomu mazat med kolem huby o tom jak budu dokonalým členem ale jsem hráč kterého server epes doslova nadchnul a rád by jsem s vámi podnikal všelijaké akce ať se bude jednat o jakkékoliv bosse či world bosse nebo všelijaké pvp a boje za čest frakce.

9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?-----> Nepřestupuji, tohle by byla moje první frakce.

10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?-----> 4-5 hodin. Mám to ale čas od času náhodně. Teď budu míň z důvodu stěhování, ale držím se i tak okolo těch 4 hodin denně.

11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?-----> Normální typek, smysl pro humor takový že bud to někdo pochopí a nebo se na mě lidi dívají z užasem jak někdo může byt tak dementní. Kuřák a snažím se rok přestat, takže to všichni známe jak to dopadne, bydlím teď kousek od Brna ale budu se stěhovat k přytelkyni k Ostravě takže jsem teď dost ze všeho mimo, do toho řešení výpovědi ve staré práci a řešení té nové a bla bla..


Teď je jen na vás zda mě příjmete, potom se mě budete moci zeptat na další věci co vás budou zajímat, pokecat a tak :)
Hezká a propracovaná přihláška, pro.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#242
1.Můj nick je ProbiJeOP ,ano kdysi jsem tady hrával za nick ProbiJunior.
2.Je mi 15 let.
3.Minecraft hraji 4 roky a na Epesu jsem se porvé objevil před 3 měsíci za účet ProbiJunior ,teď hraju 1 týden za nick ProbiJeOP.
4.Na Epesu mám lvl 15.
5.Takže jako helmu,kalhoty a boty mám Orčí zbroj silnější a jako chestplate mám Orčí válečnou zbroj. Používám 2 meče a to Orčí tesák a Meč klanu Rebels můj luk se nazývá Augustuv luk.
6.Ano mám VIP na 5 dní.
7.Vybral jsem si tuto frakci jelikož tam bojuje můj kamarád GaboCZSkill a vidím že často porážíte mnoho WorldBossu. A pomohlo by mi to získat lepší vybavení a v chatu mi příjdete pohodlnější než DarkGods.
8.Byl bych velice aktivní na WB a pomohl bych každému nováčkovi.
9.Ne nepřestupuji.
10.Na Epesu trávím denně 7 hodin.
11.Například hraji fotbal a sportuji.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#243
ProbiJeOP píše: 1.Můj nick je ProbiJeOP ,ano kdysi jsem tady hrával za nick ProbiJunior.
2.Je mi 15 let.
3.Minecraft hraji 4 roky a na Epesu jsem se porvé objevil před 3 měsíci za účet ProbiJunior ,teď hraju 1 týden za nick ProbiJeOP.
4.Na Epesu mám lvl 15.
5.Takže jako helmu,kalhoty a boty mám Orčí zbroj silnější a jako chestplate mám Orčí válečnou zbroj. Používám 2 meče a to Orčí tesák a Meč klanu Rebels můj luk se nazývá Augustuv luk.
6.Ano mám VIP na 5 dní.
7.Vybral jsem si tuto frakci jelikož tam bojuje můj kamarád GaboCZSkill a vidím že často porážíte mnoho WorldBossu. A pomohlo by mi to získat lepší vybavení a v chatu mi příjdete pohodlnější než DarkGods.
8.Byl bych velice aktivní na WB a pomohl bych každému nováčkovi.
9.Ne nepřestupuji.
10.Na Epesu trávím denně 7 hodin.
11.Například hraji fotbal a sportuji.
Ale no tak :/ Přihláška mohla být tedy o hodně delší a propracovanější určitě bys něco vymyslel :/. Ale věřím Gabovi že jsi fajn člověk a dávám ti tedy malé PRO. Ale určitě by to sneslo ještě trochu snahy.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#245
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
BE5T_Spuny
2. Kolik ti je let?
14
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
hrával jsem i na E2, ale ne moc dlouho a MC hraju už asi 5-6 let
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
12
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
full orci zbroj silnejsi a cerna orci sekera
6. Máš VIP nebo Sponzora?
aktualne VIP ještě na 6 dnů
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
líbí se mi vaše frakce a historie
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
chtěl bych vám pomáhat s WB a dělat elíky
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
Ne
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
asi 3-4+
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Jmenuju se Martin a pocházím z Moravsko slezského kraje, přesněji z Ostravy

#246
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
- Crowans, pouze tohle jméno

2. Kolik ti je let?
- 19

3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
- Minecraft hraju víceméně od verze 1.2.5, na Epesu jsem poprvé hrál na původním, na Epes 3 jsem začal hrát přibližně týden zpátky.

4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
- RPG level 13

5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
- Mám Silnější orčí zbroj a utopenou zbroj, zaměřuji se hlavně na sekery, mám Orčí Černou Sekeru, a do budoucna plánuji rozvíjet převážně sekery / luky

6. Máš VIP nebo Sponzora?
- Ano, vlastním vip

7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
- Zaujala mě historie frakce -> vznik jména, dále ochrana a pomoc při získávání věcí, ale nejdůležitější je pro mně účast na eventech a mít co dělat

8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
- Nejvíce bych přispěl svou účastní na různých akcích, rád rybařím a stavím

9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
- Na Epesu 3 jsem ve frakci zatím nebyl

10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
- Tak různě, teď jsem na serveru poměrně často tzn. několik hodin denně, popřípadě mi nedělá problém si naplánovat a najít čas pro účast na eventech

11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
- Pocházím z malé vesnice od Zlína, takže mě baví se potulovat po venku, účastnit se různých akcí a tak podobně. 3. rokem studuju elektrotechniku, baví mě IoT, programování a věci okolo. Hodně svého času věnuji také lukostřelbě.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#248
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
1. GaboCzSkill, GaboPeace

2. Kolik ti je let?
2. 14

3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
3. Minecraft hraju asi od roku 2014. Na Epes jsem se poprvé připojil asi v roce 2016. (tehdy ještě za nick Listicka11)

4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
4. 29

5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
5. Full art brnko + full podvodní brnko, Uchvatitel, Vlastní sharp 4 sekera, kladivo chladnokrevnosti

6. Máš VIP nebo Sponzora?
6. Nemám, ale je to v plánu.

7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
7. V téhle frakci už jsem jednou byl. Píšu si o pozvánku jen z toho důvodu, že jsem na Epesu před nějakou dobou přestal hrát. Tudíž mi příjde neslušné po té době jentak napsat ingame o pozvánku. A pokud si dobře vzpomínám nikdy jsem ani žádnou žádost nepsal :D. Jinak jste velice přátelští a je s váma sranda. Sice jsou některé vtipy trochu nemístné ale co už :D.

8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
8. Chodil bych wbčka pokáždé kdy bych měl čas. Však už víte ;). + se zase snažím být ve volném čase aktivní, grindit nové geary a expit.

9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
9. Jediná frakce ve které jsem byl, byla ta vaše.

10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
10. Podle toho jaké dny to jsou :D. Ve volných dnech až 4 hodiny. Ve dnech kdy mám něco něco kolem 2 hodin.

11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
11. Hraju fotbal a trénuju 4x týdně. Takže doufám že se nebudete zlobit jestli někdy nepříjdu na nějakou akci :)

Díky za čas vložený do přečtení mé žádosti.
GaboCzSkill

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#250
Šablona přihlášky:
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Omacka
2. Kolik ti je let? 16
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? MC hrám od malička a epes hrám od začiatku epesu3
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)34
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Veľa
6. Máš VIP nebo Sponzora?Nič
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. su slaby a chcu pomoct
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? vybojoval by som šecko
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? neprestupujem ja idem vlastnit
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? dakedy ani minutu dakedy cely mesiac
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? som jebnuty
cron