Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#111
ItPro20002 píše: :arrow: Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Môj nick na epese 3 je ItPro2002...Nehrával som za žiadný iný nick ako tento.
:arrow: Kolik ti je let ? Mám práve 16-rokov.
:arrow: Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hrám už 6 rokov s prestavkamy dúfam že to nevadí :D Na epes som sa pripojil už pred 2 rokmy na epese 2 na epese 3 netušim kedy som sa prvý krat prihlasil , ale myslím že pred cca 2-3 mesiacmi.
:arrow: Jaký máš RPG level? Môj RPG level je v tejto chvily 19 treba mi ešte 1000xp do levelu 20 pre zaujimavosť.
:arrow: Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Takže mám full PT4 a UNB3 brnenie dia. Expim sekerku tu mám čiernu orčiu sekeru ,ale plánujem kupiť Lovkynu lebok, Kridla a hlavne niejako zísakť arthur zbroj + niejake tie drahokamy , ale to bude ešte niejaký ten piatok trvať.
:arrow: Máš VIP nebo Sponzora? Nemám ani jedno , ale planujem do blízkej buducnosti aspon VIP si kupiť.
:arrow: Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Takže prečo tota frakcia ? Jedna z najpohodovejších frakcií na servery nezapaaju sa jej členovia do žiadných hádok. Štrašne v pohode komunita je vo vašej frakcii a ja by som sa chcel stať jej sučastou.
:arrow: Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Prečo práve ja ? Tu otázku by som nehál na vás , alee nemôžem takže prispel by som ako tažení , pomahani na WB + pevnosťiach , robil by som eliky pre frakciu keby že ich treba a mnoho dalšieho čo by ma Leader alebo ostatny
členovia slušne požiadaly.
:arrow: Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? áno prestupujem , skôr neda sa tomu povedať ako prestup...Nebaví ma to v tej F hrači odchadzaju prichadzaju a to nieje pre mna , ked som už v niejakej F chcem mať už aj niejaku oporu alebo pomoc čo sa mi v tejto F nedostalo a preto chcem odisť. Vidím ako si vzajomne pomáhate na pevnostiach atd...takže pre k vám chcem isť.
:arrow: Kolik hodin denně trávíš na Epesu? Odvíja sa to podľa toho ako môžem alebo či sa mi chce som vždy na WB a aj na pevnostiach a potom ked tak som online na servery 2-3hodky niekedy aj 4-5.
:arrow: Máš nějaké doplňující informace o sobě? Takže volám sa Samuel.Pochadzam s male dedinky Výborna. Narodil som sa 16.3.2002. Študujem na Strednej odbornej škole technickej na ktore študujem odbor Informatich PC siety.. Rád hrám pc hry , ale aj športujem moje hobby je futbal mám ho radšej ako čokolvek ine.. Inak už nemám o sebe čo povedať dúfam že vás moja prihláška neunudila. A dúfam že sa vám bude páčiť a onedlho spolu stretneme. Takže ahoj :)
Napiš hráči Batty_CZE nebo někomu kdo má mod ve frakci ACL - PŘIJAT

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#113
Zdravím,
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
Můj nick je _Nuo_, hrával jsem kdysi na E2, ale nick si už nepamatuju.
2. Kolik ti je let?
17.
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
Minecraft hraju od verze 1.2.5 a poprvé jsem se připojil na epes v roce 2014, od té doby sem nehrál až do teď. Momentálně tu hraju 3 dny na Epes 3. Mezitím jsem toho i dost už pochytil.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
Teď mám 9 lvl, ale brzo budu mít 10 lvl.
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
Až budu mít 10 lvl, budu mít PT IV zbroj a budu mít i meč smite IV, popřípadě sekeru smite IV. Netuším, zda-li existuje sekera/meč s sharpness IV na 10 lvl.
6. Máš VIP nebo Sponzora?
Zatím nemám ani jedno.
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
Podle náboru a nějakých poznatků ze hry jsem usoudil, že budete frakce pro mě. Budute určitě spíše "mírumilovní", hlavně přátelštví a vaše frakce se spíše, než na PvP/PvE základá na komunitě. Ovšem, že určitě chodíte i PvP a PvE. Podle pár členů, co koho jsem viděl psát. Mi přijdete fajn, myslím si, že bych mezi vás mohl zapadnout. Určitě jste hlavně méně sporová frakce, než frakce DarkGods nebo Fallacy a jste více klidní a v pohodě, než tyto 2 frakce nebo i ostatní "populárnější" frakce.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
Přispěl bych jako dobrý člen do komunity. Chtěl bych také až dosáhnu jistých lvlu chodit ty Worldbosse? Doufám, že to jsou Worldbossové. Farmit v dungeonach a chodit i nějaké to pvp. Myslím si, že nejsem zas tak na škodu v pvp.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
Prozatím jsem nebyl ve frakci.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
Teď více, plním questy, ale normálně to bude tak 1-3h denního hraní.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Rád chodím PvP, stavím a těžím. Irl jsem spíše sportovní typ, ale baví mě i kreslení a čtení.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#118
Nezdá se mi, že by ses příliš hodil mezi nás. Tvá pověst není přímo extra a nevím jakou si míval účast na věžích a podobných, ale mockrát jsem tě tam vskutku neviděl. Možná by jsme to s tebou mohli na nějaký čas zkusit, ale nejsem si jist jestli by to mělo nějaký význam. Hlasuji spíš PROTI.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#119
rilip píše: 9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
Ano, Protože do AnocraLSD jsem chtěl vždycky ale vždy bylo plno, ale teď mám možnost tak ji nepromeškám.
Prosím o akú išlo frakciu ? A dôvod prečo si odišiel stade ?
Je síce pekné že si tu chcel byť ale potrebujeme vedieť informácie :) ...

PS: prosím budúcich hráčov aby sa vyjadrovali priamo na otázočky a neodbáčali od témy :/
Inak prihláška pekná... trestný rejstrík máš vpohode... nijak viac ťa nepoznám keďže som tu prestal kus hrať ... Takže ... zatiaľ nechávam NEUTRÁL a keď zodpovieš mi na tie 2. otázočky tak sa rozhodnem ... prihláška je slušná ! :)

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#120
Batty_CZE píše:
03 říj 2018 20:20
Nezdá se mi, že by ses příliš hodil mezi nás. Tvá pověst není přímo extra a nevím jakou si míval účast na věžích a podobných, ale mockrát jsem tě tam vskutku neviděl. Možná by jsme to s tebou mohli na nějaký čas zkusit, ale nejsem si jist jestli by to mělo nějaký význam. Hlasuji spíš PROTI.
Ano nebyl jsem teď moc aktivní Protože mě to přestalo bavit ale ted jsem zase začal hrát .
cron