Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#141
Tomko píše: 1. tomik11112005 a za jinej nick jsem nehrál.
2. 13
3. 2-1Rok a připojil jsem se poprvé tak přes 5-6 měsici +-
4. Mám level 29 brzy již 30
5. Helma utopená zbytek rytíř kromě bot ty jsou home made
6. Ne
7. Aktivní hráči.
8. Umím pvp a znám dost lidi v frakci.
9. Odchazím z confirmu s důvodu deaktivních hráčů.
10. 1-3h
11. Nemám pardon.
Přihláška slabá, bylo by fajn kdybys mohl frakci vařit elíky, popřípadě dropovat suroviny. U tebe Nerozhodně


Kaled píše: 1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? kaled_565, ne nehrál
2. Kolik ti je let? 14 (v dubnu 15)
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraju přes 4 roky. A na Epesu hraju 6 měsíců
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 29 (zachvíli 30)
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Helma - Rytíř, Chestplate - Rytíř, Kalhoty - Arthur, Boty - Rytíř, Sekera - Sršeň, Meč - homemade
6. Máš VIP nebo Sponzora? Ano
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci? Tak jsou tak aktivní hráči, a dokážou poradit
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Umím docela parkour a PvP. Chodil bych na pevnosti a vařil bych elíky
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Confirmu, málo aktivní hráči
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? 4-5 hodin
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Hrával jsem florbal, a to je asi vše :D
Souhlasím s colem, přihláška daleko lepší. Vaření elíků se hodí, aktivita taky dobrá, vybavení vpohodě. Ze hry tě trochu znám, Pro

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#142
Tomko píše:
03 bře 2019 17:06
1. tomik11112005 a za jinej nick jsem nehrál.
2. 13
3. 2-1Rok a připojil jsem se poprvé tak přes 5-6 měsici +-
4. Mám level 29 brzy již 30
5. Helma utopená zbytek rytíř kromě bot ty jsou home made
6. Ne
7. Aktivní hráči.
8. Umím pvp a znám dost lidi v frakci.
9. Odchazím z confirmu s důvodu deaktivních hráčů.
10. 1-3h
11. Nemám pardon.
Přihláška trochu ochuzena, chtělo by to lepší.
Kaled píše:
03 bře 2019 17:12
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? kaled_565, ne nehrál
2. Kolik ti je let? 14 (v dubnu 15)
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft hraju přes 4 roky. A na Epesu hraju 6 měsíců
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 29 (zachvíli 30)
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Helma - Rytíř, Chestplate - Rytíř, Kalhoty - Arthur, Boty - Rytíř, Sekera - Sršeň, Meč - homemade
6. Máš VIP nebo Sponzora? Ano
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci? Tak jsou tak aktivní hráči, a dokážou poradit
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Umím docela parkour a PvP. Chodil bych na pevnosti a vařil bych elíky
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Confirmu, málo aktivní hráči
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? 4-5 hodin
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
Hrával jsem florbal, a to je asi vše :D
Slušná přihláška, máš lepší věci i lvl, než já (měl bych se stydět? Asi ano). Nemám problém dát Pro.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#143
1. Shamattaw
2. 18
3. MC hrávam s prestávkami približne 8 rokov no na epes som narazil nedávno
4. RPG level - 15
5. Podvodní zbroj, Morský vlk + Orčí kamenobijec
6. V momentálnej dobe nie.
7. Chcem by som sa vrátiť k PvP časom keďže som PvP server nehral niečo cez 5 rokov. A myslím si že táto frakcia bude dobrým podkladom.
8. Myslím si že by som dokázal pomôcť frakcií čo sa surovín týka.
9. Nie, nebol som v žiadnej inej frakcií.
10. Záleží od vyťaženosti (škola a podobne) ale snažím sa minimálne tie 3 hodinky denne
11. Nič čo by mi prišlo dôležité :)

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#146
Shamattaw píše:
15 bře 2019 17:22
1. Shamattaw
2. 18
3. MC hrávam s prestávkami približne 8 rokov no na epes som narazil nedávno
4. RPG level - 15
5. Podvodní zbroj, Morský vlk + Orčí kamenobijec
6. V momentálnej dobe nie.
7. Chcem by som sa vrátiť k PvP časom keďže som PvP server nehral niečo cez 5 rokov. A myslím si že táto frakcia bude dobrým podkladom.
8. Myslím si že by som dokázal pomôcť frakcií čo sa surovín týka.
9. Nie, nebol som v žiadnej inej frakcií.
10. Záleží od vyťaženosti (škola a podobne) ale snažím sa minimálne tie 3 hodinky denne
11. Nič čo by mi prišlo dôležité :)
Ahoj, myslím že 3 PRO stačí = přijat. Napiš prosím nějakému moderátorovi frakce o inivte. _col_

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#147
1. Albyy_
2. 13
3. Minecraft neviem presne kedy som začal hrať minecraft ale dajme tomu v 9 rokoch. Na epes som sa prvý krať pripojil na epes II niekedy na začiatku serveru
4. Lvl mam 18 som blizko 19
5. Orci pomsta (mam aj silveriu ale nemam lvl) Augustuv bow. Brnko 2x Orci zbroj silnejši (chestplate,boty) , Orci valecnu zbroj (Legy) , Ohnivu zbroj (helma)
6. Nemam vip ale planujem kúpiť kvoli reske
7. Dlho hladam frakcie a kedže tato frakcia ma dlhu historiu tak mi pride ako najvhodnejšia
8. Rad pomaham ludom a tak by som mohol z niaky mi vecami pomôcť vo frakci napr. (eliky,jedlo,blocky...) proste čo bude treba budem sa snažiť zohnať
9. Prestupujem zo svojej frakcie RITARDES kvoli neaktivnim hračom čo som v nej mal
10. Pridem niečo urobim a pripojim sa znova neskôr. Ale ak bude treba mam dis a keď sa niečo bude diať tak sa ma da kontaktovať
11. Okrem epesu nehram žiadny iny server. Hravam iba Lolko. Mam zmysel pre humor (hlavne čierny) a som dosť škodoradostný ale všetko z mierov

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#150
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? OniWolf no ještě mám jeden nick ale tam mám RPG level 3 asi takže tak.
2. Kolik ti je let? 11
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Na server Epes II jsem se připojil ale myslel jsem že je to nějaký survival na starou verzi nebo co.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 27
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! dobře mám 2 sety a na 3 už něco mám takže první set (nejlepší co mám) Utopena helma, artur chestplate, artur gatě a boty jsou moje prot 4 umb 3 depth srider 3, 2 set (slabší) orci silnejsi helma, rytir chestplate, kalhoty orci valecne a boty moje prot 4 umb 3 depth strider 3
6. Máš VIP nebo Sponzora? Ne
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Tak dobrá historie, do jedné jiné frakce mě nepřímuli a nejsou tu nějací problémoví hráči.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Tak mohl bych chodit pevnosti (ale myslím že tahle frakce moc nechodí ale myslím) a na WB bych mohl chodit a i na Ethana záleží jaký den
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Protože jsem tam prostě nechtěl být a chtěl jsem si udělat frakci ale ta by měla přez 20 písmen takže asi tak.
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? Nevím ale několik hodinek záleží jaký den v pondělí asi nejméně.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Omlouvám se ale ne.
cron