Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#123
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Main: whiterman (lvl.17), Alt.: guru32 (lvl.2)
2. Kolik ti je let? Je mi 15.
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? Minecraft jsem začal hrát v roce 2012 a na Epesu jsem se poprvé připojil v roce 2014.
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) Můj RPG level je 17.
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! Mám celou rytířskou zbroj, mořského vlka a černou orčí sekeru (hledám lepší sekeru!)
6. Máš VIP nebo Sponzora? Nyní ne, ale šetřím na VIP.
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Hledál jsem nějakou bezproblémovou frakci, kde jsou všichni v pohodě a kde si pomůžou.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Věnuji se rybářství (první denní výhra 17.10. :)) a také hornictví (můžu prodám nějaké horniny)
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Od nikoho jsem nepřestoupil. Nebyl jsem ve frakci ani na Epesu II :(
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? V pracovních dnech hraju asi 2 hodiny, jinak o víkendech hraju více, tak 3-4 hodiny.
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Učím se gastronomii a planůji studovat v zahraničí.
Naposledy upravil(a) whiterman dne 03 led 2019 22:40, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#125
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména? Na epesu jsem hrál pouze za nick OniWolf
2. Kolik ti je let? Jenom 10 :(
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu? minecraft hraju asi 2 roky nevím fakt a na epesu jsem se myslím že ocitl už na epes 2 ale nehrál jsem tam takže na Epes 3 tento rok nevím jaký měsíc ale myslím že bylo jaro fakt nevím
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!) 17
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů! meč: pekelny plamen luk: ohnivy luk helma: orčí zbroj silnější boty: orčí válečné ostatní: rytířské
6. Máš VIP nebo Sponzora? Nemám ani jsem neměl na Epesu
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci. Líbily se my ty videa a v téhle frakci je helper, a myslím že moc ji nemají rádi nějaké ostatní frakce myslím že například Fallacy takže je to výzva
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce? Aktivní bych byl, chodil bych na WB a na věže
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel? Protože jsem chtěl být v téhle frakci
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu? někdy 2-3 někdy 4-5 někdy i víc
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě? Nemám

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#127
1. DavalCZ, za jiny jmena jsem nehral.
2. 14
3. Minecraft hraji jiz asi 6 let, a na Epes jsem se poprve pripojil v roce 2015.
4. V dobe kdy pisu prihlasku do frakce mam lvl 10.
5. Mam full orci zbroj a boty mam orci zbroj silnejsi. Pak mam Cernou Orci sekeru a Orci mec.
6. ne
7. Tak v Anocre jsem byl v jejich zacatcich na Epes 2.0, a pak jsem ruzne odchazel a prichazel a proto me to tahne na Epesu 3.0 zrovna sem.
8. Tak myslim si ze bych az budu mit nejaky lepsi veci mohl pomahat hlavne pri frakcnich PvP eventech.
9. Na Epesu 3.0 jsem zatim v zadne frakci nebyl, na Epesu 2.0 jich bylo vice a pred jiz dlouhou dobou, takze si to moc nevybavuji.
10. Aktivne jsem na Epesu zacal hrat asi pred tydnem, snazit se hrat denne alespon tu 1 hodinu, pokud mam nejaky jednodussi tyden ve skole tak i vice.
11. No tak jmenuji se David, jiz asi 5 let ziji v zahranici kde chodim na vicelete gymnazium. Ve svem volnem case hraji tennis, florbal a pocitacove hry. Na Epesu 2.0 jsem hraval docela aktive az do zacatku Epesu 3.0. Pote me Epes nejak prestal bavit a vratil jsem se k nemu az ted. To je asi tak vse.
Naposledy upravil(a) DavalCZ dne 07 lis 2018 15:45, celkem upraveno 1 x.
cron