Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce Fallacy a Nightmare

#24
•Herní nick :mutak055
•RPG level (min. 10) : 20
•Zbroj & zbraň : full rytířská zboj zbraň ostrý zub
•Tvoje frakční minulost : BtbW,ArWood
•Něco o sobě :nolifer XD
•Proč zrovna Fallacy:ste hodně aktivní hledám hodně boje a aktivitu
•Tvá aktivita :5-6hod deně
•Jak bys přispěl k chodu frakce :boje
•Tvůj věk :15
•Vlastníš vip :ne ale mohu koupit
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord :ano dalo by se
•Nepovinné - něco navíc :baví mné epes XD

Re: Nábor do frakce Fallacy a Nightmare

#28
LichKing - PŘIJAT
V chatu se chováš normálně, nemám s tebou problém, jen jsem tedy nepochopil to s těma DG, a taky to, že sis upravil tu žádost.

mutak055 - NEPŘIJAT
Tvá přihláška je opravdu odbytá, také musím dodat že pár lidí z frakce s tebou má jisté problémy, nechováš se zrovna nejlépe, proto jsem také rozhodl takto.

Také bych chtěl poprosit negja a wingse, aby nerýpali do našeho náboru, když my jim do toho jejich také nerýpeme, hlavně teda tato část negjo.
I když vlastně vymyslet nějakou nepravdivou urážku na vaši frakci, by bylo asi dost těžký, no.
To samé platí pro Gamera
Jen mi to přijde nebo většina lidí z fallacy nemaj život protože je vidim na epesu pořád.
Proto máte ve frakci 2 lidi co mají největší playtime na Epesu (AT nepočítám).

Opravdu si tyto kecy odpusťte aspoň na fóru.

Re: Nábor do frakce Fallacy a Nightmare

#29
herní nick : XveronikaX
RPG level : před chvílí překonán 10 :D
Zbroj & zbraň : orčí zbroj,helma orčí válečná zbroj,meč bratrstva dobroduhů a orčí meč
tvoje frakční minulost : žádná,hraju krátce :D
něco o sobě : nenadávám a ignoruju nadávky
proč zrovna Fallacy : protože mi přijde jako dobrá frakce,jednak lidmi a Lemodilem(ten je fakt super) a taky že to bude i zábava :D
tvá aktivita : většinou tak hodina a půl až dvě a půl hodiny,podle toho,jak mám školu
jak bys přispěl k chodu frakce : jako nemůžu nic slibovat nebo tak ale asi bojem a třeba i výrobou elíků :D
tvůj věk : 14
vlastníš vip : ne a asi to zatím ani neplánuju
něco navíc : i když to třeba nevyjde,budu se snažit dál a budu zlepšovat schopnosti :Da jinak máš fakt super frakci