Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce Fallacy

#163
•Herní nick : tomr1058
•RPG level (min. 10) : 15
•Zbroj & zbraň : full orci zbroj kromě bot ty mám silnější zbroj
•Tvoje frakční minulost : žádná
•Něco o sobě : je mi 15 let. Chodím na střední školu
•Proč zrovna Fallacy: chtěl by jsem pomoct frakcí Fallacy a být jedním z nich. Přijde mi že všech frakcí nejaktivnější
•Tvá aktivita : 4-6 hod denně
•Jak bys přispěl k chodu frakce : jsem velmi aktivní (4-6 hod denně) a kdykoli by byla potřeba pomoct tak pomůžu
•Tvůj věk : 15
•Vlastníš vip : ano
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : ano

Re: Nábor do frakce Fallacy

#164
BorikogamingCZ - Sám si mi ingame psal, jestli k nám můžeš, v pohodě se s tebou dalo domluvit, byl jsi v pohodě. Věci suprové možná bych ještě ale upgradnul luk na démonický. Na serveru a pevnostech tě vidím dost často.
Mám rád filmy Pán prstenů a Hobbit.
a už jenom díky tomuhle bych ti dal PRO. :D (Pro začátek do khazadu)

Tomr1058 - Takže, na serveru tě vidím často, do hádek se nezapojuješ, ale myslím že když budeš ve frakci, tak tě poznáme lépe. Věci, jestli to správně chápu, tak máš tu orčí železnou zbroj a prot III boty, na tvůj level už můžeš mít full prot IV rytíř/oheň, jakmile mě uvidíš ingame, tak mi napiš, určitě se tam něco najde. Myslím, že když bys byl v khazadu, tak bychom ti pomohli zlepšit se a klidně bych se tě ujal (ingame nick - EmberIsolte). Za mě PRO

Re: Nábor do frakce Fallacy

#167
K vyplnění:
•Herní nick : krocan
•RPG level (min. 10) : 15
•Zbroj & zbraň : Vylepšené orčí kalhoty a zbytek orčí, moje zbraň je Orčí tesák
•Tvoje frakční minulost : žadná
•Něco o sobě : Rád hraju RPG hry, zajímám se o techniku a mám rád fotbal
•Proč zrovna Fallacy: Hráč reversse mi jí doporučil
•Tvá aktivita : 3-5 hodin denně
•Jak bys přispěl k chodu frakce : jsem dobrý ve fightech a rád pomůžu
•Tvůj věk : 15
•Vlastníš vip : Ano
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : Ano
•Nepovinné - něco navíc : Občas mám nervy, ale jinak jsem v pohodě :DD

Re: Nábor do frakce Fallacy

#169
•Herní nick: Virtuoso
•RPG level (min. 10) : 21
•Zbroj & zbraň : Full Dia Set s Prot IV a Unbr III, Meč Ohnivá Očista/Stribrny Vlkobijec a Démonický Luk
•Tvoje frakční minulost : ACl /AnocraLSD
•Něco o sobě : Hrám už nejaký ten piatok, o sebe môžem povedať že som kľudný priateľský človek (heh priateľský, aj keď v realite som radšej sám). Rád čítam (knihy/komixy/mangu) a rád počúvam hudbu.
•Proč zrovna Fallacy: Prídete mi ako celkom fajn frakcia z pohľadu chovania + vidím že ste jedna zo skúsenejších frakcií (možno by som sa od Vás niečo nové priučil)
•Tvá aktivita : Keďže tento rok (školský rok) maturujem tak cez týždeň 2-3 hodiny cez víkend (alebo vo voľný čas) cca 3-4 hodiny
•Jak bys přispěl k chodu frakce : Elixíry (zháňanie surovín), Dungeony + to čo by bolo treba
•Tvůj věk : 18
•Vlastníš vip : Nevlastním
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : Áno (nemám s tým problém)
•Nepovinné - něco navíc : Bližšie info by som mohol povedať na Discorde alebo napísať v hre ak by bolo treba
cron