Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce Fallacy

#151
•Herní nick : Fanda66
•RPG level (min. 10) : 12
•Zbroj & zbraň : Zbran Černá orci sekera, Zbroj: Helma: Orci zbroj silnější,Chestplate: orci válečná zbroj,Kalhoty:Orci zbroj silnější,Boty:Orci zbroj silnější
•Tvoje frakční minulost :Assassins
•Něco o sobě : Jmenuji se Fanda bydlím v Sobíňově. Mám rád kočky, psi, Video hry, jezdění na kole. Moje nejoblíbenější video hra je Minecraft, a na minecraftu jsem začál hrát na vašem server. Moc se mi tu libí.
•Proč zrovna Fallacy: Protože mi Fallacy příde že bych (BYCH) mohl časem pomáhat(a hlavně se mi libí jmeno :D)
•Tvá aktivita : no jsem jakoby nováček ale hraji na serveru každý den když se dá.
•Jak bys přispěl k chodu frakce : já o sobě si myslím že umím hodně dobře pvp (#ego up) ale nemám takovou zbran a zbroj ale jinak až budu 20 lvl tak budu hodně pomáhat s zabírání pevností (#ego up)
•Tvůj věk : 14
•Vlastníš vip : ano ale jen na 5 dní
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : ano byl bych toho schopen ale trošku mi bzučí mik. a taky bych si musel stáhnout discord
•Nepovinné - něco navíc : #nepoviné

Re: Nábor do frakce Fallacy

#152
•Herní nick : domca105
•RPG level (min. 10) : 21
•Zbroj & zbraň : demonuv uchvatitel + 2 pt 4 sety složené z rytířské zbroje a orčí válečné zbroje
•Tvoje frakční minulost : teď jsem v khazadu a předtím jsem byl ve frostwolf ale byl jsem vyhozen za neaktivitu
•Něco o sobě : No jsem člověk co dělá šilenosti a nebojí se ztrapnit v minecraftu mám už spoustu zkušeností hlavně z pvp
•Proč zrovna Fallacy: Hledám nějakou frakci kde se můžu rozvíjet a dostanu se k wb
•Tvá aktivita : Hm podle náiady někdy jsem schopen byt tu 15 hodin ale i 5 minut ale obvykle tu jsem 4 hodiny deně
•Jak bys přispěl k chodu frakce : No mam zkušenosti s pvp tak bych chodil pvp
•Tvůj věk : 13
•Vlastníš vip : NE ale budu si ho kupovat :)
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : Ano
•Nepovinné - něco navíc : no nevím co říct navíc ale lidi z mého okolí v rl říkají že umím dobře rozesmát :D

Re: Nábor do frakce Fallacy

#155
Chci podat znovu přihlášku do Fallacy :)
•Herní nick : Ice_Vortex
•RPG level (min. 10) : 18
•Zbroj & zbraň : Ohnivá zbroj:helma,boty,Orčí válečná zbroj:Chestplate,Leggings,Meč:Mořský Vlk,custom meč,Sekera:Černá orčí sekera,Luk:Augustův luk
•Tvoje frakční minulost : Khazad,Legend
•Něco o sobě : Jsem tipický hráč,který hraje jen se sekerou a mečem.
•Proč zrovna Fallacy: Chtěl bych jsem zkusit dobrou frakci,a myslím,že Fallacy je tou správnou + myslím,že bych zde mohl být i dost užitečný při bojích u pevností.
•Tvá aktivita : Hraju na Epesu každý den.
•Jak bys přispěl k chodu frakce : Jsem dobrej na obranu,i na útok.Takže myslím,že bych tu nebyl jen tak pro nic za nic. :)
•Tvůj věk : 14
•Vlastníš vip : Ne,ale někdy si kupuju vip na 5dnů.
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : Ano
•Nepovinné - něco navíc : Nemám co zde vyplňovat.

Re: Nábor do frakce Fallacy a Nightmare

#156
Herní nick Mám DepressedZom
RPG level mám 14
•Zbroj & zbraň : Stara rezavá sekera,helma,chest a boty full prot3,kalhoty epická orčí
žadnou minulou frakci nemám
Něco o sobě umím pvp,nejsem toxickej, rád pomužu ostatním
Proč zrovna vy Líbí se mi vaše komunita znám tam pár lidí dobře poradíte
Tvá aktivita skoro každej den málo kdy nejsem na serveru
k frakci bych přispěl fightěním ,vařením elíku atd...
Tvůj věk 14
Vlastníš vip zrovná mám vip za 4dny mi končí a hodlám si koupit sponzora
Někdy bych zašel na discord :)

Re: Nábor do frakce Fallacy

#157
Ice_Vortex - Pro - Byl jsi i v Khazadu, pomáhal jsi na pevnostech i v dungeonu.

DepressedZom - Máš hodně slabé brnění, alespoň si udělej level 15 a sežeň nějakou pořádnou sekeru nebo meč. Od 15 levelu Ti kdyžtak lze dát nějakou pt 4 výbavu.

Re: Nábor do frakce Fallacy

#158
•Herní nick : Fanda66
•RPG level (min. 10) : 25
•Zbroj & zbraň : Full pt 4, Zbran stříbrná sršen stříbrná sekera demonický luk
•Tvoje frakční minulost :Assassins, Khazad, Legend (fallacy chcu se tam znova dostat, a ještě silnější)
•Něco o sobě : Jmenuji se Fanda bydlím v Sobíňově. Mám rád kočky, psi, Video hry, jezdění na kole. Moje nejoblíbenější video hra je Minecraft, a na minecraftu jsem začál hrát na vašem server. Moc se mi tu libí.( je to stejné jako v minulé)
•Proč zrovna Fallacy: Protože za ten čas co jsem na epesu tak mi příjde že Fallacy není 1) toxic 2) jsou tam fajn lidi 3) dokážou se domluvit
•Tvá aktivita : Každý den
•Jak bys přispěl k chodu frakce : já o sobě si myslím že umím hodně dobře pvp (#ego up) ale nemám takovou zbran a zbroj ale jinak až budu 20 lvl tak budu hodně pomáhat s zabírání pevností (#ego up) (stejný jako v minulé)
•Tvůj věk : 15 <--- bacha na to
•Vlastníš vip : 11 dní
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : ano
•Nepovinné - něco navíc : #nepoviné

Re: Nábor do frakce Fallacy

#160
•Herni nick : BorikoGamingCZ
•RPG level (min. 10) : 28
•Zbroj : 2x full rytířská zbroj a zaječí uši
•Zbraň : Démonův uchvatitel , stříbrná sršen a mstitel
•Luk : Ohnivý luk
•Tvoje frakční minulost : Hraju na Epesu už skoro 3 rokem a byl jsem ve frakci DarkGods a Lordaeron.
•Něco o sobě : Mám rád filmy Pán prstenů a Hobbit. Nemám rád hádky!
•Proč zrovna Fallacy : Jak jsem slyšel tak jsou zde dobří lidé a ze zkušeností co mám tak jsou přijemní, nehádají se.
•Tvá aktivita : Podle času někdy jsem na Epesu i 8 hodin v kuse ale je to podle nálady.
•Jak bys přispěl k chodu frakce : Rád chodím na WB a do skupinového dungeonu, pevnosti mám taky rád a věci mám celkem dobré a v PVP nejsem nejlepší ale ani nejhorší.
•Tvůj věk : 14
•Vlastníš VIP : Ano
•Byl by jsi schopný chodit na Discord : Právě ted ne mám nefunkční mikrofon ale až koupím nový budu schopný přijít.
•Něco navíc : V pondělky a středy nebudu schopný přijít na 1 část pevností mám totiž zájmové kroužky ale jinak jsem schopný přijít.
Mám rád přátelskou komunitu a neměl jsem ještě žádný závažný problém jediný můj trest byl na EPES 2 za domeček na 14dní jinak jsem ban nedostal.
-BorikoGamingCZ
cron