Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce Fallacy

#172
•Herní nick : ArkorCZ
•RPG level : 17
•Zbroj & zbraň : 2x Vlastnoruční Pt IV, Unb III & Ostry zub (v chestě už na mě čeká stribrna srsen :) )
•Tvoje frakční minulost : Poměrně dlouho jsem byl členem frakce Archia, ale nikdy jsem s jejími členy nemluvil ani nijak neinteragoval.
•Něco o sobě : Momentálně studuji na střední škole. Jsem ve 4. ročníku takže mě příští rok čeká maturita, od čehož se bohužel odvíjí má aktivita. Svůj volný čas netrávím pouze na epesu, ale i s přáteli nebo u jiných her.
Minecraft hraju už od verze 1.7.3 beta a vždy mě nejvíc bavili Frakční PvP servery kdy jsem téměř pokaždé vedl svou vlastní frakci. Na epesu 2 jsem pochopil že na takovém serveru vlastní frakci "neukočíruju".
•Proč zrovna Fallacy: Upřímně protože vyhráváte, jste aktivní, ale hlavně protože se domnívám, že být po Vašem boku mi usnadní cestu k lepšímu gearu i Levelu tak jako u nikoho jiného. Také chci mít možnost poradit se s questy a do kterého vybavení je nejlepší investovat, ale to bych mohl i u jiných frakcí.
•Tvá aktivita : Až na vyjímky každý den 1-3h v rozmezí hodin - Po, Út: 18:00-22:00; Stř, Čt, Pá: 16:30-22:00
•Jak bys přispěl k chodu frakce : Nevím jak moc bych byl užitečný do 20. Levelu, ale od 20 bych se se svojí sršní začal zapojovat do různých PvP eventů. Jak už jsem psal výše, PvP hry jsou mé oblíbené.
•Tvůj věk : 19 let
•Vlastníš vip : Nevlastním. Zatím jsem neměl potřebu si VIP pořizovat, ale možná časem kvůli 25%+ k levelování EPMMO skillů si ho pořídím.
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : Dischord mám, když bude důvod/potřeba klidně dorazím.
•Nepovinné - něco navíc : Myslím že jsem napsal vesměs vše. Doufám že mou žádost zvážíte a popřípadě že splním veškerá očekávání.
S pozdravem ArkorCZ

Re: Nábor do frakce Fallacy

#174
•Herní nick : Almarko
•RPG level (min. 10) : 11 albeo 12
•Zbroj & zbraň : Orčí zbroj komplet prípadne vylepšená necelá
•Tvoje frakční minulost : asi 3 známe ale len low rank a 2 neznáme z toho najúspešnejšia kariéra bola v celkom známej Flames kde sme mali svoje dni slávy
•Něco o sobě : Som excelentý stratég, nemám rád ked sa niekto púšta do boja bez rozmýšlania , Zaujímam sa o históriu hlavne Napoleónske vojny (som fanatik Napoleona) , Vyznám sa v plánovaní cez mapy , Som schopný byť oddaný a plnit rozkazy , v PVP nejsom až tak borec ale zvládam to (ale viac mi idú stratégie a taktiky) , A mám diplomatické myslenie reč a zaujímam sa do politiky
•Proč zrovna Fallacy: Hladám dlho vhodnú Frakciu a táto sa mi zapáčila
•Tvá aktivita : aktívny bežne max 13 hod. denne a som schopný prísť kedykolvek
•Jak bys přispěl k chodu frakce : svojim dobrým strategickým mylsením
•Tvůj věk : 14 rokov
•Vlastníš vip : Momentálne nie
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : Určite a aktívne
•Nepovinné - něco navíc : Vo Frakcii by som slúžil oddane a určite to aspoň skúste :)

Re: Nábor do frakce Fallacy

#175
*Herní nick: eLkoPrinc
*RPG level: 16
*Zbroj: celá Orčí zbroj silnější, teda, až na kalhoty. Zbran: Orčí černá sekera, Orčí tesák.
*Frakční minulost: S frakcema moc zkušeností nemám. Maximálně jsem hrál na frakčním serveru, ale to už je tak ''cca rok zpátky''.
*Něco o mě: s mapou Epesu mám dobré zkušenosti, vím skoro kde je každé NPC v Aragonu, Tortuze, trošku i v Camelotu, a jsem celkem dobrý v PVPčku.
*Proč zrovna Fallacy: Tak zatím všech co jsem se zeptal z Fallacy tak mi všichni pomohli, tak bych se rád stal jeden z vás.
*má aktivita: 3-4 Hodiny denně.
*Jak bych přispěl k frakci?: Jak už jsem psal umím ''docela'' dobře PVP, takže bych mohl Fightit proti ostatním ''enemy'' frakcím nebo craftit různé věci.
*Můj věk je: 12.
*VIP: mám ale zachvíli mi dojde.
*Chodit na Discord: Bych možná chodit dokázal ale já spíš trávím čas na TS3 ''tsku'' s kamarádama.
Naposledy upravil(a) eLkoPrinc dne 08 led 2019 19:19, celkem upraveno 1 x.

Re: Nábor do frakce Fallacy

#176
Herní nick : kaled_565
RPG level (min. 10) : 16
Zbroj & zbraň : Full rytíř. set, černá orčí sekera, meč ztracených rytířů
Tvoje frakční minulost : Byl jsem pouze v DYNASTY, takže moc zkušeností nemám
Něco o sobě : Mám rád středověké filmy a mám rád florbal
Proč zrovna Fallacy: Příjde mi jako skvělá frakce s dobrou komunitou a vždy, když jsem se na něco zeptal, tak mi někdo z Fallacy odpověděl
Tvá aktivita : většinou 4-6 hod. denně
Jak bys přispěl k chodu frakce : Vařil bych elíky + Umím docela PvP
Tvůj věk : 14 (v dubnu 15)
Vlastníš vip : Ano
Byl/a bys schopný/a chodit na discord : Ano
Nepovinné - něco navíc : Mám rád PvP, rád stavím, někdy chytnu rage (ale to se moc nestává)

Re: Nábor do frakce Fallacy

#180
Lemodile píše:
16 dub 2018 22:36
Zdravím Epesáci a Epesačky,
vítám vás u náboru do frakce Fallacy, a do akademie Nightmare

Pár základních pravidel:
Chovat se slušně, snažit se nevyvolávat hádky
Nedělat si naschvály mezi členy
Být aktivní, snažit se pomáhat frakci při různých akcích (WB, outposty, atd...)
Respektovat členy frakce

K vyplnění:
•Herní nick :Tatarskaomacka
•RPG level (min. 10) :32
•Zbroj & zbraň :Mám aj pvp aj pve zbrane
•Tvoje frakční minulost :Confirm,Ravenholdt (Rogue),WarChiefs
•Něco o sobě :Nerád sa mi expí epmmo ale viem pomôcť :D
•Proč zrovna Fallacy:Lemodile je god.
•Tvá aktivita :4hodiny denne niekedy 7-8
•Jak bys přispěl k chodu frakce :boli by sme najlepší na pevnostiach a wb
•Tvůj věk :15
•Vlastníš vip :ano
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord :ano
•Nepovinné - něco navíc :
som slovag

Můžete klidně připsat i něco navíc, pro Vás je to rozhodně plus, a pro nás možnost se o Vás dozvědět něco navíc.

Pokud je již frakce plná, lidé co podají přihlášku budou přijati do naší akademie.
Předem si vyhrazujeme právo přihlášky zakázat, také odmítáme lidi co jsou otravní a nechápu smysl slova ne.
Přeji hodně štěstí Lemodile
cron