Re: Stavební soutěž

#23
Takže event zaobíral jsem se tím jestli se moje Muzeum dá použít jako event nějak a napadlo mě že spawn WB je denní event takže jak jistě víte je 9 bohů a celkově to působí dokážu se tvrdit že majestátně a dle mě ideální místo pro spawn nějakého boha i velikostně to sedí ( soudím dle velikosti Aorra )

Re: Stavební soutěž

#24
No jo, ale to můžu postavit naprosto cokoliv, a napsat že se tam bude spawnovat WB.
Nejde mi o to, že bych byl na lepší pozici, ale spíše mi to nepřijde spravedlivé.
Je to prostě budova, ve které nic není.
Jasně, je to nádherná stavba, ale... prostě mi to jako event nepřijde.

Re: Stavební soutěž

#26
rochali, ano můžeš. Tvůj nápad ale bude hodnocen z pohledu jiných lidí, resp vyhlašovatelem soutěže, takže se jedná o pohled subjektivní

Protože nevidím konec, můj pohled na věc. Předem informuju, že se nemusí shodovat s tím vaším (pro jistotu, už známe svoje lidi).

Vzhledem ktomu, že soutěž nebyla úplně oficiální, ale jako součást Lemodilovy iniciativy, je na něm určit vítěze. K vaší libosti nebo ne, "Event" je neuvěřitelně obsáhlé téma, takže z vás 5 určitě nebylo lehké vybrat, hlavně kvůli diverzitě povahy eventů. Bohužel nebylo blíže specifikováno o jaký druh eventu se má jednat (skákačka,event atd.), pojem event se používá pro událost, ať už kulturní nebo jakoukoliv. V MC se sice eventy zaobírají soutěžemi, ale pokud to vemete kolem a ohnete přes koleno, můžete za event považovat i nědělní mši v kostele. Boj proti WB/ členu AT s extrémní výbavou se tedy za event považovat dá a pro mě osobně kontext této povahy zní zajímavě (nevím jestli s tím máte zkušenosti, ale něco podobného pořádají například GM na wow serverech, příkladů se dá najít hodně a obecně je to herní komunitou za event považováno. Proč na Epesu musí být zase věci jinak?).

Soutěž byla vyhodnocena, odměny rozdány, tím tato soutěž KONČÍ.
Pokud máte pocit že vám bylo ukřivděno, máte možnost předvést dovednosti v další soutěži a dokázat tomu tak. Oficiální stavitelskou soutěž vyhlásím začátkem dubna, pokusíme se vybrat témata která nebudou tak obsáhlá a opravdu prověří zkušenosti stavitele. Věřím že se máte na co těšit.

PS: Než mě začnete osočovat z nadržování, neobhajuju tady podriho muzeum, ale tento druh "eventu" jako celek. Za mě konec.
Prosím //lock
cron