Stavební soutěž

#1
Zdravím epesáci a epesačky!

Rozhodl jsem se pro vás pořádat jednu menší stavební soutěž.
Chci zadat téma které tady zatím nebylo, a tak jsem si řekl že užitečné, i originální by bylo téma event.
Proto vás tímto vyzývám k soutěži o nejlepší eventy!

Vaším úkolem je do 28. února postavit jakýkoli event, jestli zvolíte parkour, bludiště, nebo třeba obojí, bude záležet jen na vás. Ale dejte si záležet a čím větší a propracovanější bude váš výtvor, tím spíš vyhrajete a vaše stavba může být využita v budoucích eventech, nebo jako pokladová lokace.


Ty nejlepší stavby budou mít šanci na použití jako pokladová lokace, nebo jako event o speciální odměny(záleží na složitosti a na možnosti opakování) zasazení do světa Epesu!
Soutěž potrvá téměř dva měsíce!

16. 1. – 28. 2. 2017

Pravidla soutěže:

- Stavba musí být v residenci.
- Musí to být event.
- Musí být odeslána na mail do konce termínu soutěže.
- Musí být postavena na našem serveru
- Stavba musí být originální, prosím nekopírujte už postavené stavby odjinud.
- Doporučujeme stavět ve světě stavby

O co se hraje ?

1. místo - 150PP, zlatá truhla + klíč, Ocenění stavitele
2. místo - 100PP, 2x stříbrná hltrua, Ocenění stavitele
3. místo - 50PP, stříbrná truhla, Ocenění stavitele
4. místo - 25PP
5. místo - 25PP

Co musím postavit?

- Postav propracovaný event.
- Může to být jakýkoli typ eventu.
- Čím propracovanější a monumentálnější věci postavíte, tím spíš můžete zvítězit.

Co všechno se hodnotí?


- Originálnost
- Propracovanost a detail
- Funkčnost

Jak se příhlásit do soutěže?

Na email Lem0dile@centrum.cz

Pošli email v tomto formátu:

Předmět: Stavební soutěž - Event 2018 – tvůj herní nick

Text: Přesný název residence, herní nick, doplňující informace které si myslíš že bych měl znát.

Stihni postavit a odeslat mail do 28. 2. 2018 do 23:59

Přeji všem hodně štěstí!

Re: Stavební soutěž

#4
Problém je v tom, že skoro 2 měsíce se zabývat stavění něčeho co pak stejně nevyužiju, nacpu do toho čas, úsilí i peníze a pak za to dostanu 150PP a zlatou truhlu, to se mi nezdá jako výhodnej deal, nehledě na rozměry a cenu residence na které by se to stavělo. Z toho důvodu se soutěže nezůčastním, ale vesměs mám stavební soutěže velice rád a sem rád že je AT podporuje. Možná někdy jindy při něčem co pro mě bude mít větší smysl . Toť můj pohled na věc ;) .

Re: Stavební soutěž

#5
ArkorCZ píše:
21 led 2018 22:40
Problém je v tom, že skoro 2 měsíce se zabývat stavění něčeho co pak stejně nevyužiju, nacpu do toho čas, úsilí i peníze a pak za to dostanu 150PP a zlatou truhlu, to se mi nezdá jako výhodnej deal, nehledě na rozměry a cenu residence na které by se to stavělo. Z toho důvodu se soutěže nezůčastním, ale vesměs mám stavební soutěže velice rád a sem rád že je AT podporuje. Možná někdy jindy při něčem co pro mě bude mít větší smysl . Toť můj pohled na věc ;) .
Dovolím nesouhlasit. Pokud máš denně dvě hodiny čas, nejsi nijak omezený a máš nějakou vizi, zabere ti to klidně jeden den . Dobře, pokud se vyblbnout chceš a neudělat nějakou průměrnou stavbu a těžíc ze svého, nikoliv nakupováním materiálu za herní peníze, možná ti to zabere pár dní, ale více než týden opravdu ne, pokud nejsi těžký zápasník s leností jako já nebo Bossik. Sice za tuto odměnu se to moc nevyplatí, ale spíše hraje roli sběratelská odměna v podobě toho ocenění, které se nedá pořádně vyčíslit. Nepříjde mi toto zrovna jako oficální soutěž, která je na hlavní stránce, tudiž pochopitelně nebude mít ani tolik účastníků, takže je šance na výhru fakt velká a za 1-3 místo to určitě stojí. Navíc, dávat tam přemrštěnou odměnu v podobě Sponzora na 30 dní, dia truhly s klíčem, 300 PP body (příklad) se taky neoplatí, když to nakonec vyhraje podprůměrná, odfláknutá stavba na 20x20 vytvořená ze 3 druhů materiálů za půl hodiny..

Jinak gl, snad to vyhraje něco normálního.

Re: Stavební soutěž

#6
kaemon_ píše:
22 led 2018 15:35
Dovolím nesouhlasit. Pokud máš denně dvě hodiny čas, nejsi nijak omezený a máš nějakou vizi, zabere ti to klidně jeden den . Dobře, pokud se vyblbnout chceš a neudělat nějakou průměrnou stavbu a těžíc ze svého, nikoliv nakupováním materiálu za herní peníze, možná ti to zabere pár dní, ale více než týden opravdu ne, pokud nejsi těžký zápasník s leností jako já nebo Bossik. Sice za tuto odměnu se to moc nevyplatí, ale spíše hraje roli sběratelská odměna v podobě toho ocenění, které se nedá pořádně vyčíslit. Nepříjde mi toto zrovna jako oficální soutěž, která je na hlavní stránce, tudiž pochopitelně nebude mít ani tolik účastníků, takže je šance na výhru fakt velká a za 1-3 místo to určitě stojí. Navíc, dávat tam přemrštěnou odměnu v podobě Sponzora na 30 dní, dia truhly s klíčem, 300 PP body (příklad) se taky neoplatí, když to nakonec vyhraje podprůměrná, odfláknutá stavba na 20x20 vytvořená ze 3 druhů materiálů za půl hodiny..

Jinak gl, snad to vyhraje něco normálního.
[/quote]

Přesně jak říkáš, není to oficiální soutěž, která by byla vyhlášená na hlavní stránce a sám od toho moc nečekáš, tak proč tomu dávat měsíc a půl, když by podle tebe na stavbu stačil pouhej tejden + k tomu ocenění stavitele, za pár sloupků ze země nebo trámů trčících ze zdi, bludiště a jiné, moc nevystihuje stavitelské schopnosti, ale je pravda, že čím delší dobu sem na tomhle vlákně tím víc mám chuť se soutěže taky zúčastnit.

Re: Stavební soutěž

#7
No, prvně musím říct, že stavební soutěže jsou i pro AT, navíc event využiješ. A nejde jen o sloupy ze kterých budou trčet trámy, ale jde i o to jak to bude nadesignované, jak to bude velké, atd...
Další věc je tvůj problém s residencí, na který mám snadné řešení, můžeš ten event klidně postavit v podzemí. A nakonec k tomu proč skoro dva měsíce, je to pro lidi co by se chtěli zúčastnit později než ostatní, nebo kdyby to chtěl někdo stavět po celé dva měsíce.

Re: Stavební soutěž

#8
Zdravím Epesáci

Bavil jsem se s jedním hráčem, a ten se mě ptal zda mi přišel email s přihláškou do soutěže, po důkladném zkontrolování jsem zjistil že mi nepřišel mi došlo že je někde nejspíš chyba, je dost možné že se to stalo i vám, jelikož poslední mail do soutěže mám z 11. února. Proto bych chtěl všechny uchazeče poprosit o to, aby sem na fórum napsali jméno ve hře, jméno residence a klidně i nějaké dodatečné info, prostě to co by mi normálně napsali na mail. Termín napsání přihlášky na fórum je do 9. března, poté proběhne vyhodnocování.

Děkuji za strpení,
Lemodile