1) Tato sekce fóra slouží jen k obchodům a hráčským nabídkám ~ nepatří sem tedy žádné jiné příspěvky.
2) Aby zde byly pouze aktuální nabídky budou příspěvky více jak 3 měsíce bez odpovědi mazány.
3) platí zde samozřejmně obecná pravidla pro celé forum , spam a nevhodné příspěvky budou mazány a mohou být potrestány.

[27.09.2020] Market

#1
Ahojte,
môj chestshop "/res tp Market" ponúka nie len predaj, ale aj výkup surovín. Teším sa na Vašu návštevu a na Váš "Like".

Ponúkam na predaj:
- základné stavebné vanilla bloky
- Vanilla predmety do questov
- Enchant knihy
- Elíky rôznych druhov, suroviny na elíky

Špeciálna ponuka:
- (momentálne žiadna)

Vykupujem:
- zháňam pravidelných dodávateľov: dreva - Log (12$/ks), kvetov (11$/ks) a vlny (12$/ks)
- ponúkam výkup starých nepotrebných hlasovacích orbov (500 $/ks)

Služby:
- Varenie elíkov - ponúkam varenie elíkov za podmienok, že vy dodáte suroviny + malá výplata za varenie 1 Repair Kit za doublechestku

Špeciálna ponuka Admin Teamu:
  • WE (WorldEdit) - Ponúkam služby na rýchlu úpravu terénu. Zatiaľ iba základné možnosti: kopanie, zasypávanie a zalievanie vodou. Cena je 1 RepairKit za 1000 blokov. Samozrejme nie je možno dávať suroviny z výkopu. Na zasypávanie (stone / dirt) nepotrebujete dodať materiál. V prípade iného typu blokov, bude nutné dodať požadované množstvo materiálu. Kontaktovať iba člena AT - [Optimalizér] Krtko_SVK buď na servery alebo na discord.
  • Rozšírenie resky - Ponúkam rozšírenie residencie nad aktuálne limity. Podmienky: rank Sponzor; max. 5 resiek; Rozšírenie na max. rozemry 400x400; Poplatok 1RK za každých 1000 blokov rozšírenia (Y sa nepočíta). Príklad: Máš 4 residencie a chceš si založiť piatu o rozmeroch 400x400 (t.j.160.000 blokov). Prvých 200x200 (40.000 blokov) máš zadarmo - limity ranku Sponzor. Zvyšných 120.000 blokov ťa bude stáť 120 RK.

    V prípade otázok ma kontaktujte v hre: Krtko_SVK, Jezko_SVK


    Oznam od AdminTeamu
    P.S.: Rozhodol som sa prezentovať svoj chestshop touto cestou, aby boli všetky informácie na jednom mieste a nemusel som vytvárať stále nové témy na fóre.
    Zatiaľ ide o prototyp návrhu :D
    Ak chcete aj vy propagovať svoj obchod, prosím dodržujte stanovené pravidlá:
    - Jasne definovaný názov témy [Dátum poslednej aktualizácie] Názov_resky
    - "bump / up" používajte maximálne 1x do týždňa (častejší nie je potrebný, lebo dátum aktualizácie bude uvedený v názve témy)
    - snažte sa upravovať iba hlavný príspevok (ten celkom prvý), aby boli všetky informácie o vašom obchode na jednom mieste
cron