Re: Dnešní update

#24
DesTrixPlayer píše:
20 led 2019 20:21
Hah nevermind, frakce už nebojují o pevnosti, protože top loot z něho můžou získat i přes WB, takže se pevnosti přesunuly tam, zrušíte je pls?
Ale když se na nich nebojovalo měsíc zpátky ale měli jste je furt vy, tak bylo všechno naprosto v pořádku, že?

Re: Dnešní update

#26
DesTrixPlayer píše:
21 led 2019 16:59
Kdyby jsi zapnul mozek a cvaklo ti, že za nás tohle získávání nebylo, tak tohle nevybleješ, a pokud se ti rozsvítí v bedně víc, tak tu pojednávám o tom, že nidgardky by se neměly získávat z wb truhly. :blush:
Silná slova na malého pána. Tam jde o to, že asi více lidem se zdá, že po tom co se ti rozpadla frakce se tu snažíš jen škodit a parazitovat ostatním. Přičemž tyhle tvoje primitivní výroky, které obsahují hloupé smajlíky a kecy kluků z družiny v tom každého jen utvrzují. Nechápu přesně, proč se vůbec řeší, že tam ty Nidgardky padají. Je tam opravdu mrzká šance v porovnání s tím, kolik je tam itemů a jaké mají šance, takže jak píše Epes, je to jen lákadlo. Rozhodně mi to nepřijde jako důvod k tomu, dělat neustále povyk a hrotit to. Navíc mi přijde docela fajn, že se ta zbraň dá získat i individuálně, protože jinak ve frakci, pokud není tvoje, moc velkou šanci nemáš, že bys jí získal. Sice ta šance je opravdu malinká, ale takhle má možnost i někdo, kdo se moc nezapojuje do frakčních bojů. Za to se musí hodně snažit na WB a když mu náhodou padne, potěší to.

Re: Dnešní update

#27
DesTrixPlayer píše:
21 led 2019 16:59
Kdyby jsi zapnul mozek a cvaklo ti, že za nás tohle získávání nebylo, tak tohle nevybleješ, a pokud se ti rozsvítí v bedně víc, tak tu pojednávám o tom, že nidgardky by se neměly získávat z wb truhly. :blush:
Možná by jsi ho měl zapnout ty a přestat tu mlít hovna, když situace na pevnostech s tím absolutně nesouvisí. Na pevnostech je situace stejná už několik měsíců a jen co se to otočí v náš prospěch tak hned máš zapotřebí poukazovat na to, jak jsou špatný.

Re: Dnešní update

#28
Děkuji za názor social warriore, od malého pána, malému pánu. Opravdu se snažím škodit a parazitovat, tím že dávám návrh s tím, že se mi něco nelíbí?
A děkuji za tvůj odborný rozbor, který šel od A až k emoji, vážně si toho cením a budu dělat, že jsi mne vůbec nepobavil, tím, jak si myslíš že si tímhle stylem něco získáš, Jacku.
Lákadlo je to pěkné ale stejně tak už samo sebou je to velké lákadlo, že něco takového vůbec je.
--
Nemyslím si, že já jsem ten, kdo by to měl dělat, přestaň psát sračky a vidět to jako ublížený, že takhle to měli oni, to není fér aby to tak nebylo i u nás a mimochodem, stejná tak, jako u vás není, protože si nepamatuju, že jsme za ty měsíce získali byť jen jednu pečeť, nebo snad?
Chci poukázat pouze na to, jak se mi to doneslo z druhé strany řeky, která tvrdí, že hlavní loot z pevností, si můžou získat lehčí alternativou, než se snažit několik hodin.
:blush:

Re: Dnešní update

#29
Jak píše negjo, ať se AT bude snažit sebevíc, tak se těžko vyrovnají síly na tak moc, aby se každý den měnil majitel pevností, vždycky tam bude nějaká ta Top f, dokud se něco nestane, nějaký banhunt, bug atd, a k Jackovi, pokud vím, tak to co psal destrix, nemělo nijak nikoho poškozovat, jen chtěl vtipnou formou podat, že pevnosti jsou teď o ničem a ještě k tomu se přidají top PVP zbraně do "PvE" truhly.
cron