Re: Tak jak to je v pravidlech?

#11
negjo píše:
27 led 2019 14:57
Dobře a co by tedy podle tebe bylo vhodné řešení situace?
Wingovi sebrat vládce a Pavlovi, telefonovi a arkenovi dát třeba dodatečně nějakej trest(třeba warn)? Nebo jen potrestat winga a u ostatních, kteří to dělali bůhvíkolikkrát to přehlídnout?
Jak Arkenovi dát warn? 😅 Já se z boje neodpojil a v /ac ArkenThas je vidět, že mě to kicknout ani nemohlo.

Re: Tak jak to je v pravidlech?

#13
Klimki_ píše:
27 led 2019 16:00
sverrirCZ píše:
27 led 2019 14:37
Nemám slov, vyšší AT které by mělo jít komunitě příkladem si vymýšlí rádoby " pravidla " aby nemuseli trestat lidi za něco za co oni sami řekli že se trestat budou

D) PVP a PVE boje
Na serveru je přísně zakázáno:
odpojovat se uprostřed bojů

smutný


vůbec se to nejeví jako výsměch všem slušně hrajícím hráčům.
Mně se hrozně líbí, že když to dělá tvůj "spojenec", tak to neřešíš, ale jakmile to udělá někdo proti tobě, hned kopeš kolem sebe.
Což neplatí jen o tobě.

Myslím si, že Epes to shrnul dostatečně... Udělali jsme chybu, že jsme neudělali opatření dříve, ale nemůžeme trestat každého jinak...
Pro klimkiho :)
Mě se zase líbí že komentuješ něco o čem víš totální nic , když byl telefon vládce tak jsem boostil na lolku a vůbec jsem Minecraft nehrál ale chápu že tak inteligentní člověk jako ty radši začne jak si řekl " kopat kolem sebe " místo toho aby si ověřil fakta , předvádíš to co jsi předváděl už na E 2 aneb vmahání se do věci o kterých víš absolutní nic , pokud se tohle stalo ( btw nevím kdy telefon vládce měl a že ho vůbec měl ( gratuluji telefone ) tak se mu měl vládce odebrat pokud se odpojil v combatu nicméně pokud vím tak co jsem se dozvěděl tak jeho to koplo za nějakou věc v anti cheatu oproti tomu Wings se odpojil na vlastní vůli s úmyslem nepřijít o vládce , kámo zjisti si informace na kterých můžeš stavět protože takhle mě akorát utvrzuješ v tom že členi AT opakovaně neví o čem mluví .

Re: Tak jak to je v pravidlech?

#14
Pro klimkiho :)
Mě se zase líbí že komentuješ něco o čem víš totální nic , když byl telefon vládce tak jsem boostil na lolku a vůbec jsem Minecraft nehrál ale chápu že tak inteligentní člověk jako ty radši začne jak si řekl " kopat kolem sebe " místo toho aby si ověřil fakta , předvádíš to co jsi předváděl už na E 2 aneb vmahání se do věci o kterých víš absolutní nic , pokud se tohle stalo ( btw nevím kdy telefon vládce měl a že ho vůbec měl ( gratuluji telefone ) tak se mu měl vládce odebrat pokud se odpojil v combatu nicméně pokud vím tak co jsem se dozvěděl tak jeho to koplo za nějakou věc v anti cheatu oproti tomu Wings se odpojil na vlastní vůli s úmyslem nepřijít o vládce , kámo zjisti si informace na kterých můžeš stavět protože takhle mě akorát utvrzuješ v tom že členi AT opakovaně neví o čem mluví .
Tak to by stačilo. Opakovaně tě vidím rozpoutávat nějaké hádky nejen na foru.
Jestli ses rozhodl, že budeš zkoušet jak dlouho můžeš dělat na serveru zle a doskakovat na lidi z AT co se s tebou baví slušně, tak tě upozorňuju, že nemám daleko k tomu ti udělat ban.

Vyjádření jsme zde poskytli věřím, že ostatní to chápou.
Díky.
cron