[✖] nový update

#1
Zdravím, přejdu k věci užčitě hodně z nás ví že byl nedávno update a byl o tom že jakoby vymazal AC double, triple a čtyřclick podle mě BLBOST. Dobře na AC je to dobré ale na ty clicky..... nanic nebo aspoň povolit v dungeonech protože já si například nechci ničit prsty a někdo i kliká rychle normálně dneska třeba Spartakus dostal několik warnů takže......

Re: nový update

#2
že jakoby vymazal AC double, triple a čtyřclick podle mě BLBOST. Dobře na AC je to dobré ale na ty clicky..... nanic nebo aspoň povolit v dungeonech protože já si například nechci ničit prsty
To si slušně řečeno děláš srandu, že?

Re: nový update

#3
OniWolf píše: Zdravím, přejdu k věci užčitě hodně z nás ví že byl nedávno update a byl o tom že jakoby vymazal AC double, triple a čtyřclick podle mě BLBOST. Dobře na AC je to dobré ale na ty clicky..... nanic nebo aspoň povolit v dungeonech protože já si například nechci ničit prsty a někdo i kliká rychle normálně dneska třeba Spartakus dostal několik warnů takže......
A ty si dostal kick nebo tak něco v dungeonu ?? Popřípadě někdo jiný v dungeonu ?
Povolovat se to nebude nikde. Nevím jak si ničíš prsty :D :D A jestli někdo klíká "rychle" (což pochybuji v některých případech) tak ať kliká pomalu.

Re: nový update

#4
Plejmen píše:
09 úno 2019 16:29
OniWolf píše: Zdravím, přejdu k věci užčitě hodně z nás ví že byl nedávno update a byl o tom že jakoby vymazal AC double, triple a čtyřclick podle mě BLBOST. Dobře na AC je to dobré ale na ty clicky..... nanic nebo aspoň povolit v dungeonech protože já si například nechci ničit prsty a někdo i kliká rychle normálně dneska třeba Spartakus dostal několik warnů takže......
A ty si dostal kick nebo tak něco v dungeonu ?? Popřípadě někdo jiný v dungeonu ?
Povolovat se to nebude nikde. Nevím jak si ničíš prsty :D :D A jestli někdo klíká "rychle" (což pochybuji v některých případech) tak ať kliká pomalu.
Ne, ale dalo to do mě blesk a když používám vyšší click myslím i když normálně ale to nevím tak prostě se do těch mobů nezapočítává damage, chtělo by to povolit v dungeonech.

Re: nový update

#5
Pakliže chceme zamezit používání AC, doublů a triplů, je nelogické to někde povolovat.

Re: nový update

#6
Co se týče nové AC, "ochrany" :lol:, tak DMG to stackuje, ze začátku nepřítel nedostanu ani 1hp dolu ale díky stacknuté dmg může nepřítel umřít z full hp už na 2hit a příde mi že to nekickuje za AC ale pouze za double a triple click

Re: nový update

#8
LinnyY1 píše:
09 úno 2019 17:15
Co se týče nové AC, "ochrany" :lol:, tak DMG to stackuje, ze začátku nepřítel nedostanu ani 1hp dolu ale díky stacknuté dmg může nepřítel umřít z full hp už na 2hit a příde mi že to nekickuje za AC ale pouze za double a triple click
To je věc druhá, ale když nám tu někdo napíše, že má tripla a nechce se mu cvakat, ať mu to aspoň na bosse povolíme....

Re: nový update

#9
Klimki_ píše:
09 úno 2019 18:21
LinnyY1 píše:
09 úno 2019 17:15
Co se týče nové AC, "ochrany" :lol:, tak DMG to stackuje, ze začátku nepřítel nedostanu ani 1hp dolu ale díky stacknuté dmg může nepřítel umřít z full hp už na 2hit a příde mi že to nekickuje za AC ale pouze za double a triple click
To je věc druhá, ale když nám tu někdo napíše, že má tripla a nechce se mu cvakat, ať mu to aspoň na bosse povolíme....
To je něco jiného, :lol: takové nemehlo co to napíše ani nekomentuji já jsem zde pouze vypsal co si myslím nebo to tak i je :)
cron